428 Shares 5199 views

Wymiana Anti-Virus: Jak usunąć McAfee z laptopem

Prawie zawsze można kupić laptopa z zainstalowanym systemem operacyjnym i oprogramowaniem antywirusowym. często – wersja próbna McAfee. Kiedy koniec jego ważności, nie ma potrzeby, aby usunąć oprogramowanie antywirusowe i zainstalować swój ulubiony. Jest problem: jak usunąć McAfee z laptopem? Chodzi o to, że wersja próbna nie jest usuwany w standardowy sposób – poprzez panel sterowania.

Każdy program antywirusowy przed ich instalacja wymaga całkowitym usunięciu wcześniej zainstalowany, nawet jeśli nie jest w „Install i usuń programy”. A bez tej operacji, dalsze działanie nie jest możliwe.

Ale nie martw się i skomplikowany temat. Rozwiązanie problemu jak usunąć McAfee z laptopem, dość proste. W tym celu, oficjalna strona programu pobrać narzędzie McAfee Removal Tool i zapisać plik w dowolnym dogodnym miejscu, na przykład na pulpicie. Teraz zamknij program antywirusowy. Narzędzie jest gotowe do pracy! Uruchom go. W Windows 7, 8 i Vista musi to być wykonane przez administratora. Po zakończeniu procesu wymaganego zgodzić się na propozycję ponownego uruchomienia systemu komputerowego. Wszystkie – kwestia, jak usunąć z komputera przenośnego McAfee, rozwiązany.

Czasami nie ma nic złego w użyciu program CCleaner przeznaczony do czyszczenia systemu z nagromadzonych „śmieci”, ze zdalnych na pozostałości. Może być stosowany w przypadku, gdy po ponownym uruchomieniu komputera nadal przewiduje, że w systemie komponentów McAfee.

Można również użyć Uninstall Tool – najmocniejszy pod względem wielu specjalistów komputerowego narzędzie do usuwania programów. To jest po zakończeniu procesu usuwania skanuje pozostałe elementy systemu, w tym rejestrze, i niszczy je. Ale poprawny sposób, aby rozwiązać problem, w jaki sposób usunąć McAfee z laptopem – użyj Removal Tool firmy McAfee.

Nie zapomnij, aby natychmiast zainstalować nowe oprogramowanie antywirusowe, które będą niezawodnie chronić urządzenie przed szkodliwymi wpływami i zapobiec komputer przed uszkodzeniem związanym z jego wirusów.

W chwili obecnej istnieje wiele różnych narzędzi do zapewnienia bezpiecznego funkcjonowania urządzeń. Ten artykuł nie jest w żaden sposób nie popiera żadnego z nich. Wystarczy na przykład listy, które programy antywirusowe są najbardziej powszechne. Są to:

  • ESET NOD32;
  • Kaspersky Internet Security;
  • Dr. Web;
  • Norton Antivirus;
  • Avast.

Każdy z tych programów można pobrać w postaci pełnego i swobodnego użyć co najmniej jednego miesiąca. Następnie, jeśli Ci się spodoba, jego koszt i używać dalej. Na oficjalnych stronach internetowych programów antywirusowych są dostępne, jak również w McAfee, specjalne narzędzia do ich usunięcia.

Istnieje wiele innych firm, w tym całkowicie darmowe. Ale idealny nie istnieje. Oni wszyscy traktują tylko te wirusy, które mają w swoich bazach danych. Dlatego konieczne jest, aby regularnie aktualizować zainstalowane programy, a także przestrzegać pewnych zasad, w tym korzystania z Internetu. Przede wszystkim należy pamiętać, że infekcja komputera występuje tylko podczas otwierania plików i klikając na linki. Dlatego nie należy otwierać podejrzanych plików MOH nieznanych źródeł i nie klikaj na linki od nieznajomych. Oraz – reaguje prawidłowo zapobiec systemów bezpieczeństwa.