821 Shares 1705 views

Kompozycje z balonów – być fantazja

Wszystkie dzieci i dorośli są po prostu szaleję balonów, które są zawsze przypominać o wakacjach. To z tego powodu, że są one wykorzystywane do dekoracji sali podczas ślubu lub urodziny. Korzystanie kompozycje balony mogą łatwo tworzyć wypukłą natroenie. Te niesamowite rozwiązania dekoracyjne mogą wymyślić i wdrożyć we własnym zakresie. Najważniejsze – aby mieć chęć i czas wolny. Przyjrzyjmy się, jak zrobić składu balony własnymi rękami.

Kilka słów o balonów

Balony mogą być szerokiej gamie kolorów, rozmiarów i kształtów. Ale żeby stworzyć ozdoby często używać zwykłych balonów. Kompozycje te nie muszą wiązać nici. Jest to konieczne, aby zwykły węzeł. Zasada do zapamiętania. Aby dowiedzieć się, jak zrobić te węzły, można pracować na już nadmuchany balon. Aby to zrobić, należy owinąć wokół środkowej i palcem wskazującym koniec napompowanej piłki i przekazać go przez końcówkę pętli, która powstaje. Następnie trzeba dobrze dokręcić powstałego węzła, który będzie doskonale utrzymać powietrze w piłkę. Ten ostatni, z kolei, przez długi czas nie może być zdumieni. Do kompozycji można wybrać trzy rozmiary koralików: małe – około 12,5 centymetra, średnia – około 22,5 centymetrów, a duże – około 30 centymetrów średnicy. Stosując takie kulki bez problemu można tworzyć ogromną liczbę różnych kształtach.

Kompozycja Kwiat balonów

Aby kwiat, trzeba kupić małą kulkę i cztery wtórnego. Takie kompozycje z balonów jest często nazywany „czwórki”. Muszą być napompowane do dokładnie tej samej wartości. Tutaj nauka guileless: wystarczy zastosować kulek do siebie i porównać rozmiary. Teraz chcesz skojarzyć z dwóch kuli zwykłego węzła. Więc to jest możliwe, aby z boiska. Aby utworzyć kwiat, konieczne jest, aby skręcać siebie pary kul. Ostatni (małe kulki) musi być powiązana z centrum kwiatu. W razie potrzeby, kompozycje takie można ozdobić balony taśmy.

Wystrój z kulkami

Kwiaty kulek można łatwo spędzać czas w domu na zasłony i ścianach lub sufitach zrobić dekorację na podstawie koloru. W tym celu przygotowaliśmy kwiat, kolejne cztery dużej miski. Napompowane i przymocować je do powyższej metody. Następnie można zebrać całą kompozycję. Ze względu na fakt, że balony są bardzo lekkie, a najbardziej niedostrzegalny ruch powietrza lub wietrze w pomieszczeniu może wstrząsnąć składu musi być w najmniejszym spotkaniu centralnego pokrętła trochę wody. Takie obciążenie zablokować całą kompozycję.

Istnieje wiele wspólnych dekoracyjne roztwory kulki, które można ozdobić każde pomieszczenie, to całkowicie przekształcony. Najważniejsze – jest zaopatrzyć odpowiednią ilość kulek i, oczywiście, fantazję.