458 Shares 6592 views

Petersburg częstotliwości stacji radiowych FM

Dziś w Petersburgu działa 34 stacji radiowych w paśmie FM. Wśród nich jest lokalne Petersburg i branże ogólnopolskie firmy medialne. Radio Frequency Petersburg znajdują się w przedziale od 87,5 do do 108 FM. Opowiedz nam więcej o niektórych stacji, które nadają tylko w Petersburgu.


Większość stacji aktualności

Przede wszystkim, ludzie słuchają stacji lokalnych, aby dowiedzieć się najświeższe informacje z miasta i regionu. Można skonfigurować różne częstotliwości stacji radiowych Petersburgu, ale w trakcie ostatnich wydarzeń w mieście będzie tylko „Radio Baltica” na 104,8 FM. Posiada dużą ilość informacji na powietrzu. Ponadto interesujące wiadomości RSS – stacja nie zależy od urzędników miejskich, ani przedstawicieli biznesu. Niemal w czasie rzeczywistym można słuchać na nadawanie informacji o ruchu drogowym, pogodzie i ostatnie wydarzenia.

Jednym z najważniejszych klubów w Petersburgu „Zenith” stał się głównym partnerem tytułowej stacji nadawczych na częstotliwości 89,7 FM. Wyróżnia się gęstości prasowych oraz licznych odniesień do sportu. Mężczyźni, którzy lubią piłkę nożną, nie jest konieczne, aby zapamiętać wszystkie częstotliwości stacji radiowych Petersburg, wystarczy wiedzieć, jak złapać „Radio Zenit”.

Radio dla intelektualistów

Posłuchać dobrej muzyki i omówienie imprez kulturalnych miasta może być na częstotliwości 95,9 FM. To audycji radiowych „Neva” w siatce, która nie znajdziesz muzyki popularnej. Ale fani jazzu mogą spędzić wiele miły godzinę słuchania programu. Teraz jednak, powietrze coraz mniej głosy didżejów i większość czasu muzyka.

Ale istnieją inne częstotliwości radiowej Petersburg, nadając spokój widowni i komfort. Nie na darmo nazywa się kulturalną stolicą północy: go na 90,1 FM częstotliwości radiowej jako „Hermitage”. Dzięki niemu można zanurzyć się w świecie jazzu. Miłośnicy rozkład nadawanie tego gatunku muzycznego znajdzie zarówno nowe elementy z współczesnych artystów i kompozycji klasycznych.

Przy czym częstotliwość można posłuchać dobrej muzyki

Film „Peter FM» długo zapamiętany przez publiczność, ale niewiele osób wie, że w stolicy północnej faktycznie pracują stację o tej samej nazwie. To nadaje na częstotliwości 100,9 FM.

Jeśli chcesz wiedzieć, częstotliwość stacji radiowych Petersburgu i regionu Leningradu, a następnie poza miasto powinno wyglądać dla niego, „Peter FM»:

  • Wyborg jest nadawany na 89,9;
  • Wołchow – 104,6;
  • Kingisepp – na 106,2;
  • Kirishi – 106,1;
  • Luga – na 104,7;
  • Tikhvin na 106,4.

Obrót stacji nie jest najbardziej popularna muzyka, ale wyróżnia się szczerością. Tutaj znajdziesz piosenki Chanson utalentowanych wykonawców i starego dobrego rocka.