773 Shares 8714 views

jak prawidłowo wprowadzić tampon niedoświadczonej dziewczyny

Każda dziewczyna prędzej czy później pojawia się pytanie, jak wprowadzić tampon. I nie każdy ma kogoś do konsultacji w tej sprawie. Istnieje wiele pytań, na które dziewczyna nie jest sama w sobie w stanie odpowiedzieć. Kiedy dziewczyna po raz pierwszy pojawia miesiączki, to jest przed wyborem: albo klocki lub tampony. Z tamponów, oczywiście, trochę trudne, zwłaszcza gdy jest to pierwszy raz. Wydaje się, że nie jest tak skomplikowany proces wprowadzania tamponu, ale istnieje wiele pytań, które chciałbym uzyskać co najmniej pewne informacje.


Po pierwsze, niedoświadczona dziewczyna nie ma pojęcia, jak głęboko wprowadzić tampon, iw ogóle – jak prawidłowo wprowadzić. Co zrobić, jeśli coś pójdzie nie tak, to czy nie – i nie będzie wyciągnąć, albo nagle uszkodzona błona dziewicza. Z tych powodów, a czasami zatrzymać młodych dziewcząt z zastosowania tego narzędzia.

Więc jak prawidłowo wprowadzić tampon?

Po pierwsze, trzeba kupić tampony, dobry, wybór jest bardzo duży. Można kupić tampony, które mają lub nie mają aplikatora. Z wkładania aplikatora do tamponów, jest znacznie bardziej wygodne.

Czy tampony mogą być różne chłonność. Może być mniej chłonne lub super-chłonne. Wybór ten jest wykonany w zależności od sposobu wyboru są obfite.

Po wybraniu żądanych korki, trzeba nauczyć się je wprowadzić.

Trzeba kucać lub WC, otworzyć swoje nogi, wziąć wymaz (wzięte kciuk i palec środkowy) zaokrąglony bok do pochwy.

Jak wprowadzić tampon z aplikatorem?

Jeżeli aplikator tampon ma, jego przednia połowa jest wkładany do pochwy. Następnie palec, druk na wierzchu – to trochę jak mechanizm strzykawki. Tampon jest włożona, a aplikator jest usuwany, nitka jest na zewnątrz.

Aplikator tampon nie mając jak wejść?

Takie tampony są umieszczane w pochwie zaokrąglonym końcu, a następnie popychany do wewnątrz w stosunku do palca zatrzymania. W tym przypadku, dziewczyna powinna czuć opór. Służy ona jako sygnał, że tampon biegł do szyjki macicy. Tak, cały proces odbywa się prawidłowo.

Jeśli po tampon został wprowadzony, to czuje dyskomfort, wówczas wymaz nie jest włożona do pożądanej głębokości. To musi być umieszczony powyżej kości łonowej.

Niedoświadczonych dziewcząt tampony z aplikatorami wydają wielki i straszny. Ale w rzeczywistości tak nie jest, ponieważ większość z tych środków stanowią same aplikatory.

Wiele kobiet doświadcza, że tampon zgubić lub zatrzymany wewnątrz. Ale to tylko strach. Każdy wymaz jest wyposażony w gwint, z którym może łatwo zostać wycofane, ale w skrajnych przypadkach może dostać i palce.

Tampon do pochwy nie powinna być większa niż 4-6 godziny, po czym musi on zostać usunięty. Jeśli podczas tego oporu czuć potem trzeba odebrać piłki, których wchłanianie jest mniej. Po wymaz jest usuwany, trzeba wstawić nowy, ale to musi być następnie higiena.

Teraz, gdy wiesz, jak prawidłowo wprowadzić tampon. Nic tu niebezpieczne. Najważniejsze – aby znaleźć dokładnie to, co jest słuszne.