162 Shares 6608 views

Najlepszy serial komediowy: kolekcja

Obecnie przyszedł na ekranach, a więc usunięte nierealne ilość różnych serii, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Szczególnie popularne seriale – seria komedii. Jednak wiele poprosił następujące pytanie: „Czy to wszystko, co wychodzi na ekranach telewizyjnych, można nazwać naprawdę zabawny i warto?”. Spróbujmy zrozumieć, oznaczający najlepszy serial komediowy.

Ocena prac zagranicznych

1. Alf. Niesamowite, zabawny, rodzina i seria fantasy, zebrał bardzo popularne w latach 90-tych. Działka jest zarówno proste i zaskakujące. W centrum opowieści – typowa amerykańska rodzina, spokojnie spędzać czas w ich normalnego życia. Jeden dzień, to włamuje się do garażu futrzany obcej wzrostu polutorametrovogo, trochę jak mrówkojada (należy zauważyć, że to porównanie Alpha ciągle obrażony, po czym natychmiast następuje sarkastycznych uwag). Uznając, że da ją w rękach naukowców do prowadzenia eksperymentów nie jest jak istoty ludzkie, rodzina postanawia utrzymać słabe istoty z innej planety. Wtedy ich życie i nabyć nowe kolory. Alf podoba widzów dowcipy i wszelkiego rodzaju sztuczek musującego. Nie można też nie zauważyć jego bezgraniczną miłość do jedzenia. Jest to zdecydowanie najlepsza komedia seria, która może być postrzegana jako rodzina.

2. przyjaciół.

seriale legendy. To właśnie stamtąd przyszło wielu znanych hollywoodzkich aktorów, którzy grali części bitowych. Działka nie zaskoczy Cię do niesamowitych zdarzeń lub wypadków niemożliwe, ale nie tylko śmiać i dokładnie, obserwując życie sześciu młodych ludzi, którzy dzielą przestrzeń mieszka w Nowym Jorku. Komiczne sytuacje, postacie charyzmatyczne i humor życie nie pozostawi nikogo obojętnym osoby. Jest to zdecydowanie najlepszy serial komediowy, który zawsze może być postrzegane w kręgu przyjaciół z pudełkiem popcornu i sody.

3. Clinic. Doskonała serialu młodzieży. Nawiasem mówiąc, pod wieloma względami nasze „stażyści” są jak zagranicznego odpowiednika. To jest historia o tym, jak kilka młodych studentów praktyki w klinice, aby wyrastać zwykłych stażystów w tych lekarzy. Wielu nie wierzy, że jest to najlepszy serial komediowy, bo, szczerze mówiąc, jest dość osobliwe poczucie humoru, jego wielu nie może zrozumieć. Jednak często jest traktowana jako poważny problem, oświetlając je w nietypowym świetle.

4. Dwa i pół mężczyzn.

Jeden z najpopularniejszych seriali telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych. Opowieść o tym, jak mogą one współistnieć pod jednym dachem bogatej kobieciarza, jego pokornej i nudnego brat przeżywa rozwód, a 10-letni dziecko, które ma bardzo dociekliwy umysł. Doskonale uzupełnia obraz jest również wiecznie młode matki – moja babcia. Seria zawiera całkiem dobry standard humoru i obdarzona jest pogodnym odrobiną optymizmu. Biorąc pod uwagę, że główną rolę odgrywa macho brat Charlie Sheen, że film nie jest do niczego jest uważany za najlepszy serial komediowy. Warto również zauważyć, że może to być postrzegane z dzieckiem i ze znajomymi, bo humor obejmuje wszystkich grup wiekowych. Dlatego jego wycofanie, wymieniając najlepszy serial komediowy, wykaz , który został przedstawiony w tym artykule. Miłego oglądania!