147 Shares 1546 views

Ein Bokek, Izrael Hotele, wycieczki, pogoda, opinie

Podróż do Izraela – to nie tylko podróż, a okazja zanurzyć się w cudownym świecie pełnym starożytnych tajemnic, unikalnych zabytków kultury i nadzwyczajnego charakteru Morza Martwego. Co wycieczki roku w Izraelu są coraz bardziej popularne wśród naszych rodaków, bo przez kilka tygodni wolnego, nie można po prostu odpocząć i naładować pozytywną energię z Ziemi Obiecanej, ale także poprawić swój stan zdrowia za pomocą błocie gojenia Morza Martwego i innych procedur leczniczych.

Niedawno Rosjanie zainteresowali się wycieczki do Izraela Ein Bokek. Ten wspaniały ośrodek pozwala dość zgiełku i monotonii codziennego życia turystów dosłownie narodzić się ponownie. Jeśli nigdy nie złagodzone na brzegu Morza Martwego, nasz artykuł będzie bardzo przydatna, bo dziś jest on dedykowany do pięknego i tajemniczego miasta-kurortu Ein Bokek.

Opis miasta

Ein Gedi (Israel) – to nie jest zwykłym miastem, staje się jasne, od pierwszego spojrzenia na jego ulicach. Chodzi o to, że ośrodek jest w całości składa się z hoteli, luksusowym centrum odnowy biologicznej, kawiarnie i sklepy. W tej chwili nie jest wzniesiony ponad trzydzieści hotele pięknych, które są gotowe na przyjęcie gości przez cały rok. Ponadto, większość turystów uznał, że w tym mieście najbardziej rozwiniętą infrastrukturą w całym kraju, który nie może nie przyciągnąć turystów tutaj z różnych miejsc na mapie świata.

Miasto Ein Gedi w Izraelu znajduje się na wysokości czterystu czterech metrów, a rozciągnięte wzdłuż południowej zatoce Morza Martwego. Charakterystyczną cechą tego małego miasteczka, która odróżnia go od innych ośrodków ciąg izraelskie są piaszczyste plaże. Oni rozciągają się na kilka kilometrów i jest często podzielona pomiędzy pięciogwiazdkowym hotelu w Ein Bokek (Izrael) ogromnej ilości.

Co ciekawe, wszyscy pracownicy kompleksów hotelowych oraz liczne infrastruktury przyjść do miasta z okolicznych osiedli. Po godzinach pracy, wrócili do swoich domów, bo ośrodek sam w sobie nie ma absolutnie żadnego dzielnica mieszkaniowa. Czasami ludzie sami o nazwie Izrael Ein Gedi pojedynczy kompleks rekreacyjny, który jest określony przynieść ludziom szczęście i spokój.

Celowniki

To naturalne, że każdy turysta jest zainteresowany przede wszystkim Izraela Morza Martwego. Ein Gedi, jednak może dać nie tylko wrażenia związane z wakacje na plaży, ale także szereg innych emocji. W pobliżu miasta znajduje się wiele atrakcji, które są pokryte legend i mają długą historię.

Ma niezwykłe wrażenie na turystach Góra Sodomy. Składa się wyłącznie z soli, a według legendy to właśnie tutaj, że niektórzy członkowie rodziny Lota ulegli pokusie, aby rzucić ostatnie spojrzenie na ich opuszczonych i ginącego świata. Jeden z najwyższych filarów, zamrożone tuż nad urwiskiem, mieszkańcy nazywa – „Żona Lota”.

Również w pobliżu miasta jest starożytna twierdza Masada. Został zbudowany przed naszą erą, a tutaj można dostać tylko przez wąską krętą ścieżką przez skały.

Zaledwie trzy kilometry od ośrodka znajdują się gorące źródła bogate w siarkę. Tutaj przychodzą ci, którzy cierpią na choroby stawów i mięśni, a także stałych reakcji alergicznych.

Oczywiście, to jest daleko od wszystkich atrakcji, które są bogate w Ein Bokek w Izraelu. Wielu turystów powiedzieć, że jeśli chcesz codziennie, można opuścić miasto i znaleźć coś nowego i ciekawego. Dlatego w tym ośrodku są i ludzie, którzy marzą, aby poprawić swoje zdrowie i awanturników, którzy są gotowi do przeprowadzenia większości reszty na wycieczki.

