246 Shares 3439 views

Jak dostać się z lotniska do Ałuszta Symferopol: opcje i zalecenia

Wielu wczasowiczów są zainteresowani jak dostać się z lotniska w Symferopolu na Ałuszta. Jego zdaniem, należy rozważyć najlepsze rozwiązania, które poradzi sobie z zadaniem. Pozwól nam dowiedzieć się, jak dostać się do Ałuszta. Wykonaniach sposoby zostaną przedstawione poniżej.

Na komunikacji miejskiej

Jak dostać się do Ałuszta od lotniska w Symferopolu? Większość turystów polegać na transporcie publicznym. Ostatnio nie można nazwać nowoczesnym ani wygodne. Turyści są dostępne głównie w starych autobusów i trolejbusów typu radzieckiego, które nie są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Jednak podróż do transportu wydany w połowie ubiegłego wieku, sama w sobie wygląda dobrze na początku przygody z podróży.

Problemy z lądowaniem na transport publiczny w dniu przyjazdu na lotnisko w ciągu dnia nie powstaje. Jako lokalne autobusy i trolejbusy iść tutaj regularnie w odstępach nie dłuższych niż 10-15 minut. Jednak we wczesnym wieczorem na bezczynnych przysłon czasami stanowią więcej niż pół godziny. Innym problemem może być trzeba czekać w kolejkach do kasy, aby kupić bilety na transport publiczny. Długie kolejki często tworzą się na szczyt sezonu wakacyjnego.

dystans

Jak daleko będą musieli pokonać tych, którzy szukają rozwiązania, jak dostać się do Ałuszta od lotniska w Symferopolu? Te elementy są od siebie w odległości 47 km. Aby pokonać tę odległość, w najgorszym przypadku trzeba będzie wydać na drodze przez około 2 godziny. Czas podróży zależy od napływu turystów w określonym terminie, a zatem prowadzi zatorów.

Symferopol – Ałuszta: Jak dostać się z lotniska autobusem?

Przez zatrzymanie na międzynarodowym terminalu lotniska można dostać się do Centralnego auto / dworca kolejowego. Tam turyści mają możliwość dotarcia nie tylko do Ałuszta, ale także wszelkie inne miejsca ośrodku w Krymie.

Aby dostać się do dworca autobusowego na lotnisko, wystarczy kupić bilet na autobus numer 49 lub 49A. Ten transport publiczny jest tu w odstępach 5-10 minut. W odniesieniu do czasu przejazdu wydać na podróż będzie miała około 40 minut. Jak dostać się do dworca autobusowego będzie kosztować około 10-15 rubli.

Do dworca kolejowego w Symferopolu lotniska można dojechać korzystając z autobusów, które pływają trasę №54 i 55. Akcja potrwa około pół godziny. Między innymi, do stacji kolejowej PKP / chodzenie autobus №115, №98 i №100. Opłata tutaj będzie około 15 rubli.

Jak dostać się z lotniska w Symferopolu Ałuszta bezpośrednio? Aby nie tracić czasu na podróż do dworca autobusowego lub stacji kolejowej, konieczne jest, aby skorzystać z zaplanowanym transportem, który odbywa się bezpośrednio do ośrodka. Autobusy, które następują trasie Symferopol-Ałuszta, odstąpić od lotniska w godzinach porannych do późnej nocy. Koszt takiego posunięcia będzie więcej niż 100 $. Jeśli chodzi o bagaż, będzie musiał zapłacić osobno.

