398 Shares 1355 views

Krym: owoce w czerwcu, lipcu. Nazwa lista i opis właściwości

Warunki naturalne na półwyspie różnią się w zależności od bliskości gór, morza, cech gleby. Dlatego dawno Krym owoce rosnące odmiany. Są one dostosowane do każdego regionu. Znaczna część kredytu za co owoce są uprawiane na Krymie, obecnie własnością hodowców Nikitsky Ogród Botaniczny.

Ostrożnie „zagranicznych gości”

Każdy szanujący się turysta, przybył na Krymie, owoce powinny zdecydowanie spróbować. Ale ostrożność nie zaszkodzi. Pomimo faktu, że na Krymie uprawiane różnorodne ich pysznych owoców, znaczna liczba z nich są importowane z zagranicy. Z reguły są one piękne, doskonale utrzymane, przez długi czas nie zniknie.

Owoce z czerwca i lipca

Jeśli masz szczęście, na początku lata na Krymie, owoce w czerwcu, można spróbować szeroki asortyment. Ten morela, morwa, wiśnia, truskawka, brzoskwinia. Każdy z nich posiada kolorowy smak. Powstały wrażenie byłoby jeszcze jeden powód, aby tu wrócić.

Niektórzy wolą odwiedzić półwysep później, wiedząc, jak łagodny morski w środku lata spotyka się z Krymu, co owoce w lipcu. Jest owocem Royal Taste nowych odmian brzoskwiń, arbuzy, melony, pomidory, jabłka krymskich. A teraz bardziej o siebie.

morwa

Ona jest bardzo wyjątkowy. Raz został przywieziony z Chin i od tego czasu czuje krymskiej klimat jest doskonała. W obrębie półwyspu ma około 9 gatunków. A niektórzy nie rosną wszędzie, z wyjątkiem Krymu. Morwy dojrzewają w czerwcu, w dużych ilościach, bliżej drugiej połowie.

Lokalna morwa rośnie dość duże. Biały i czarny, to jest bardzo soczyste i słodkie. Niestety, jego transporcie na długich dystansach nie jest możliwe z powodu jego czułości. Tak będziesz mieć mnóstwo do zjedzenia go na miejscu.

Wartość i liści morwy znaczne. Są one wykorzystywane do karmienia robaków jedwabników kokon. Ponadto, liści i owoców stosowana w postaci suchej jako dodatki do herbaty, jak i leczniczego środka ludowej.

Krymskie morele

Niektóre z najlepszych, jakie może zaoferować owoce Krymie w czerwcu, to lokalne morele. Czują się dobrze w dziedzinie Bakczysaraju i Symferopolu. W rejonie południowym wybrzeżu mogą na chwilę zamrozić podczas początku kwitnienia moreli, co powoduje ich nieurodzaju. Dlatego wielu z nich na tanie ceny i można je znaleźć w około jednego roku od 3-4.

Na Krymie, wiele odmian opracowane specjalnie dla tego regionu. Krymskie odmiany prawdziwy moreli uważana policzkach i ananasa. Ale nie powinno być traktowane bez szacunku i Podkładka. Fakt, że dzikie morele na Krymie różnią się od tych w innych regionach. Często zdarza się, że są o wiele słodsze. A niektóre goryczy dodaje tylko pikanterii do gustu.

Różnorodność policzkach ma pomarańczowy kolor i czerwonawo rumieniec prawie połowę. Owoce są dość duże, soczyste i grube. Umiarkowana słodycz. Kamień jest niewielka.

Oddzielna rozmowa o Apricot ananas. Ma jasnopomarańczowego kremowy kolor. Wewnątrz wydłużonej kości. Słodki i gęsty miąższ. Określony trochę słodyczy nawet wewnątrz kamienia moreli.

wiśnia

Cherry sezon zaczyna się na Krymie w połowie czerwca i trwa do końca lipca. Późniejsze odmiany i bardziej słodki. Krymskie Najczęstsze odmiany: Może dojrzewający wcześnie owoc, Drogan żółty, Kara Kerez Napoleona. Pierwszym z nich jest ciemno-czerwony, w kształcie serca, jagody forma, ciało o niej jako o ciemnej czerwieni. Bardzo smaczne. Po drugie, żółty, różowy przyłożenia. Wielkość jej więcej niż średnia. Bardzo słodkie.

Głównie zalecane dla turystów, którzy lubią chodzić po górach, Zwiedzając, i są miłośnikami czereśni. To berry dobrze rośnie na Krymie i gdzie indziej. Niestety, obecnie nie jest to najlepsze czasy dla rolnictwa i do uprawy czereśni w szczególności. Są opuszczone ogrody. Czereśnie w nich na kilka „dzikich Run”, ale nadal bardzo słodkie. Ponadto, nie jest traktowana z jakichkolwiek środków chemicznych przez kilka lat.

