146 Shares 3879 views

Leczenie mastitis od środków ludowej oprócz tradycyjnych metod medycznych

przerost piersi, lub poszczególne odcinki tkanki piersi jest znany od dawna. Pochodzenie tego nie została jeszcze w wystarczającym stopniu badano, ale wiadomo, że czynnikiem predysponującym mogą być różne procesy zapalne, które prowadzą do wzrostu tkanki w postaci jednostek. W związku z tym, najczęstszą postacią zapalenia wymienia się tak zwane fibrocystic gdy przyrosty pierwszą postać zwartych grudek, a gdy choroba postępuje, łączą się ze sobą w postaci nici, które są na ogół dobrze wyczuwalny. Sama choroba mastopatia należy do kategorii łagodnych narośli, ale podlega obowiązkowemu leczeniu tyle razy zwiększa ryzyko takich strasznych chorób jak rak piersi. Ponadto, węzły same mogą być bolesne, ale w zaawansowanym procesie mogłyby zdeformować kształt piersi.

W arsenale współczesnej medycyny wystarczających funduszy na rzecz łagodzenia procesu na każdym etapie, ale w celu zwiększenia efektu zawsze mogą być równoległe do leczenia mastitis środków ludowej. Folk leczenie zapalenia sutka obejmuje zarówno dolotowych różne sprawdzone narzędzia i nakładki kompresuje i kompozycje terapeutyczne. Przed rozpoczęciem leczenia mastitis środków ludowych, konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem i przejść specjalne badania. Tylko jeśli zostaną potwierdzone przez medycznych metod badania, nie jest to coś innego, a mianowicie piersi, leczenie można rozpocząć środków ludowej. mastitis Leczenie środków ludowej oferty, na przykład przepis: weź kapustę liści kapusty (najlepiej świeże w sezonie), ale jest to możliwe z przechowywanej głowy kapusty, smarować je z jednej strony masłem i posypać niewielką ilością grubej soli, następnie smarowane strona jest stosowana do chore gruczoły w nocy. Naprawić, można nosić większy biustonosz lub związać skrzynię szalik. Więcej w jednej receptury proponowanego leczenia mastitis ludowych środków wykorzystujących tutaj taką maść: konieczne jest, aby wybrać śwież quinoa (wziąć tylko pąków i liści bez grube łodygi) około 1 kilograma. Wypłukać w strumieniu zimnej wody i systemem suchym ręcznikiem. Następnie należy zająć około funta tłuszczu wieprzowego sól starego (można mieć żółty), w celu usunięcia nadmiaru soli, ale nie wszystkie. zielenie quinoa i boczek pokrojone na kawałki i przewijania w maszynce do mięsa. W misce szkliwa miesza otrzymaną mieszaninę ręcznie do jednorodności. Jest to gotowe elementy, które muszą przechowywać schłodzone w lodówce. Użyj jako potrzebne w następujący sposób: z cienkiej blachy z pergaminem, aby obszar, aby objąć całą pierś aż do pachy. Następnie, nakłada się cienką warstwę maści otrzymuje się ogrzała się do temperatury pokojowej i nanosi na zagrożonym miejscu wkłucia na kilka godzin. Top okład polietylen Pave i coś, co zachowuje ciepło ciała. Dobry efekt jest leczenie zapalenia sutka i ludowych środków wykorzystujących wywar z liści eukaliptusa zwykle. Do wytwarzania zajmuje około 20-25 gramów suchej surowców szkła odpornego na działanie ciepła (!) Lub zbiornik szkliwa wlać litr wrzącej wody. Zaparzania przez 2 godzinach, a następnie otrzymany infuzji skondensowany wytrącania, przesączono i zastosowanie ź kubka przed posiłkami przez 20 minut, przez co najmniej 3 tygodnie. Jeśli to konieczne, oczywiście można powtórzyć po 1 tygodniu. Nawet w nocy można również leczyć za pomocą środków ludowej mastitis buraki i ocet. Z tego rusztu średnio tarce 200 g buraka (korzystnie świeżo zerwanych), po czym uzyskaną zawiesinę ogrzewano na łaźni wodnej, aby był gorący, ale nie oparzenia skóry po kontakcie. Po tym, dodać do niego dwie łyżki octu i 9 proc prostą mieszankę umieścić na klatce piersiowej. Przykryć folią i grubą tkaniną (dobrze szal) .Jeśli to możliwe, pożądane jest, aby skompresować pozostawić na noc.

Poprzez leczeniu mastitis środków ludowej, należy regularnie badane przez lekarza do monitorowania przebiegu choroby, na miejscu potencjalnych powikłań.