168 Shares 3059 views

Kristin Taylor: biografia, kariera, życie osobiste

W tym artykule porozmawiamy o wspaniałej amerykańskiej aktorce Christine Taylor. Najbardziej znana jest publiczność w roli Melody Hanson w serialu komediowym "Hey, dude", Marcia Brady z serii "Film o rodzinie Brady'ego" i Holly Sullivan w komedii romantycznej "Singer na weselu".

Biografia

Kristin Taylor urodził się 30 lipca 1971 roku w mieście Allentown w stanie Pensylwania w USA. Dziewczyna pojawiła się w rodzinie Joan, gospodyni domowej i Albert Taylor, która pracowała w różnych firmach i była odpowiedzialna za ich bezpieczeństwo. Poza Kristinem, starszy brat Brian dorastał w rodzinie. Dziewczyna dorastała w pobliskim mieście zwanym Veskosville w Pensylwanii, gdzie uczęszczała do Centralnej Katolickiej Szkoły w Allentown. Po ukończeniu studiów przyznaje, że była to szkoła, która sprawiła, że kochała scenę i teatr.

Matka dziewczynki popierała zakochanie swego dziecka, starając się znaleźć różne miejsca pracy. Początkowo kręciła reklamę, a od roku 1991 Kristin zaczęła pojawiać się od czasu do czasu w różnych filmach komediowych.

Kariera

Taylor rozpoczął karierę aktorską w 1989 roku w kanale telewizyjnym Nickelodeon, gdzie grała w serialu telewizyjnym dla dzieci "Hey, dude " , grając rolę ratownika Melody Hanson. W 1991 r. Występowała w tej roli, regularnie występując jako gość w innych programach telewizyjnych. W 1995 roku Christine Taylor została zaproszona do głównej roli Marcy Brady w serii "Film o rodzinie Brady'ego". Po wydaniu kilku odcinków, aktorka wystąpiła w kilku odcinkach "Ellen".

Ponadto, Kristin Taylor, której filmografia została uzupełniona każdego dnia, została zaproszona do kierowania telewizyjną imprezą Party Girl, która została nakręcona na podstawie obrazu z 1995 roku o tym samym imieniu. Grała w 1996 roku w filmie Craft, a także jako bohater Holly Sullivan w 1998 roku komedii The Singer at the Wedding, w reżyserii słynnego Drew Barrymore. W 2001 roku aktorka wystąpiła ze swoim mężem Ben Stiller w komedii Zoolander.

Później Kristin Taylor pojawiła się w kilku projektach telewizyjnych jako gwiazda gościnna. W 2005 r. Aktorka wystąpiła w dwóch odcinkach Arrest Development, gdzie pojawiła się przed widza na obrazie Sally Sitwell iw 2006 r. – w odcinku kanału telewizyjnego NBC My Name Earth.

W lipcu 2006 mąż Taylora, Ben Stiller, ogłosił plany wysłania sitcom do CBS z Kristin Taylor, ale z jakiegoś nieznanego powodu kanał odmówił jej emisji. W 2010 roku aktorka została zaproszona jako gwiazda w filmie "Hannah Montana Forever", w tym samym roku dziewczyna pojawiła się w kanale Hallmark w filmie świątecznym "Farewell Kringle". Bliżej początku 2013 r. Taylor pełni rolę Sally Sitwell w dwóch odcinkach serii ożywionej serii "Aresztowany rozwój".

Życie osobiste

Kristin Taylor i Ben Stiller 13 maja 2000 ogłosili ślub. Para poślubiła dwoje dzieci – syn Quinlin Dempsey (ur. 10 lipca 2005) i córkę Ella Olivia (ur. 10 kwietnia 2002). Do tej pory para już żyła razem od siedemnastu lat.

Kristin Taylor, podobnie jak jej mąż, Ben Stiller, znany aktor, nadal występuje w filmach i potrafi zachwycić widownię, ponieważ zwykle grają w komedii. W 2017 roku Christine obróciła 45 lat. Życzymy jej szczęścia i większej roli. Mamy nadzieję zobaczyć aktorkę nie raz na ekranach jej telewizorów.