189 Shares 4875 views

Różne rodzaje obuwia dla kobiet

Czy uważasz, że na świecie istnieją różne rodzaje obuwia dla dziewcząt i ilu z nich? Na błyszczących stronach magazynów mody co chwila błyskały coraz bardziej nietypowe imiona obuwia damskiego, które nigdy wcześniej nie słyszał. Rodzaje butów są ograniczone do kilku tysięcy elementów. Często modele są bardzo podobne do siebie i zrozumieć, jest to niezwykle trudne w całej tej odmiany. W tym artykule, będziemy zrozumieć, jakie rodzaje butów kobiet są podstawowe, a co – wynik mieszania kilka odmian. Ponadto dowiesz się, co można nosić konkretny but.

Rodzaje butów: wiele klasyfikacje

Ogólnie rzecz biorąc, istnieje więcej niż jedna klasyfikacja. Rodzaje buta dzieli się w zależności od celu, materiału, który jest używany podczas szycia, gatunek, wiek oraz sposób łączenia górnych i dolnych części.

Na przykład, jak zamierzonego klasyfikacji: sport, przemysłowego, konsument, ortopedyczny, prewencyjne oraz specjalne buty dla wojska.

Obuwie – jeden z kluczowych elementów stylu

Obuwie nie jest tylko „odzież” dla stóp. Jest to jeden z najważniejszych szczegółów sukni z dziewczyną. Jeden i ten sam zespół będzie wyglądać inaczej, w zależności od tego, co wolą: stylista eleganckie pompy, baleriny lub sandały na szorstkiej podeszwie. Wszystkie z nich spowoduje, że podświetlenie w obrazie.

Ponadto większość styliści zgadzają się, że kobieta „czy” dwie rzeczy – to jej buty i fryzurę. Dlatego zaleca się wybór butów jak najdokładniej. Zobaczmy, jakie są różne rodzaje obuwia. zdjęcia zdjęcia zapyta, jak to możliwe, aby zespół. Tak, podstawowa klasyfikacja obuwia dla pań.

Obuwie damskie: nazwa gatunku. Głównym klasyfikacji obuwia

Wszystkie rodzaje obuwia dla kobiet można podzielić na dwie duże grupy. Model ten bez pięty, a model z pięty. Oba te gatunki są bardzo popularne wśród mody na całym świecie. Rozważmy rodzajów butów z obcasami.

Buty z obcasami o różnych wysokościach

Niektóre fashionistki mogą być nieznane nazwy poszczególnych modeli, jak w życiu codziennym takie profesjonalne terminy są stosowane bardzo rzadko, ale będziemy szczegółowo wyjaśnić wszystko.

Rodzaje klasycznych butach z obcasami są ograniczone do trzech odmianach: pompy, buty Wedge obcasie i platformy buty. Oni często pokrywają się ze sobą. Często pary może być mieszaniną kilku rodzajów. Tak więc, buty na wysokich obcasach: rodzaje i nazwy.

łodzie

Ta wersja obuwia damskiego można nazwać jednym z najbardziej popularnych.

Klasyczny model tego rodzaju obuwia nazywa Searpin i reprezentuje buty bez paska i klamry. Ma dostatecznie niską cięcia zaostrzony palec i piętę cienki kołek. W normalnym, klasyczne szpilki do włosów wykonaniu ma wysokość 7 cm, ale nie mniej popularny model z wysokim obcasie, które mogą osiągnąć wysokość 10-12 cm. Oczywiście, te buty nie nadają się je nosić codziennie. Ale na wielkie wyjścia, są one idealnym wyborem.

Klasyczny kolor tego modelu butów – czarne. Teraz jednak to bardzo popularna odmiana różnych kolorach, a także buty z nadrukiem. Za szczególnie eleganckie Czółenka od Christina Louboutin. Jasnoczerwony podeszwa – pierwsza cecha tego modelu butów.

