440 Shares 8960 views

Poziomy budynków: Wybierz, sprawdzanie i naprawa

Pozyskanie poziomie budynku, z reguły oczekują, że idealnej dokładności miernika. To wydaje się być trudne i nic w tym artykule nie jest: tylko rurka z płynem w ramie aluminiowej. Ale w rzeczywistości nie jest tak prosta: duży asortyment tych produktów, jak również często zaskakujący Extension cen. Istnieją przedmioty markowe i drogie, są tańsze, „Chiny”, coś jest mierny.

Profesjonaliści, dla których budowa – jest to główny sposób na zarabianie pieniędzy, dobry poziom zazwyczaj nie skąpić: ponieważ błędy mogą kosztować zbyt wiele. Często jednak taki produkt jest potrzebne dla pojedynczej pracy i płacić więcej za to zupełnie nie chce, a to jest, gdy kupujący mogą spodziewać się kilku niespodzianek. Dalej jest to, co należy zwracać uwagę przy wyborze produktów, takich jak poziom lub reguły ze wskaźnikami poziomu.

1. Prawidłowe płaszczyzn roboczych. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do produktów o więcej niż jeden metr długości. Bardziej przydatne przy zakupie w sklepie, aby produkt znany na bok pomiarowym płaskiej powierzchni i upewnij się, że poziom jest naprawdę samolot, niż śmigła. W przypadku braku gładkiej powierzchni mogą być po prostu „wystrzelić oka” z progiem poziomu. Krzywizna w produktach o niskiej jakości, co do zasady, zauważalny nawet dla oka: jest to niezbędne, aby przyjrzeć.

2. Odpowiednie wskaźniki poziomu instalacji. Poziom takiej reguły lub dwóch lub trzech otworów, a często są one mocowane szczelnie, bez kontroli. Każdy z nich jest pożądane, aby sprawdzić, stosując produkt do znanego poziomie płaszczyźnie poziomej i pionowej. W obu przypadkach, bańka powinna zostać dokładnie w środku wskaźnika. Jeśli nie ma płaszczyzny odniesienia, jest możliwe, aby osiągnąć średni wskaźnik położenia podkładki na bok. Następnie skręcić poziomu drugiej strony – bańka powinno być w środku.

3. Nadmierne produkt łatwość mówi, że ścianka obudowy jest zbyt cienka. Oznacza to spadek lub małe narzędzie obciążenie awaryjny może zginać i tracą dokładność.

Ponadto, że nie można zrobić, jeśli małżeństwo jest postrzegane zbyt późno, a zamiana niskiej jakości produkt nie uda. Jeśli problem wskaźnika błędu, warto zwrócić uwagę na możliwość regulacji. Czasami producent zapewnia śrubę regulacyjną o jeden lub więcej otworów. Najczęściej łeb śruby ukryte lub ledwo zauważalne. Warto spróbować, aby otworzyć wszystkie korki urządzenia.

Co gorsza, kiedy wszystkie oczy są przyklejone mocno, ale nie może być nieznaczna korekta. Większość budynków z podobnymi produktami wykonana ze stopu aluminium, a to jest dość miękki metal, a to może być wykorzystane. Umieszczenie znany poziom gładką i trwałą powierzchnię, ustalić, która strona oka musiał utopić w bańce w stożki rozpoczęła się w środku. Następnie delikatnie młotkiem i metalowy pręt nadstavlennym próbując wbić małą depresję pobliżu miejsca wkładek probówce. Obudowa poziom odkształceniu przeciągania wskaźnik: rzeczywisty i jest regulowana.

Tymczasowo można użyć bardziej prymitywny sposób: kij do płaszczyzny roboczej na jednej stronie kilka warstw taśmy maskującej. Klejenie jest konieczne z uwagi na fakt, że samolot pomiarowy musi pozostać dokładnie samolot. Że jest bliżej końca wklejonych więcej warstw niż w środku. Warstwy taśmy klejącej przyklejony charakterystyczne czynności.

Ten sposób naprawę częściowo prawidłowy poziom, a to może być wykorzystywane do wyrównania wiązki lub podłodze lag. Niemniej jednak, urządzenie z taką etykietę stracą znacznie, ponieważ nie mogą być stosowane na mokrej powierzchni, przez wsypanie i niwelacji jastrychu gipsu. Że jest poprawny i rzetelny sposób jeszcze zająć się wskaźnik sytuacji.

Jest o wiele trudniej regulować krzywiznę ciała. Istnieje pewne prawdopodobieństwo udanego remontu, ale jest to trudne do opisania: zbyt indywidualny małżeństwo i jak naprawić.