463 Shares 954 views

Dobór i sposób związania chusty.

Co jest chusteczka? Odpowiedź jest znane wszystkim – jest niezbędnym akcesorium dla kobiet i mężczyzn na przestrzeni wieków. Pragnienie, aby do jego obrazu indywidualności były narodziny wielu opcji, w jaki sposób stylowy zawiązać chustę.

Szalik nosić na głowie, na szyi, na taśmie. Chusteczka zastąpić topy, spódnice, paski, czapki i torby urządzone. Jego osobliwością jest szybkość, z jaką przekształca dowolny obraz. Może to być jasny akcent w garniturze lub romantyczny dodatek do sportowego stylu. Chusta jest odpowiednia dla nastolatków i dla dojrzałych kobiet. I można go nosić wszędzie: w biurze, na spacerze, na wakacjach, na gali, etc.

Zdumiewająca różnorodność kolorów i wzorów pomocy szalem, by stać się numerem jeden akcesorium w każdej szafie. Jego praktyczność i możliwość służyć wiele lat, można stworzyć indywidualny zbiór chusty do dekoracji, uaktualnień, zapisać dowolny kostium. Dodatki do chusty są pierścienie, zapinki, szpilki, kulki.

Wybór chusty dużej mierze zależy od gospodyni preferencji. Z ogromnej gamie kolorów i wzorów do wyboru jest warta chustę, która jest odpowiednia do włosów, oczu, skóry.

Zakup kontrolę jakości szal. Tkaniny naturalne są lepsze do noszenia, są bardziej praktyczne i bardziej komfortowe i przyjemne. Krawędzie chusteczkę należy również traktować.

Metody związania chusty są bardzo zróżnicowane. Miękkie i lekkie szale z jedwabiu, kaszmiru, jedwabiu, bawełny tworzą piękne fałdy zasłona skutecznie. Wiele zależy od tego, jak złożoną chusteczkę. Główne sposoby składanym trójkąta, zespół, akordeon. Szerokość pasma jest w zakresie od bardzo wąskiej szerokości (jedną ósmą szerokości chusteczka).

Pięknie składany pasek, potrzebne są dwa przeciwległe narożniki kwadratu chusteczkę umieścić na środku, a następnie dostać rękę ponownie złożyć do środka. Mając to składane końce szala będzie wyglądać spektakularne trójkąty. Akordeon zauważalnie ożywić najbardziej podstawowych jednostek wiążąc chustkę na szyję.

Najpopularniejsze sposoby wiążąc szalik wokół szyi :

a) mały plac szalik składany pałąk na szyję, umieszczony złą stroną do góry, owinąć wokół szyi z powrotem, a następnie wrócić całkowicie do przodu, krawat węzeł prosty, rozłożone fałdy. Ta wersja wygląda świetnie z koszuli, skoczka.

b) zagiętego paska chusteczka wyrzucić go szyjki końce szala znajduje się z przodu. Zwiąż prosty węzeł tak, że jeden koniec jest krótszy niż drugi. Trzymaj krótki koniec, długi pierścień owinąć szyi sprawiają, że węzeł w tyle.

c) duże szale, składaną jak akordeon albo zespołu odlewania szyjkę luźne końce są zamocowane lub węzłami lub zapinki, klamry na piersi. Taki sposób nadaje się do wiązania kurtki, koszule, bluzki, kardigan.

g) wygląda interesujący krawat skręcone w ciasną opaskę uciskową, która rzuca szyi i wiązana z łuku z przodu. Końce łuku mogą być rozłożone, a sprytny montaż slajdów na swojej stronie.

d) przyszyte do szyjki ubranie lub śrokdu kilku pętli może być ładowany w nim skręcony chusteczkę.

Wybierając jako chusty akcesoriów właściwie powiązać go nie jest trudne. Oto kilka sposobów wiążąc chustę na głowie:

a) składanie kwadratową chustę na przekątnej trójkąta, rzucić ją na głowę, przeszedł na szyi, krawat z powrotem.

b) ustanawiają szeroki pas chusteczką, umieścić na głowie, związać z tyłu w prosty węzeł.

c) przez osiem klamry aby spektakularny pierścień szal zaginanie taśmy chusteczka, rzut głowę na szyjce pod włosami, przednie końce nici przez klamrę, krzyż związać końce powrotem pod włosami.

d) tkania szalik w warkocz, masz „Hiszpańskie fiesty”.

Duże lekkie szale szalik stał się częścią plażowe. Sposoby wiązanie chusty Pareos zróżnicowane. To może być owinięty wokół siebie na plecach i przejechać końce chusteczkę na piersi, związać je z tyłu szyi. Z pareo jest możliwe zbudowanie spódnica, szalik wiązanej w pasie. Ponadto, wiązanie z boku, można uzyskać dużą szczelinę wzdłuż nóg i owinięte wokół talii i czyni jednostkę przednią, dostać eleganckie romantyczny spódnicę.