692 Shares 4988 views

Baryłka wody do kraju: co wybrać?

Podstawą życiu każdego organizmu jest woda. Idąc do części kraju lub kraju, zawsze konieczne jest zapewnienie dostaw pitnej i wody procesowej dla wygody, czy scentralizowanego systemu zaopatrzenia w wodę. Najlepszym rozwiązaniem dla tych przypadków będzie beczka na wodę z domkami.

Przemysł produkuje takie pojemniki z tworzyw sztucznych, spożywczej bezpieczny dla ludzi, z gwarancją smaku i świeżości zawartości. Oni nie korodują i mają szeroką gamę kolorów, co pozwala wybrać kolor domu zbiornika.

Do beczki wody do kraju udał się doskonale, trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników:

– liczba osób przebywających na miejscu;

– ilość cieczy spożywane codziennie.

Oprócz wody pitnej, trzeba mieć to, a dla celów domowych: podlewanie kwiatów, roślin. Wielu ogrodników zbierać deszczówkę. W tym przypadku lepiej jest kupić czarny zbiornik do ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV. Woda pitna jest najlepiej używać zbiornik z polietylenu dwuwarstwową. Na zewnątrz, to jest w kolorze niebieskim, a wewnątrz – biały.

Beczki objętości wody 200 litrów, mają być używane, mogą być wykorzystane do celów technicznych. Cena jest niższa, ale nie wiem, co jest zapisane w nich wcześniej. Cóż, jeśli nie było śmietana, a jeśli silny odczynnik chemiczny cieczy? To może być wykorzystywane wyłącznie do ścieków lub jakichkolwiek innych celów technicznych. Beczka na wodę domku przeznaczonego dla wody pitnej, muszą być nowe. Materiał ten może być wykonany z polipropylenu lub polietylenu.

Pojemniki wykonane z polietylenu są wytwarzane metodą formowania obrotowego mają wystarczającą elastyczność. Są prostokątne, sześcianu lub walca. Bardzo wygodny w użyciu garnków o małej średnicy, zwłaszcza jeśli są one potrzebne do przeprowadzenia przez wąskie otwory. Z tworzywa sztucznego ma małą masę, pojemnik może być poziomy lub pionowy.
Technologia produkcji pozwala produkować bębny pod wodą dowolnej konfiguracji, zachowując integralność monolityczne, wysokiej wytrzymałości i odporności chemicznej. życia produktu – do 30 lat lub więcej, nie ulega degradacji, więc może być instalowany w ziemię i zrobić duży zapas wody. W tym przypadku, poboru i napełniania cieczy za pomocą pompki.

Najprostszym i najbardziej niezawodne urządzenie może służyć jako lufy wody do domku, który jest ustalony na wysokości. Wtedy nie ma potrzeby stosowania pompy, nie ma wiązanie z energii elektrycznej.

Aby zainstalować zdolności rack budowany jest do wysokości trzech metrów. Z tyłu jest zamontowany drabinie. Cylinder można połączony z główną rurą rozciągającą się na ziemi w pobliżu wiadukt. Zawory są wykonane z odcinka rury 15 mm. Zbiornik zamontowany zawór pływakowy, który pozwala na wypełnienie go do maksymalnego poziomu, wtedy nigdy nie będzie pusta. pokrywa metalowa pokrywa szczycie zbiornika, aby zapobiec przedostawaniu się kurzu i liści.

Zimą woda jest odprowadzana rurą z zaworem odcinającym. Wystarczy otworzyć i płyn wypływa z beczki.