Niektórzy styliści uwierzyć, że klasyczny model buta łodzi to uniwersalny ciuch, który idealnie wtapia się jakiejkolwiek odzieży. Jednakże, nie jest to do końca prawda. Przy sportowym stylu ubioru łodzi klasycznych kategorycznie nie pasują. Ale jeśli połączyć ten model butów firmy lub romantycznym stylu, masz bardzo harmonijny sposób. Nadają się do wąskich i przycięte dżinsy i spodnie, spódnice oraz w różnych stylach.

Odmiany buty łodzi

Okręt wszedł w klasyczny styl mody pod koniec ubiegłego wieku. Projektanci, na czas ich istnienia, mają pochodzić z szerokiej gamy modeli, na podstawie klasycznych butach.

  • (Dorsey) D'Orsay – sąd ten buty, którego znakiem rozpoznawczym są wycięcia w bocznych częściach. Ten rodzaj łodzi można nosić to samo, co można nosić klasyczny model, ale najlepsze jest to będzie wyglądać w letnich żywe obrazy.

  • Stiletto – model ten jest bardzo podobny do łodzi. Główne różnice są stilletov buty cienki obcas mała wysokość i zaokrąglony nos. Szczególnie dobrze to buty w połączeniu z zespołami w stylu biznesowym.
  • Kotek Hill (Kitten Heel) – jest to inny rodzaj buta łodzi. Ten model ma piętę w postaci kieliszków. Na górze jest to dość szerokie, ale bliżej dolnej części zwęża się stopniowo, przechodząc cienką schludny pin. Skarpetka tego rodzaju buty mogą być zaokrąglone lub spiczaste.

  • Peep toe – rodzaj klasycznych łodzi, mający otwarty palec. Odmiany kawałki są dość zróżnicowane: może to być trochę przybrać formę kropelek lub trójkąt lub być bardzo szeroka iw pełni otworzyć palce. buty model z otwartym dziobkiem są, co do zasady, w cieplejszych miesiącach. Wymóg główną podczas korzystania z tych butów na ich drodze – doskonały pedicure. Debata o tym, czy możliwe jest, aby nosić ten model butów z pończoch lub rajstop, nie przestają tego dnia. Niektórzy członkowie branży mody umożliwiają noszenie rajstop kompletnych buty z otwartymi palcami, podczas gdy inni uważają, że zły smak i złe maniery. Jednak nie jest to rozwiązanie kompromisowe: rajstopy lub pończochy z otwartymi palcami.
  • Slinbeki (pantofle) – nazwę nosi buty o wycięcie z tyłu. Zamiast tło w tym modelu butów pasek jest używany, który może być wyposażony w klamrę lub zapięcie na gumkę. Skarpety te buty mogą być bardzo zróżnicowane: głuchy lub mają wycięcie, szpiczasty lub zaokrąglone. Buty wyglądają świetnie palec, który ma dekorację w postaci perforacji. Ten model butów mogą być noszone w stylu biznesowym, a także z kobiecych sukienek z rozszerzaną spódnicą w stylu romantycznym. Ale z przedsięwzięcia slinbeki nosić dżinsy, chude lub spódnice styliści polecam odmówić.

Wedgies i podesty

Panie często mylone dwa rodzaje stałych na podeszwach butów – Platforma i klinów. W rzeczywistości, te dwa gatunki wyglądać całkiem inaczej.

Klin – rodzaj klina, który stopniowo staje się grubsza w kierunku od pięty do palców. Platforma jest również gładkie i ciągłe na całej długości podeszwy butów. Jednak obie te opcje są doskonałą alternatywą modele na pięcie.

pantofel

kuje kliny modelu wyglądać bardziej elegancko niż na platformie. Dlatego buty z podeszwami takich można z powodzeniem łączyć z rozszerzoną spodni i sukienek damskich w stylu romantycznym. Nowoczesne projektanci, oprócz klasycznych klinów, opracowany i inne warianty tego rodzaju podeszwy.