Dlatego konieczne jest, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. A nie tylko iść kemping na rzecz kampanii, ale również jeść krymskiej wiśnia. Od dawna opuszczone sady można znaleźć pod pomnikiem między miejscowościami kanciaste i piaszczysta, przy czerwonych gór.

truskawki

To na Krymie i wiele różnych odmian. Konieczne jest, aby wybrać lokalny. To nie jest tak duży i piękny, jak importowane, ale bardzo słodkie. Zapach jej silne. Jagody są wydłużone. Krymskie lokalne truskawki są bardzo mięsiste i miękkie. Transport jest bardzo trudne. Więc jeśli truskawki leżącego na rynku kilka godzin, podczas gdy suche, a nie traci wygląd, należy wątpić w to, że jest lokalnym.

brzoskwinie

Brzoskwinie i figi są najlepsze ze wszystkich, które mogą być oferowane Krym warzywa i owoce. Na półwyspie hoduje około 20 odmian brzoskwiń. Ich wielkość może być różna. Peel aksamitny, pokryte włókien lub gładka. cielistość zmienia kolor z białego na żółto lub czerwono.

Nie mylić z wyborem brzoskwini na rynku krymskiej, konieczne jest nie tylko wybrać dojrzałe, ale dobrze jest zapach. Krymskie lokalne brzoskwinie mają bardzo silny zapach i słodki. Usłyszał w oddali. Jednak trzeba powąchać, nie pomylisz się i nie kupić brzoskwinia, przyniósł z daleka zielone i dospevshy tutaj. Powąchał do takich „gości na Krymie”, można usłyszeć zapach kurzu lub innego odcienia chemicznej. Zazwyczaj te brzoskwinie są bardzo piękne, gładkie. Natomiast miejscowy dojrzałe owoce mogą być nie całkiem ładny widok, trochę trafiony przez skórę lub zbyt miękki flanki. Ale to nie jest przerażające. Ich cukier smak rekompensuje te braki.

Brzoskwinie dojrzewają w lipcu. Najczęstszym i smaczne następująco.

1. Puszysty wcześnie. Kremowy małe owoce. Okrągłe. Miąższ zielonkawy. Bardzo soczysty.

2. policzkach. jest większy niż przeciętnie, zaokrąglone. Kremowy z zielonym ciele.

3. soczyste. Zielony i beżowy z owoców opróżnić pół odcień wiśni. Bardzo soczysty miąższ zielonkawy.

4. Nektarynki Kijów. Jest to owoc czerwono-bordowy z pomarańczowym miąższu. Słodki z lekką cierpkość. Kostny jest zwykle łatwo oddzielić.

Brzoskwinia pomocne dla apetytu u dzieci. Doradza się w przypadku chorób żołądka, jelit, z zaburzeniami rytmu serca. Zaleca się, aby wypłukać usta po jedzeniu brzoskwinie. Ich kwasy owocowe działają negatywnie na szkliwo zębów.

nektarynki

Ten owoc jest również uprawiana na Krymie. Jednak w bardzo małych ilościach. Dlatego, jeśli chcesz spróbować to krymskiej owoc nie jest warte podjęcia nektaryny. Z reguły jest ona importowana. Niestety, w dużej mierze owocem Krymie w lipcu, jak również w całym roku, otrzymał od Hiszpanii czy Turcji.

figi

Wszystkiego, co rośnie Krym owoce, figi najbardziej egzotyczne i nietypowe. Ten owoc może naprawdę cieszyć się tylko tutaj. Fig otrzymano dwa rzuty w Krym. Jeden w czerwcu i lipcu, a drugi w sierpniu. Ten owoc powinien być przy zakupie koniecznie miękki i soczysty. I raczej nie sucha suszy środka. Figi są bardzo słodkie. Na Krymie rośnie białe i fioletowe figi. Każdy z nich w jego własnego dobra.

Figa to prawdziwa skarbnica witamin i minerałów. Jest on zalecany dla pacjentów z cukrzycą, ponieważ pomaga obniżyć poziom cukru we krwi. Ponadto przyczynia się do obniżenia poziomu cholesterolu i stara się tworzyć zmian miażdżycowych w naczyniach.

„Delicious” sezon na półwyspie zaczyna się bardzo wcześnie i kończy późną jesienią. Od maja do listopada, oferuje warzywa Krym, owoce w dużym asortymencie. Warunki półwysep stworzyć warunki dla uprawy i dojrzewania brzoskwinie, morwy, truskawki, figi z jasnych smakach. Różnią się one od tych uprawianych w regionach sąsiadujących. Wizyty w tych miesiącach Krymu, które owoce w lipcu lub wrześniu, można łatwo nauczyć. Aby to zrobić, odwiedź kolorowy rynek lokalny jest wystarczająca. I wówczas staje się jasne, dlaczego kombinacja „Krym-fruit” równie ważne jak „Krym-Black Sea”.