232 Shares 4782 views

Shopenka – spódnica dla prawdziwych księżniczek

Shopenka – spódnica, co może sprawić, nawet początkujący krawcowa. Ten artykuł przychodzi do nas ze świata baletu i jest częścią stroju etap tancerz. Widocznie, stąd nazwa pochodzi od spódnicy.

Klasa Master: spódnica shopenka ręce przez dwie godziny

Chłopcy i dziewczęta marzą szukać jasne i przestronne, jak baletnica. Sukienka z tiulu pomogą stworzyć piękny obraz. W tej klasie mistrzowskiej, będziemy patrzeć na jak najprostszym uszytej spódnicy shopenka. Plany wyrobu nie jest konieczne.

Przygotowania tych materiałów:

  • tiulowe;
  • Szeroka taśma elastyczna;
  • nożyczki.

Do produkcji spódnicy nie potrzebują maszyny do szycia. będzie się składać wyłącznie z taśmy, związane z opaską.

Jak obliczyć wielkość pasków

Zmierzyć obwód talii. Wziąć pasek o szerokości 15 cm. Ich ilość powinna odpowiadać objętości pasa. Oznacza to, że jeśli jest równa 60 cm, a paski powinny być takie same.

Długość taśmy jest równa iloczynowi plus 6 cm. Dodatkowe cm przejdzie do miejsca, do którego będzie przymocowany pasek.

Cięcie taśmy. Szyć gumy w pierścieniu. Wyciągnąć go z powrotem na krześle. A paski koło ściągające tiulem. Nie dokręcać węzłów szczelnie, tak aby nie zdeformować pas.

Wskazówka: zamiast gumy, można użyć wstążki satynowe wiązany w pasie z nią wtedy. Ona będzie ozdobić produkt.

shopenki szycia śledzić wzór

Shopenka – spódnica, która może uczynić na wiele sposobów. Klasyczny Tutu jest bardzo skomplikowany w produkcji. W niniejszym artykule, proponujemy prostą metodę, która może obsłużyć i aspirującym krawcowa.

Liczymy metraż tkaniny

Przed uszyć spódnicę z tiulu, trzeba wybrać rodzaj tkaniny. Dla shopenki odpowiedniego miękkiego i delikatnego evrofatin. Jego szerokość jest zwykle 3 m, co umożliwia cięcie tego wyrobu, dla znacznego zużycia materiału przepony.

Pomyśl, jak wiele warstw swojej shopenka będzie. Te długości spódnicy 55 cm do 5 m wymagają tiulem. Zatem, słońce wyjdzie spódnicę ośmiu warstw.

Przy tak wielu warstw wykładziny nie jest wymagane, ale jest to bardziej wygodne, ponieważ tiul nie będzie rajstopy łzy.

Jeśli chcesz zmniejszyć zużycie materiału, możliwe jest, aby uszyć shopenku pięciu warstw. W takim przypadku okładzina, ponieważ ubrania będą prześwitywać. Jeśli nie masz produkt wielowarstwowy, ale chcesz, aby nadać mu blask, a potem po prostu zwiększyć promień pasa dwukrotnie więcej prisobiraya warstw. Zdjęcie pokazuje wzór 4 w dolnej części, bez zespoły wyrobów.

Redukcja jest pokazany tu na 4 części, które prisobirayutsya górnej w obszarze talii.

można wykroić warstw tego samego wzoru, ale wtedy spódnica będzie bardziej gładka i soczysty. Jeśli chcesz bardziej rozrzutny modelu, trzeba będzie ciężko pracować.

Trzy metry materiału fałdy w połowie. 4 zostanie zwolniony warstwę materiału z dwóch fałd z jednej strony oraz jedną warstwę oraz dwóch innych segmentów. Jest to ekonomiczny sposób układ tkaniny. Jedynym minusem: cztery wtórne słońce wytwarzany w jednym kawałku, a drugi będzie miał cztery szwy. Szyte trzeba ukryć pod jednym cięcia. Szczegóły szwach ma montaż.

Szyć na maszynie jeden szew na dolnej części. Uprawnienia powinny zadośćuczynić. Drugi szew nie jest zużyta do końca i pozostawia złącze miającego o długości 18 cm. Górne elementy jednoczęściowe złożyć razem i szycia ścieg bezpieczeństwa. Pociągnij je do rozmiaru pasa.

Dolne części rozkładana razem poprzez wyrównanie linii szwu. Szyć i naprawić je w pasie. Szyć dodatki linie pod zamkiem. Podlać dodatki nici i igły i je spłaszczyć żelaza. Szyć zamek ręcznie. Cofanie węża i Stitch go pytam wszystkie 4 warstw tiulu.

Ręczne łączenie górnych i dolnych warstw linii talii. Wyciąć górną część, koncentrując się na całej długości na zamek błyskawiczny. Krawędzie zakładką na zamek, a następnie podlać. Ostrożnie hem z ukrytym szwem, używając nici jest ściśle dopasować produkt.

podszewka

Shopenka – Spódnica który jest szyte głównie wyłożone. Tkaniny do jej wybrać ton artykułu. Aby zapisać materiał wycięty w postaci jego polusolntsa. Jego promień jest równy obwodowi pasa podzielonej przez trzy.

Przyszyć wzdłuż szwu, pozostawiając złącze węża. Odpisy wyprasować żelazkiem. Do wykładania dobrze biorąc koszulkę siatkową, bo nie spaść z krawędzi. Krotnie wyściółki i przeponę niewłaściwej stronie na lewą stronę i prostrochite w pasie. Zablokować w obszarze zamek błyskawiczny i uszyć ukryte szew, odchodząc na 5 mm od zębów.

strefa

Jak uszyć spódnicę z tiulu, rozumiemy. To jest modne być używane jako taśma pasa rep. Jest to prosty i wygodny sposób. Jeśli zdecydujesz się szyć spódnicę tego samego wzoru, piorun, nie będzie potrzebne, a jako pas nabazgrał gumy.

Shopenku można nosić o każdej porze roku. Najważniejsze – do komponowania z innymi ubraniami. W lecie może być top kantar i sandały z obcasów. Wiosną i jesienią – skórzane kurtki, trampki, stylowy svitshot. Zima – sweter i buty. Podczas letnich miesięcy, można pozwolić sobie na pełną spódnicę. Zima używać w szafie bardziej powściągliwy modelu. Jedyną rzeczą, którą musisz nosić spódnicę – dobrą figurę.