Na przykład, klin opadający posiada następujące różnice: kierunek do dołu zwęża, dzięki czemu wygląd tego buta jest znacznie mniej masywne. Inną opcją, aby bardziej dokładne i pełne wdzięku tankietka jest stworzenie wycięcia po bokach iz tyłu podeszwy. Najbardziej zróżnicowana może być górna część buta. Może to być model z paskami i sandały, i pomp.

platforma

Modele butów na klasycznej płaskiej platformie często wygląda szorstki. Dlatego jest często używany przy tworzeniu zespołów młodzieżowych. Jednym z najbardziej popularnych modeli są pnącza. Ten rodzaj obuwia, które charakteryzuje się wysoką platformę i górną część przypomina buty z sznurowanie. Shnurovok rodzaje obuwia-pnącza są ograniczone jedynie przez wyobraźnię. Model ten jest noszony z kombinezony lub sarafany uszytych z jeansu. Można łączyć podobne buty z wąskich spodni lub spódniczki skórzanej długości midi.

Połączone modele

W nowoczesny sposób jeden z najnowszych trendów jest łączony modelu obuwia. W swojej platformy jest całkowicie pod przód i tył, może pójść w pięty lub tankietki.

Nosić te buty muszą być raczej krótka z wieczornych lub koktajlowych sukienkach. Połączone modele butów są na ogół dobrze w połączeniu z wąskimi spodniami lub dżinsy wpuszczone dno.

Buty z paskiem

Do tego rodzaju obuwia to buty z podeszwą w ogóle, czy sworznia, klina lub platformy. Jego główną różnicą – obecność paska, który służy nie tylko jako ozdoba modelu, ale stałe buta na stopie.

Wszystkie buty z paskami wyglądają bardzo elegancki, czysty i kobiece, dlatego lepiej jest połączyć z kobiecym i romantycznym stylu ubierania. Jednakże, modne kobiety powinny mieć świadomość, że obecność paska do butów wizualnie skrócić nogę, tak niskie dziewczęta lepiej porzucić ten styl obuwia.

sandały

Zwane otwarte sandały buty, które są pozostawione otwarte najbardziej stopy. W górnej części modelu butów może być splot lub po prostu paski mają wiele wgłębień na powierzchni.

Obuwie bez obcasów

Nie mniej zróżnicowane są różne modele butów bez obcasów. Te buty są o wiele bardziej komfortowe, dlatego są one często wybierane jako buty do rekreacji i do codziennego noszenia. Rozważmy główne typy obuwia damskiego bez pięty.

balerinki

Niewątpliwie, balet mieszkania są jednym z najbardziej popularnych i rozchwytywanych rodzajów butów bez obcasów. Jest to bardzo wygodne buty, które przypominają łódkę, ale mają zupełnie płaska podeszwa pięty lub kwadrat, który nie przekracza wysokości 1 cm.

Balerinki uroczo w połączeniu z najbardziej różnorodnych stylów odzieżowych, ale bez problemów można łączyć z spodnie, szorty, sukienki i spódnice. Jednak kompletny modne kobiety powinny być zaniechane na rzecz baletki z pięty, nawet jeśli nie jest wysoka.

mokasyny

Nazywa mokasyny buty, które są wykonane ze skóry lub zamszu, miękkich podeszwach. Ten rodzaj butów będzie świetnie wyglądają z kombinezony, szorty i spodnie o dowolnej długości. Interesujący zespół można uzyskać, jeżeli światło płynący sukienki wybrać mokasyny.

espadrilles

Tak zwany model butów letnich, które mają wyłączne liny i włókienniczych cholewkami. Model ten może być noszony z lekkim sukni zwięzły kroju z szorty jeansowe i sarafany denim i spódnice.

Topsaydery

Ten but przypomina Lofer lub mokasyny. Charakterystyczną cechą jest jedynym topsayderov biały z widocznym ulgi, jak również koronki, która prodernut górny kontur butów.

Ten model butów bez obcasów będą idealnym uzupełnieniem obrazu z krótką spódnicę lub przycięte spodnie.