353 Shares 1772 views

Pas na naboje, 12 miernik: Jak określić najlepszy?

udane polowanie zastaw – pewny strzał, a do jego realizacji powinien zawsze mieć pod ręką odpowiedni pojemnik. Aby zapewnić łatwość śledzenia produkcji, konieczne jest, aby mieć wiarygodne bandolety do polowania.

W żadnym wypadku nie lekceważ element przekładni. Polowanie taśma nabojowa ma każdy doświadczony górnik. Cokolwiek to było dość trudne do wykonania bez niego.

powołanie

Czasami, aby osiągnąć rezultat umieścić kilka kul w kieszeni tyle. Jednak takie podejście często używane przez osoby, których głównym celem – a przede wszystkim dobrego wypoczynku na łonie natury.

Nałogowy żywicielem jest zawsze ważne, aby posiadać bandolier (12 AWG), muszle na małej i dużej grze. Po tym wszystkim, nigdy nie wiadomo, jakie zwierzę może spotkać w lesie. Podobne podejście do przygotowania sprzętu pozwala być gotowy do „walki” z dużego, agresywnego myślących bestii.

typy

Ze względu na szeroką dostępność wszystkich rodzajów materiałów można spróbować zrobić pas kasety z rąk. Jednak znacznie bardziej wygodne, aby zobaczyć gotowy model fabryczny. Najnowsze wyróżnia różnorodność struktur, metod transportu, rozmiarów i opcji dla utrzymania kaset różnych kalibrach.

Według przenoszenia wydzielina typu barku, klatki piersiowej i pasa bandolety. Przez liczbę wierszy wyróżnia się:

  1. Rzędów pojedynczych produktów – przedstawiony w postaci szerokiego pasa, która zawiera komórki dla wkładów różnego rodzaju i wielkości.
  2. Podwójne urządzenia rzędów mają podłużne pasy za pomocą układu powłoki w kilku rzędach. Są to zarówno z ramion i bioder.

Również jest zapewnienie kryty i odkryty bandolier (12 AWG). Pierwsza opcja jest najbardziej dostępny na rynku. Jednakże różni się jedną istotną wadę – niedostatecznie niezawodną ochronę amunicja wytrącania. Biorąc pod uwagę szczególną prostotę konstrukcji, w razie potrzeby, mogą być wytwarzane takie ręce bandolier.

W odniesieniu do urządzeń typu zamkniętego, ten ostatni działa jako roztwór wygranej, ponieważ pozwala patronów jest pewnie utrzymywane w rowkach i zawiera powłokę z zatrzaskami, obejmujący amunicji.

kamizelka

Wspólna wystarczająco produkt do transportu amunicji. Niektórzy ludzie wolą gotowe, stylowe modele. Inni wolą zakupić zwykłą kamizelkę, self-tabbing komórkę amunicji.

Kupując bandolier (12 AWG) w postaci kamizelki, można uzyskać nie tylko niezawodny sprzęt, ale również w celu zapewnienia ochrony przed wpływami atmosferycznymi. Obecność masy dodatkowych kieszonek umożliwia wygodne noszenie innych akcesoriów myśliwskich.

strefa

Bardzo popularny w pasie przysługę bandolier (12 AWG). Znane z tego przykładu wykonania, każdy zapalony Huntera. Pas do przechowywania amunicji pas rozmieszczone na obwodzie, których różne wielkości komórek.

Większość produktów z tej kategorii jest w stanie pomieścić od 20 do 30 rund. Istnieją pojedyncze i podwójne struktura modelu wiersz z dodatkowych mocowań dla noża, kolb i różne drobne akcesoria.

Jednak niektórzy myśliwi są dość sceptyczni takiej decyzji, ponieważ w trakcie eksploatacji pasa często musi ukrywać się przed deszczem pod podłogi ubrań, które powoduje pewien dyskomfort.

Bandolier na tyłek

W ostatnich latach, jest to jeden z najbardziej poszukiwanych na rynku. Wielu myśliwych taka decyzja jest konieczna dla duszy, ponieważ nadaje się do przenoszenia różnych kalibrów amunicji, wygodnie dołączone do niektórych rodzajów magazynie i wykonane z różnych materiałów.

Większość modeli może pomieścić bardzo ograniczoną ilością amunicji. Jednakże brak nakładania się w procesie szybkiego ładowania.

Picking up pas z amunicją w tyłek, eksperci zalecają, aby dać pierwszeństwo gumowych lub syntetycznych produktów, które nie boją się regularnym kontakcie z wilgocią.

Opcja ta jest idealna do transportu amunicji na strzelby tyłek. Swobodny dostęp do bandolier zapewnia terminowe strzał i niezawodne mocowanie nie pozwala patronów spadać pod najbardziej silne wibracje.

Konkludując

Jak określić odpowiedni sprzęt? Wybór podyktowany głównie polowania warunki. W przypadku długiego stalking drapieżnego z zasadzk korzystnie należy otworzyć bandoliera. Dobrym rozwiązaniem dla wielu kilometrów marszów będzie sprzęt zamknięty.

Innym ważnym czynnikiem, który wpływa na ostateczny wybór, – stosunek między ceną osobistych celów i preferencji. Niezawodne, poz wysokiej jakości ma odpowiednią wartość. Dlatego, aby zaoszczędzić na częściach urządzeń, na których bezpośrednio zależy od wyniku polowania, nie jest to zalecane.