TransExpress

Przy czym transport jest wygodny do naśladowania kierunku Symferopol-Ałuszta? Jak dostać się z lotniska? Można użyć tzw TransExpress. Ten ostatni jest autobus lub trolejbus, który biegnie od zegara bez punktów pośrednich. W dzień taki transport jest dostarczany do przystanków na lotnisko co 10 minut, a nocą – 20 minut. Obecność wózka zegar znacznie łatwiejszego życia dla turystów, którzy przyjeżdżają na lotnisko w pierwszej połowie dnia. Stop dostarczane TransExpress, znajduje się około 150 metrów od zjazdu z terminala lotniska. Jest to możliwe, aby znaleźć, że zwrócił się do personelu terminalu.

trolejbusowy

Jak dostać się z lotniska do Ałuszta Simferopol do autobusu? Aby dostać się do centrum kurortu, jak to możliwe, korzystając z transportu, który następuje trasę №54 i №55. Wózek jazdy od lotniska zacząć od 7 rano. Zatrzymać transfery na 21:30. Wózek do Ałuszta chodzić w odstępach jednej godziny. Jeśli mówimy o kosztach podróży, waha się w przedziale od 80 do 100 rubli, w zależności od wysokości świątecznym.

taxi

Jak szybko pokonać ścieżkę Symferopol-Ałuszta? Jak dostać się z lotniska taksówką? Blisko zjazdu z wczasowiczów terminali wiele samochodów, które są gotowe do zasnąć ośrodek. Wygodna opcja ta pojawia się, gdy trzeba szybko dokonać przelewu z całą rodziną z dużą ilością bagażu. Rozwodzić się nad tą decyzją i zalecane dla tych, którzy przybywają na lotnisku w nocy.

Odległość do Ałuszta jest pokonać taksówką w około godzinę. Co do kosztów podróży, będzie to nie więcej niż 1700 rubli być. W razie potrzeby poszczególne kierowcy mogą wynegocjować mniejszą kwotę.

Przejazd na zamówienie

Jednym z najbardziej wygodnych opcji, które dostaną się do Ałuszta wygodnie, jest organizacja indywidualnego transferu samochodem. W tym przypadku nie trzeba być popychany w zatłoczonym autobusie lub na wózku, ciągnąc za sobą ogromne walizki. Korzystanie z usług danej usługi, można wybrać dowolny odpowiedni pojazd, który zostanie przekazany do wyjścia z terminalu lotniska we właściwym czasie. Jeśli planujesz odwiedzić dużą grupę, alternatywą dla samochodu można dostosować autobus. Jedyną wadą tej opcji jest to, jak wysokie koszty.

wynajem samochodów

Jak szybko dostać się na lotnisko Symferopol Ałuszta i dokonać przelewu w przeciwnym kierunku? Aby poradzić sobie z zadaniem, można wynająć samochód. Aby to zrobić, należy przejść do zarezerwować samochód, korzystając z usług serwisu internetowego Skyscanner wypożyczalnia samochodów, lub zwrócić się o pomoc odpowiednich firm, które działają na lotnisku. wynajem samochodów w cenie 1500 rubli dziennie.

Jak dostać się z lotniska do Symferopola Ałuszta w wynajętym samochodzie? Po przejechaniu terminala do terminala, jest konieczne, aby rolki na ulicy Lenina. Następnie trzeba podróżować w ruchu kołowego i wybrać drugi zjazd. Kilka kilometrów należy skręcić Złodziei Street, a następnie dostać się do Vernadsky Prospekt. Raz na autostradzie w Jałcie, musimy przenieść się do zjazdu na autostradzie E-105. Jeśli pójdziesz prosto, nie odchodząc, nadal śledzić wpis bezpośrednio w Ałuszta. Aby uniknąć zgubienia po drodze, konieczne jest, aby zwracać uwagę na znaki drogowe. Jednak większość samochodów są wynajmowane na lotnisku w Symferopolu, to system nawigacji, który nie pozwoli zbłądzić.

Konkludując

Więc przyjrzeliśmy dostępnych rozwiązań, które pozwalają dostać się z lotniska do Symferopola Ałuszta. Dać pierwszeństwo jednego lub inny wariant powinny być oparte na szerokości dostępnego budżetu, wymagań komfortu, ilości bagażu i czasu nie jest to szkoda wydać na drogi.