641 Shares 2603 views

Jak pić koniak

Jak pić koniak – to jest bardzo indywidualna. Ale tak naprawdę chce oświecić, jak do picia tego szlachetnego napoju, ponieważ, po rozplanowane całkiem sporą sumę za to wystarczy, aby móc ocenić jego smak bez psucia szorstkie przekąski.

Jak pić koniak?

Pij należy powoli, w bardzo spokojnej atmosferze. Koniak lubi głośne, zatłoczone uroczystości, jej prawidłowego podawania po drugim Oczywiście, zanim herbaty lub kawy. Podawana ogrzała się do temperatury pokojowej, aż do uzyskania przezroczystej 16ºS kieliszek ma kształt rozbieżny ku dołowi i dolnej.

Kolejnym pytaniem jest – jak pić koniak, raczej niż jego przekąskę. Najlepiej jest czekolada w najbardziej skrajnym przypadku – jabłka. Często ludzie po obfitym obiedzie, przejdź do osobnego pokoju, popijając brandy i palenia cygara. I rzeczywiście, cygara i koniak -sochetanie klasyczny.

Podobne francuski VS zwykłe napoje często są podstawą do tworzenia napojów mieszanych, wymieszać je dobrze z lodów, śmietany, mleka, cytryny i soki pomarańczowe, itp

Jak poinformowała Fedor Evsevsky – napojów konsultant, przedstawiciel pierwszych rosyjskich emigrantów: „Jak pić koniak, niewielu wie. Wlewanie koniak do kieliszka, konieczne jest, aby dotknąć drugiej stronie szkła. Jeśli widoczne odciski palców – wtedy można pić koniak najwyższej jakości”.

W samej Rosji, przekąskę napój z cytryny. Mówi się, że zwyczaj ten został ustanowiony rosyjskiego cara Mikołaja I, który nauczył się do sądu, który nie był tak silny. Nigdzie na świecie nie będzie już tego robić.

Koniak jest uważany za napój bogów, dając radość komunikacji i podgrzewania ciepłej ich smak. Jednak wszystkie te przymiotniki odnoszą przedstawić tylko prawdziwa o wyższej jakości napoju. Jak wybrać odpowiedni koniak w nieskończonej różnorodności, jak odróżnić prawdziwy?

Uznane liderami w produkcji koniaku jest uważany Francja, domy koniak, które są znane na całym świecie.

Francuskie koniaki są ujmowane w bardzo prosty sposób. Wybór konkretnej marki –

Hennessy, Camus, Martell, Davidoff, Courvoisier, Remy Martin – uważają, że są gwarantowane, aby uzyskać wspaniały koniak. Kolejne pytanie – jak wybrać właściwą koniak, gdy stoisz przed ladą z armeński, azerski, rosyjskim, ukraińskim i mołdawskim brandy. W tym przypadku konieczne jest, aby zmierzyć się siedem razy, nie kupić, powiedzmy, znany ormiański koniak, produkowany w Mołdawii, lub gorzej, francuskiego trunku produkowanego w Azerbejdżanie. A czasami gorzej – zamiast koniaku, można łatwo kupić fałszywe z nalewki alkoholowej lub herbaty z orzecha powłoki. Jeżeli etykieta jest więcej kodu kreskowego, nie można określić ważność koniak, spróbuj zrobić to przynajmniej dla oka. Jeżeli płyn szkło po obróceniu się wokół własnej osi spływa do wnętrza 5 sekund, brandy na pięć lat, i tak dalej rośnie. Ale smak z was będzie musiał utożsamić.

Rum Bacardi jest bardzo popularny nie tylko ze względu na smak, ale również symbole – czerwone kółko, w którym kij jest zamknięty.

Fani tego popularnego napoju spożywane go w czystej postaci, jest ona wykonana z różnych koktajli. Ale niewielu może pochwalić się, że wiedzą, jak pić Bacardi. Po Bacardi Bacardi Black and gold napoju inaczej.

Tak, Bacardi Gold w wieku co najmniej dwa lata, ma przyjemny łagodny smak. Pić z czystego lodu, chociaż koneserzy doceniają go z sokiem lub colą. Barmani jak przygotować koktajle na jej podstawie, dekorując je w stylu karaibskich napojów.

Czarny Bakardi ma ciemną barwę, również stosuje się jako koktajli, w czystej postaci. Oprócz niego dołączonej cytryny lub innych owoców cytrusowych. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie odmiany rumu Bacardi miękkim smaku.