654 Shares 978 views

Co należy zrobić, jeśli odmawia się dostępu do pobranego pliku?

W tej chwili klienci torrenta są uważane za niemal obowiązkowe rozszerzenie do przeglądarki. Pobierz małe pliki trwać jakoś nauczyć, ale jeśli chodzi o wagi w ciągu kilku gigabajtów pliku, nie ma torrentów nie może zrobić. I wszystko byłoby dobrze, gdyby twórcy jednego z najbardziej popularnego systemu operacyjnego – Windows Vista i Seven – nie namudrili z prawami dostępu. Teraz można łatwo zobaczyć szkodliwego okno z napisem „Odmowa dostępu” po pobraniu ogromny plik. Cierpieć, jak zwykle, zwykłych użytkowników. Tylko dla tych, którzy nie wiedzą, co robić, a ten artykuł jest napisany.


Jeśli rozwiązanie tego problemu na komputerze wszystko jasne, co zrobić z plikiem, który wysłał przyjaciela? Po tym wszystkim, system będzie domyślnie zapisywane z praw dostępu do plików i. Wychodzimy z faktu, że transfer plików – nie wchodzi w grę (na przykład problem jest wykrywany natychmiast, a oryginalny plik został usunięty), dzięki czemu będziemy rozumieć w tych dokumentach, które zostały pobrane.

Pierwszym krokiem jest przenieść pobrany plik do innego folderu lub skopiować go tam. Zwykle po tej procedurze, pliki zaczynają być uznawane jako własne, niezależnie od tego, czy im tworzone samodzielnie lub pobrane przez klienta torrent. Odmowa dostępu, tym razem? Śmiało.

Jeśli żądany plik jest aplikacją, a następnie spróbuj uruchomić go jako administrator. Prawdopodobieństwo udanego startu, oczywiście, jest niewielka, ale w każdym przypadku warto sprawdzić – nagle pomóc, i nie trzeba, aby przejść do ustawienia dżungli? Jeśli i tym razem będzie odmówiono dostępu, powtórz start, ale z wyłączonym Antywirus (firewall można pozostawić włączone).

Ostatnia nadzieja autora jest ręcznie zmienić prawa dostępu do plików. Oto jak to zrobić: Kliknij na wybrany plik, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz „Właściwości”. Następnie kliknij na zakładkę „Security” – tam, wybrać „Zaawansowane”. W wyświetlonym oknie znajdź swoje konto i nadać mu pełne prawa dostępu do pliku. Po tym, zastosować nowe ustawienia i zamknąć okno. Okno „odmowa dostępu”, kiedy nie powinien, t. Aby. Będziesz właściciel pliku. Metoda ta jest dość długa i wymaga dużo zbędnych ruchów, ale czasami po prostu system nie pozostawia wyboru.

Jego przyjaciel również zapytać dokładnie sprawdzić pliki, które zostaną wysłane do Ciebie przez potok. Odmowa dostępu, może po prostu być, ponieważ nadawca zapomniał usunąć zaznaczenie w menu folderu – „Zapisz uprawnienia” I nie zapomnij sprawdzić pozycję na nie dwa razy do przekazania pliku. Drobiazg, ale wielu bóle głowy, jeśli zapominamy o nim.

Aby poradzić sobie z wewnętrznymi problemami, które odmawia się dostępu do plików, które zostały utworzone, o wiele łatwiejsze. W większości przypadków będzie to na tyle, aby przejść z uprawnieniami administratora. Ponieważ na większości komputerów domowych stanowią tylko jeden, że wszystkie konflikty z prawami dostępu niezauważone, a użytkownik nie wie, banalne, gdy pojawił się problem, co zrobić – bo zanim wszystko zostało rozwiązane automatycznie. Ale jest to niezbędne do korzystania z metod opisanych powyżej, problem przestanie spowodować kłopoty.