886 Shares 2183 views

Tuniki 2011: kolorowe, etnicznej, na każdą okazję

Moda nigdy nie stoi w miejscu – to było popularne dziś, jutro zostanie zapomniane i nazywa obraźliwe słowo „staromodny”. Jednak nie oznacza to, że moda zmienia się nieodwracalnie, nowe mody z dumą kilku dziesięcioleci będzie wszystko, co było kiedyś uważane za niewłaściwe stylowy. trendy mody z przeszłości nie są powtarzane sto procent, ale mają ogromny wpływ na współczesnych projektantów, zmuszając je przypomnieć zapomniane style, i na ich podstawie tworzyć nowe, całkowicie oryginalny i stylowy. W tym roku w związku z tym nie jest daleko w tyle w stosunku do poprzedniego latem i jesienią 2011 roku w Sądzie modów będą dostępne style z luźnymi sylwetki, powietrze, niemal frywolnych, kolorowe, takie jak różne modele tunik.

Tunika można nazwać coś między sukienki i bluzki – nieco krótszy i nieco dłuższy od pierwszej sekundy. Można powiedzieć, że ta część garderoby jest wolny bezpośredni styl koszula z zszytych rękawach lub po prostu dziura w szwach bocznych, które kładzie się na nad głową. Tuniki, 2011 Bardzo wygodne, szczególnie w gorących miesiącach letnich, kiedy chcesz zwiększyć łatwość strój jest zarówno praktyczny i luksusowy. Ponadto, są one uniwersalne: że coś siedzi na jego właściciela wielka, musimy tylko wybrać obcisłe ubrania (dżinsy są demokratyczne, ścisłe spódnice, frywolne bryczesy, szorty letnie) uzupełnia pakiet i stworzyć niepowtarzalny kontrast między przepływającego górze i podkreśla harmonię kształtów dołu.

Kolory tych elementów garderoby może być tak różne, ale najczęściej jest jeszcze kolor biały. Białe tuniki są wykonane z naturalnych materiałów – jedwabiu, bawełny lub lnu, uzupełnione kolorowych obrazów i elementów dekoracyjnych, nie przytłaczać tkaniny. Taki styl jest bardzo popularny w gorącym lecie, ponieważ pomaga przetrwać wyczerpujące ciepło. Jednak biały kolor jest nie tylko interesujący pod względem praktyczności, ale również dlatego, że jest bardzo wyrazisty, jasny i atrakcyjne, zwłaszcza jeśli wybrać odpowiedni makijaż z białych cieni, które podkreślają piękno oczu i uzupełnia stylowy wygląd.

Kolejną zaletą tego typu odzieży – zdolność do łączenia z każdym rodzajem obuwia, począwszy od eleganckich sandałów do stilettos kablukah-, kończąc na wszelkiego rodzaju Ballerina buty klinów lub najbardziej bezpretensjonalny sandały. Jako dodatkowe ozdoby dekoracyjnych dla tunikach 2011 może odebrać akcesoria etniczne i ozdoby – z wielokolorowym haftem na samej rzeczy i jasny szal wokół szyi, na wszelkiego rodzaju koraliki, łańcuchy, kolczyki jasny duży rozmiar lub wielokrotne bransoletki. Bardzo oryginalny roztwór może być szeroki pasek skóry, który wybiera się z przepływającym tkaniny podkreślić tuniki smukłe i figurę.

W modzie powraca luźnych ciętych warstw odzieży z pozorną, orientalnych akcentów świetlnych i dużej ilości najbardziej oryginalnych stylów, przez który tuniki 2011 przekształcił się unikalnym ciuch – wszechstronny, wygodny i elegancki. Projektant tworzy suknie wieczorowe, tuniki, proste cięcie ze zgrabnych rękawami do łokcia, lub ze szczelinami do rąk, czasami z zapachem. Długo mogą dotrzeć do połowy uda, ale często są krótsze. Lubimy sukienki okrągłe lub szyi w kształcie litery V. Innym moda – sukienki, tuniki dla każdego dnia, od mini do kolan, innym kroju, z gołymi ramionami i rękawy, kołnierz i plisami, a także wszelkiego rodzaju kieszeni i pasków. Tuniki są dostępne w 2011 roku w modnym stylu etnicznym – Japończycy, z okrągłym dekoltem i szerokie ramiona pokryte i greckich, z bezpośrednim asymetrycznym sylwetce i zamykane ręcznie.