195 Shares 9048 views

Wycieczki do Paryża pociągiem – komfortowy pobyt

To miasto – najbardziej romantyczny na świecie. Pełna miłości, przyciąga jak magnes, Paris pozostaje jednym z ulubionych miejsc podróżnych. Miasto ma wiele do zobaczenia – liczne zespoły architektoniczne, jeden z najlepszych w świecie Disneya i oczywiście, symbol Paryża – wieża Eiffla.

Jeśli wybierasz się w podróż, wielu wybiera wycieczki do Paryża pociągiem. Głównym powodem tego wyboru – strach podróży samolotem. Ponadto, pociąg – tańsza forma transportu w porównaniu z samolotu i, co najważniejsze, najbezpieczniejsze. Podróż koleją dłużej, ale także bardziej komfortowy – można siedzieć, leżeć, chodzić, mieć przekąskę w dowolnym momencie. Okazja, aby spojrzeć na Europę z okna – również jeden z powodów, dla których turyści wybierają wycieczki do Paryża pociągiem. Podczas parkowania w Berlinie można zarządzać, aby zobaczyć zabytki miasta z opcjonalnych wycieczek.

Wycieczki do Paryża pociągiem są dobre, że stacje są zazwyczaj znajduje się w centrum miasta, a droga do hotelu nie trwało długo. Także to nie podoba żmudnych poszukiwaniach jak lotniska. Plus bagaż jedzie z tobą, wszystkie rzeczy pod ręką, nie ma ryzyka ich utraty.

Tak więc, nie przybył na miejsce przeznaczenia, gdzie zacząć? Opisaliśmy główne piękno i godność Paryżu, a tak naprawdę to zdecydować, gdzie iść pierwszy. Program wizyty obejmował zwiedzanie miasta są zwykle, ale nie ma wolnego czasu. Jeśli wybierasz się na wycieczkę do Paryża pociągiem, należy pamiętać, że w stolicy Francji można zobaczyć niemal wszystko! Zacznijmy od głównych atrakcji – Wieży Eiffla. Wiek budynków – ponad 120 lat, jest stale aktualizowana. Wysokość pomnika – 324 metrów. Nocą, wieża jest atrakcyjny ze względu na jego oświetlenie. Wielu miłośników wybrać to miejsce do deklaracji miłości. Symbolem Francji jest wyposażony w kilka wind, w tym panoramiczną, z przezroczystą podłogę i kilka punktów widokowych.

Prawo od wieży można pójść na spacer wzdłuż Sekwany. Wszystkie wycieczki, w tym wycieczkę do Paryża pociągiem, to ten spacer w programie wycieczkowym. Ładny łódź na godzinę W czasie wolnym żagla na głównej rzece Paryża. Szczególnie dobry czas na spacer – wieczorem, kiedy miasto jest zanurzona w migotanie światła.

Generalnie najlepiej sprawdzać dowolne miasto na piechotę. To samo odnosi się do Paryża. Byłoby miło, aby przynieść mapę miasta. Lepiej skorzystać z taksówki, jeśli nie masz czasu, aby dostać się wokół wszystkiego. Francuskie trudności wymowę mogą grać ze sobą kiepski żart – w Paryżu, istnieje wiele ulic o podobnych nazwach, tak, że ryzyko się w przeciwległej części miasta.

Wycieczka do Paryża pociągiem można doskonale łączyć z zakupami. Istnieje cała sieć sklepów spływu ze sprzedaży marek towarów, jednak z zeszłorocznej kolekcji.

Jedną z najbardziej malowniczych miejsc w Paryżu – Montmartre. Są sklepy, rzeźby, kościoły, galerie i muzea. Montmartre można zamówić portret jako pamiątkę.

Wycieczki do Paryża pociągiem zazwyczaj obejmują wycieczki do kabaretu „Moulin Rouge”, zwiedzanie Pól Elizejskich, Luwr, Notre Dame de Paris, Łuk Triumfalny, Jardin du Luxembourg, Wersal.