366 Shares 5223 views

Irina Trukhina i „Tylko książki dla dzieci”

Irina Trukhina – dość zauważalne w segmencie krajowego rysunku internetowego, którego nazwa jest ściśle związana z piśmiennictwa i literatury dziecięcej. Jego opinia o jednej lub innej książki dla dzieci można znaleźć zarówno na stronach internetowych sklepów, odpowiednich publikacjach i „scentralizowane” czytać w swoich „Live Journal”. W każdym z tych miejsc w uzupełnieniu do opinii, można również znaleźć kilkanaście zdjęć z książki. Chociaż, jak sama mówi, książki są kupowane głównie dla siebie, w swojej kolekcji, ale dlatego, że nacisk nie tyle na wartości artystycznej tekstu, ale o wartość artystyczną rejestrację publikacji.

Co wiemy o Irina?

O biografii Iriny Truhinoy bardzo niewiele wiadomo. Urodził się w styczniu 1966 roku w Moskwie, ma dorosłego syna i wnuka mało. Jest to, być może, wszystko, co można powiedzieć o pióro Irina suchych faktów.

zaledwie książki dla dzieci

„Tylko książka dla dzieci” – część nazwy bloga Iriny w „Live Journal”, gdzie zbiera wszystkich swoich opinii na różnych stronach sklepu internetowego. Pełna nazwa tego ciekawego bloga jest linia z wiersza Osipa Mandelshtama. I brzmi tak: „książki tylko dzieci do czytania, tylko pielęgnować myśli dzieci.”

Irina Blog może być odczytywany jako serię zapisów, a biorąc pod uwagę różne dzieła sztuki typograficznej, oraz zapoznać się z listą produktów objętych w blogu zapisane górze. książki dla dzieci Irina Trukhina zamówił lub produkt (jeśli chodzi o tak ważnych zjawisk w literaturze dziecięcej jak „Piotruś Pan” lub „Timur i jego zespół”), lub autora (jeśli autor książki tego są dość powszechne wśród zapisów). Ponadto, istnieją zbiory na wąskich zagadnień, takich jak „książki zimie”, „Książki o szkole”, „książki o Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej” i wybór książki, poświęconej każdej wakacje.

Na przykład, nie jest dedykowany do wyboru pięć różnych wydań dzieł Olesha „Trzy Fat Men”. Ilustrujący książkach dane różnych stylów, które pod wieloma względami, a do określenia ich zakupu w kolekcji, od samego opowieści Irina, powiedziała, nie podoba iw momencie opinii pisanie zawsze pamiętać wyrażenie dokładnie opisuje swoje uczucia przy zakupie kolejnej edycji Olesha: „Jestem w ośmiu łyżeczek cukru i mieszać, nie lubię słodyczy.” Ale, mimo wszystko, „Fat Man” za piętnaście kawałków siedzi na jej półce. Jak powinno być – trzy na książki.

Jeśli mówimy o zagranicznej literatury dziecięcej, można stwierdzić, że wiele uwagi poświęca się Lewis Carroll i jego „Alice”. Ta książka blog Iriny Truhinoy przedstawiane w ogromnej liczbie opcji. Nie ma, jak już zakupione swoje publikacje, jak również te, które są na liście „pragnień”. Na przykład, edycja anglojęzyczna „Alicja w Krainie Czarów” w stylu afrykańskim. Książka jest niesamowita, z niezwykłe w tych przyzwyczajeni do Disney blond dziewczyna, odrzucenie nie powoduje w ogóle. Wręcz przeciwnie, uważam, że wystarczająco interesująca, można zauważyć wiele niezwykłych przedmiotów.

opinia publiczna

Opinie Iriny Truhinoy są dość obszerne informacje zwrotne od czytelników „Live Journal” i kupujących w sklepach internetowych. Nawet wybór wpisów zebrano dzięki liczne prośby czytelników pokazują różne wersje tej samej książki, więc mogą wybrać dla siebie to, co oni i ich dzieci wolą, które staną się częścią biblioteki rodzinnej.

Często na podstawie wpisów w książkach „tylko dzieci” The można znaleźć wdzięczny reakcję i ożywioną dyskusję na temat publikacji w ramach projektu, oraz z przeliczenia, jeśli chodzi o zagranicznych autorów.

Poza licznymi podziękowaniami opinii można znaleźć, a niektóre negatywne. Jednak główne wyrzut brzmiące ze środków zewnętrznych – tak zwany „wszechobecność” Irene męczące niezadowoleni. Ale nawet ta kategoria internautów uznać wartość i użyteczność swoich opinii.

wynik

Opinie Irina Trukhina bardzo interesujące dla czytelnika, zwłaszcza dla kogoś, kto ceni książka jest nie tylko treść, ale także formę i edycję patrząc z ilustracjami przez danego artystę, na przykład dlatego, że jest wielbicielem jego twórczości. W każdym razie, po otwarciu „jedynym książki dla dzieci”, wiesz, że mimo wszystko was mieszkał przez lata, to nadal może być doprowadzone do prawdziwie dziecięcą radością.