745 Shares 3309 views

„Złotej młodzieży” dzisiaj

Pojęcie „złotej młodzieży” w narodowej mentalności jest wyposażony w jasnym kolorze negatywu. Uważa się, że kategoria ta obejmuje ludzi, których życie nie udało: nie doświadczyło żadnej z ich dobrobyt materialny, ani dla studiów lub kariery. Wszystko to nie obchodzi, ze względu na fakt, że „złotej młodzieży z Rosji” – dzieci znanych, mocny, bardzo bogatych ludzi w kraju. Wśród tych osób, miliarderów, gwiazdy kina, sportu, show-biznesu, kompozytorów, pisarzy i innych. W dawnych czasach, kiedy nie było podziału na klasy, „złota młodzież” będzie uważany młodych mężczyzn z arystokratycznych posiadłości, dzieci są najbardziej wpływowych ludzi. Dziś pojęcie to jest postrzegane nieco inaczej.

W czasach sowieckich została uznana za prestiżową, aby mieć dostęp do każdej deficytowego towaru, niedostatek, a potem uznano, praktycznie wszystko. Wysoka pensja następnie otrzymał deputowanych, przywódców partii, znanych piosenkarzy, kompozytorów, pisarzy, sportowców, astronautów i innych. Wszyscy mieli dostęp do towarów produkcji zagranicznej. Modern „złotej młodzieży” – synowie, córka sławnych i znanych ludzi w przeszłości. Mieli dziecko bardziej niż inne, byli zamożni, lepiej niż inni. Ponadto, „złota młodzież” (Moskwa i Petersburg) był tak zwany „ciągnąć”. Wiele zapisać w prestiżowych uniwersytetów połączeń przez ich rodziców.

Należy jednak powiedzieć, że w miarę upływu czasu, koncepcja zmian. Na przykład, w przeszłości „kierunków” (dzieci z publicznych), „chodzić” w młodości stał się znany, aby osiągnąć sukces w każdej sferze działalności. Obecnie termin „major” jest zupełnie inny od tego, co było wcześniej.

„Złotej młodzieży” dzisiaj – specjalna kategoria ludzi młodych. Priorytetem jest przypisany do określonego zestawu „marki”. Uważa się, że aby dostać się do kategorii „złotej młodzieży”, konieczne jest, aby mieć bardzo drogiego samochodu, ekskluzywne ubrania, zegarki, buty. Pamiętaj, aby zjeść śniadanie, obiad, kolacja w najbardziej prestiżowych i drogich restauracji. Ponadto, trzeba iść do najdroższych ośrodków na świecie. A nawet jeśli rodzice są dobrze znane naukowcom i osób publicznych, ale nie mogą zapewnić swoim dzieciom drogich rzeczy, że dzieci nie należą do kategorii „złotej młodzieży”. Ci, którzy chcą dostać się do klasy „nieoficjalnych”, musi mieć pewien zestaw marek. Im więcej tych „marek” osoba, tym lepiej jej prestiżową pozycję w społeczeństwie.

Tak więc pojęcie z ostatnich wystarczająco małe pozytywnych cech. Obecnie pierwsze miejsce nie jest znane, mianowicie z zamożnej rodziny. Wcześniej definicja „C” do pewnego stopnia pokrywają się z pojęciem „kwiat narodu”. Dzisiaj „złotej młodzieży” jest często dokładne przeciwieństwo tych jest „śmietanka narodu” kategorii. W dzisiejszym świecie, dzieci z bogatych i wpływowych osób tworzą specyficzną imprezę. Na nim są zwykle dzieci urzędników i tych, których działalność jest związana z show-biznesu. Wiele z „złotej młodzieży” Są dzieci, które są automatycznie umieszczane w tej klasie „nieoficjalnych”.