191 Shares 8398 views

Płaszcz żeński: wzór. Wzór płaszcz zimowy damskiej

Igła wszystkie kobiety wiedzą, jak bardzo można uratować budżet rodzinny czy szyć rzeczy dla rodziny i dla siebie. Często krawiectwo jest kilkakrotnie tańszy, ale rzeczy są lepsze, niż rynek. Oczywiście, aby osiągnąć doskonałe wyniki, wymagane doświadczenie, ale nawet jeśli tak nie jest, praktyka ta nie przechodzi na marne i zawsze przydatne w produkcji innych rzeczy. Tak, nadszedł czas, aby uzbroić się nożyczkami, maszyny do szycia i taśmy pomiarowej, na zakup materiałów i rozpocząć pracę.

Niektóre teoria pozwala zrozumieć, jak zbudować wzorzec płaszczy damskich. W rzeczywistości, nic skomplikowanego na rysunku nie jest, a proces obejmuje przeniesienie figury zaczerpnięte z Merauke do papieru do projektowania produktów szablonu. Dlatego trochę staranności i cierpliwości – i można cieszyć się wynikami. W różnych publikacjach szycia zaoferować gotowej wzór płaszcz kobieta. „Burda”, na przykład – jeden z najbardziej popularnych. Jednakże, self-build ma kilka zalet, ponieważ nie używać standardowych pomiarów konwencjonalnych, aby określić rozmiar i wymiar osobisty. Dlatego produkt jest dużo lepiej siedzieć na rysunku.

Ten artykuł uznać płaszcz żeński: wzór, według którego są przyszyte, a jego budowę, jak również materiały, które są lepsze do wykorzystania w pracy.

Usuwanie oparty na wytycznych

Że produkt jest dobry wieś w rysunku i powtórzyć wszystkie krzywe ciała, bez zmarszczek i fałd nadmiarowych, konieczne jest, aby uszyć na podstawie cech konstytucji. To z tego i dokonać pomiarów. Wzór lakierze bazowym kobiet wymaga następujących oparty na wytycznych: objętość szyi, klatki piersiowej, talii, bioder, ramiona, rzutki roztwór szerokość klatki piersiowej tylnej, wysokość ramienia do środka klatki piersiowej do pasa (z tyłu i nad przodem całej klatce piersiowej), szerokość ramion , długość rękawa, a cały produkt. Wszystkie te wartości muszą być rejestrowane i można rozpocząć pracę na rysunku.

Pierwszy etap budowy fundamentów: Mesh

Podobnie jak większość produktów, żeński wzór zimowy płaszcz zbudowany jest w prostokąt, podzielony na sekcje o dodatkowe linie. Nazywa się siatki bazowej. Pionowy bok prostokąta powinna być równa długości wyrobu, a pozioma – pomiar objętości piersi „” + 3 cm do swobodnego pasowania. Górna wartość graniczna określa poziom ramieniu. Od konieczne jest zejście do wysokości klatki piersiowej i przytrzymaj poziomej klatki piersiowej, talii i poniżej – jeszcze niższych – biodra.

Od pionowej stronie linii klatki piersiowej do lewej połowy konieczności odroczenia szerokość klatki piersiowej, a następnie z prawej – rozwiązanie rzutki pół. Z jego punktu podnieść prostopadłe. Po piersi poluobhvat powinna być podzielona na cztery części, a do otrzymanej wartości 2 cm. Odpowiednia odległość musi być przesunięta o biustem z punktu określającej szerokość z tyłu i umieścić punkt prostopadłą windy. Zatem baza siatki gdzie już wyznaczona strefa tylna powierzchnia armhole a obszar płycie czołowej. Obszar linia armholes skrzynia powinna być podzielona na pół i upuść prostopadłą dół – jest to granica bocznym szwie produktu. On jest zbudowany w oparciu o tej sieci, każdy produkt, w tym płaszczy damskich. Wzór na tym etapie wymaga przerobienie części i może być stosowany jako szablon.

W drugim etapie budowy fundamentów: dane

Reszta procesu jest do sfinalizowania szczegółów.

  • W górnych narożach prostokąta z tyłu pomiarów GIRTH ź karku i szyi losowania szczegółowo. Chłód pogłębiony 3 cm na przedniej – 7 cm.
  • Z jego punktu sekcjach build ramieniu. Powinny one być sfazowany od około 1,5 cm od środka prostokąta.
  • Na ramieniu płyty czołowej od pionu, podniesionej zakładką w roztworze granicznej powrotem 3 cm i opuszczane bezpośrednio w tym samym punkcie. Szew ramion rozciągają się w tej samej odległości (około 3 cm). Będzie dart do klatki piersiowej.
  • Z punktu łopatki do wyciągnięcia szczegółowo armhole centralny punkt, z którego wychodzi bocznym szwie.
  • Jeśli model nie przewiduje rozwiązania dart, a następnie natychmiast przejść do bioder. Z pionowych prostokąt na odpowiedniej linii przeznaczonej na pół pomiaru biodra obwodowa i punkt. boczne szwy, jeśli niezbędne rozciągają się od centrum do armhole ud. Na wniosek płaszcze w dół, można również zrobić trapez.
  • Jeżeli rzutki są do narzędzia, a następnie określić biodra różnica i talii, a otrzymaną wartość dzieli się zakładkami. Ich wysokość powinna dotrzeć do linii piersi i dolny koniec w odległości 5 cm od bioder.

węże budowlanych

Co może być kobiecy płaszcz? Wzór może być zbudowany z rękawami cap lub z zestawem. Pierwszy wariant jest prostszy i zapewnia przedłużenie stawu barkowego do odpowiedniej wartości, a budowę dolnego ramienia cięcia szwów bocznych. Jest to idealne rozwiązanie dla początkujących. Jeżeli minimum praktyce krawiectwo rzeczy już istnieje, to jest możliwe, aby pracować na rękawach wszyte.

Aby skonstruować taki rękaw jest konieczne, aby przygotować wzorca półek. Nie będzie musiał krążyć spryskane na gotowym armhole. W tym celu wzorce półkach ułożone na ramieniu i ołowiu rundy cięcia. Po zawyżania jego 1,5 cm i na jej podstawie dorisovyvayut idealnego koła. W dolnej części tego koła jest wykonywana na linii, które wskazują szerokość ramienia 2 cm + wolna obleganie. Następny będzie obniżona do linii spawania i wyznaczać tuleję wokół OKATO, wyprowadzanie go do granicy punktów szerokości ramion. Na tym etapie wszystkie szablony mogą być wycięte i gotowe do polakierowania samicę. Wzór ten produkt może być używany do ciepłych produktów, a latem sweter. Tylko trzeba dodać różne przydziałów wolnych dopasowanie i produktów izolacyjnych.

modelowanie

Ukończony Wzór kobiet płaszcz może być poprawiona. Można wyznaczyć szwy, kieszenie, dodatkowe elementy dekoracyjne, takie jak paski do wiązania, zawrócić w obszarze ostrza, i tak dalej. Można również pomyśleć o ramiączka, pasek z tyłu w talii i innych elementów.

Wybór tkaniny

Płaszcz jest lepiej wybrać miękkie i ciepłe tkaniny, takie jak kaszmir lub polarnych. Jednak warto zauważyć, że często rzeczy są wdmuchiwane przez wiatr. Więc jeśli potrzebujesz ciepły płaszcz zimowy, to najlepszym rozwiązaniem byłoby plaschevka ze szczególnym impregnacji, która powinna być kopiowane z syntetycznym wypełnieniem lub innej izolacji.