412 Shares 6344 views

"Steel Butterfly" thriller Manyachny. Aktorzy i role

Manyachny thriller domowy "Steel Butterfly" (aktorzy: D. Melnikov, A. White, D. Frost, P. Vince) – druga praca dyrektor Davletyarova. Produkcja w tym projekcie szacunku stosunek do niepisanych kanonami gatunku, więc film był watchable. Jednak arcydzieło thrillerze krajowego nie, to ma pewne poważne wady, jednak i zalety wielu zdjęć.

scenariusz jakościowy

Skrypt jest bardzo profesjonalny i bardzo dobre. Thriller „Steel Butterfly”, aktorzy i role, które są dopasowane idealnie, najprawdopodobniej spowoduje realne prawa stróżów tylko protekcjonalny uśmiech. Oni na pewno wyszedł i przyniósł w wielu głównych narracji błędów i nieścisłości, ale to nie ma znaczenia w kategoriach filmowych. Po tym wszystkim, projekt Davletyarova – manyachny thriller, a nie realistyczny dramat kryminalny, który jest modernizowany bajkę dla dorosłych o nowej rundy walki między dobrem a złem. Ale wszystkie kanony gatunku w filmie „Steel Butterfly” (aktorzy – wykonawców głównych ról – wielokrotnie zauważyć ten aspekt) pisarze Jurij Korotkowa i Natalia Vorozhbit wyblakły groźny.

historia

Według fabuły filmu, w Moskwie, w jednym z przedmieść gojenia psychopaty, który zabija bardzo młode dziewczyny uczeń liceum. Dochodzenie zostało wstrzymane, i działający Hanin (biały), wypróbowaniu wszystkich możliwych opcji do podejmowania trudnych decyzji. Zamierza złapać seryjnego zabójcę na żywą przynętę. Przynęta, chce dokonać trudnego nastolatka z odpowiednim postaci pseudonimu – Plague (Melnikova). Ona po prostu dniach zarzutem kradzieży iPhone. To intryga jest film „Steel Butterfly”. Aktorzy i rola twórców filmów wybranych doskonale dzięki swoim natchnionym widza gry zamyka oczy na jakimś sztucznym punktów lub niespójności skryptu.

„Córka ojca”

Jednak intryga narracja, a wysiłki pisarzy poszedłby na marne, jeśli centralne postacie z wykonawców nie poradził sobie z zadaniem. Ku naszemu ulgi, aktorzy grał świetnie. Darya Melnikova, ulubiony widz „córka ojca” nie jest łatwo przyzwyczaić się do najjaśniejszego obrazu śmiały dżumy trudnego nastolatka. Ale aktorka bardzo się starała, więc wynik jest całkiem przyzwoity. Dziewczyna z pięciu lat zawodowo zaangażowanych w taniec, film zadebiutował w filmie „Kopciuszek 4×4”. Trzy lata temu, Daria jest absolwentką Wyższej Szkoły Teatralnej Jej filmografia obejmuje blisko 30 filmów. Ale popularność aktorki otrzymała wszechstronne po udziale w krajowym telezhvachke „córka ojca.” Prawdziwe Melnikova już 20 lat, w filmie bawi Davletyarova 15-16-letniej bohaterki. Nawiasem mówiąc, tytuł obrazu umieścić imię-vykidushki nóż, z którym główny bohater mistrzowski film „Steel Butterfly”. Aktorzy nie tylko zastanawiać, jak to jest zarządzany z kruchego aktorka, reinkarnacji w młodzieńczym aresztu uciekł od złodzieja.

Stern stróżem porządku

Dużo w thrillerze zależało na męską bohaterski operative Hanina. Aktorzy z filmu „Steel Butterfly” zauważył, że Anatolij Bieły grał swoją rolę z dokładnością snajpera. Stróże prawa z surowym charakterem i trudnego losu zdobył sympatię publiczności bez żadnych specjalnych twórców sztuczek. Anatolij Bieły (Weissman) – Honorowy Artysta Rosji, aktor filmowy i teatralny. Liczba filmów, w których zagrał, przeszły do znacznej liczby 80. Jest to niesłychanie dobre jak Grigorij Hanin. trudnym zadaniem stanął przed aktorem odgrywa pozytywną postacią jest zawsze trudne, niemożliwe jest, aby to niejasne lub zbyt pereslaschennym. Ale biała poradził sobie z zadaniem, od pierwszych minut czasu, to jest jasne, dlaczego jego postać poleceń całą resztę, i dlaczego jest to tak poważne, czasem nieprzyjemny, jak bardzo młody ukochanej zarazy i kapryśny charakter aktorki Darii Moroz.

walka dziewczyna

Początkowo rolę Tatiany, dziewczyna Hanina, zupełnie inna aktorka została zatwierdzona. Nawet udało się zastrzelić kilku trwa, ale Renat Davletyarov nagle zdecydował się zastąpić go w ospały piękno Daria Moroz. Aktorka w roli szkolenia otrzymał tylko jeden dzień, po czym były one peresnyaty wszystkich scen, w których uczestniczyły Tatianę. Aktorka Daria Moroz niezwykle społecznie organiczny i tworzyw sztucznych, w filmach, zaczęła podczas swoich lat szkolnych. Zadebiutowała w roli tytułowej w filmie Georgiya Danelii „Fortune”. Po czym ona zabezpieczona tytuł popytu i popularnego teatru i filmu aktorka. Ona pracuje obecnie nad nowymi projektami. Wśród nowych filmów z udziałem wybitnego Frost „Dyrygent”, „Tale. Tam "oraz serial" Long Way Home "" The House of róż "" Klinika "i, oczywiście," Steel Butterfly”. Aktorzy, którzy pracowali z mrozem na temat projektu, zauważył jej niezwykłą wydajność i talent.

W obrębie tego gatunku

Cała załoga – reżyser, operator, scenograf – był w stanie odtworzyć na ekranie typowy, rozpoznawalną atmosferę nowoczesności. I zasługa działającego przesłuchanie, że udało im się przekonać publiczność, że aktorzy na ekranie wśród dekoracji i ich rówieśnicy życia i prawdziwe. Takie problemy mogą być rozwiązane tylko przez specjalistów w swojej dziedzinie. Kolejną zaletą obrazu można łatwo uznać zapalającymi soundtrack.