Pogoda w ośrodku

Większość turystów, którzy planują wakacje w góry, zastanawiając się, kiedy pogoda w Ein Bokek (Izrael) jest najbardziej korzystne dla rekreacji. Biura podróży powiedzieć, że można tu przyjechać o każdej porze roku – ośrodek jest zawsze przyjemny klimat oraz komfortowe temperatury.

sezon zimowy

Każdy turysta może wybrać sezon, który jest najbardziej zgodny z jego celami i oczekiwaniami. Na przykład, w miesiącach zimowych są idealne do zabiegów odnowy biologicznej i zwiedzanie. Średnia temperatura nie przekracza dwudziestu dwóch stopni, który jest idealnym miejscem na świeżym powietrzu. Jednak popływać w Morzu Martwym nie będzie odnieść sukces, ponieważ jego woda nie jest podgrzewana powyżej dwudziestu stopni.

Miesiące wiosenne

Tych, którzy planują nie tylko spędzać czas na procedury medyczne, ale także pływać, zalecamy przybyciu na wiosnę Ein Bokek. W tym czasie, jednak duszącym upale, choć termometr często wzrasta do trzydziestu czterech stopni Celsjusza. kąpielowy morze jest również bardzo wygodne – woda nagrzewa się do trzydziestu stopni Celsjusza. Wszystko to sprawia, że reszta różnorodny i fascynujący.

Pogoda w sezonie letnim

W miesiącach letnich, na południowym wybrzeżu Morza Martwego powinien spiekocie. Termometr osiągnęło czterdzieści stopni Celsjusza – w ogóle nie jest niczym niezwykłym dla Izraela w lipcu i sierpniu. Nawet kąpiel nie może uratować turystów od upału, ponieważ temperatura wody często przekracza trzydzieści pięć stopni. Jednak Ein Gedi w Izraelu (zdjęcia ośrodek daliśmy w tym artykule) ma jedną wspaniałą cechę – tutaj jest to niemożliwe, aby spalić na słońcu. Mieszkańcy przypisują to zjawisko do unikalnego klimatu kurortu. Aby zidentyfikować prawdziwą przyczynę tej konkretnej naukowcy nie mogli jednak mieć świadomość, że nawet w najsilniejszym ciepła, można bezpiecznie opalać się w palącym promieniach słońca izraelskiego.

Jesień w Morzu Martwym

W jesiennej pogody w Ein Bokek niezbyt różni się od lata – temperatura powietrza jest nadal utrzymywana na około trzydzieści siedem stopni, a kąpielisko do listopada będzie więcej niż wygodne.

Ein Gedi (Izrael): jak uzyskać

Niestety, bezpośrednie loty do pięknego ośrodka Rosji nie istnieje. Większość turystów lecą z Moskwy do Tel Awiwu, a stamtąd dostać się do żądanego punktu na mapie. W locie, będzie wydać około czterech godzin i dwie do trzech godzin więcej wydać na drogi w dzielnicy uzdrowiskowej.

Wielu turystów przejść do Ein Bokek od innych miejscowościach w Izraelu. Na przykład, od Ejlat nad właściwym kierunku wysłał cztery promu dziennie. Pierwszy autobus odjeżdża z trasą o siódmej rano, a po trzech godzinach, będziesz cieszyć się niewiarygodnie piękne krajobrazy z Ein Bokek.

Należy pamiętać, że Izrael ma bardzo ugruntowane połączenia między miastami, więc dostanie się z jednego punktu do drugiego jest bardzo prosta, nawet dla niedoświadczonych turystów.

ośrodek plaże

Wspominaliśmy już, że większość plaż są prywatne. Są dobrze wyposażone i dla gości hotelowych bezpłatnie. Należy jednak pamiętać, że części hotelu mogą znajdować się w pewnej odległości od plaży. Dlatego, między kompleksem hotelowym i czółenka morze małych bezpłatne wahadłowe.

Niewielka część plaży znajduje się w mienia komunalnego, można tu za darmo. Nie zawsze, obszary te są dobrze wyposażone, ale każdy z nich ma prysznic, aby zmyć sól i łóżka do opalania z parasolami.

zakup

Trudno sobie wyobrazić, że ktoś może przyjść i odwiedzić Izrael w Ein Bokek i przywrócić kosmetyki zawierające błoto z Morza Martwego. Są one reprezentowane przez wiele różnych marek i dość szerokiej linii.

Niektórzy urlopowicze nabyć w Ein Bokek biżuteria ręcznie i różnych suvenirku dobrej jakości. Wszystko to jest sprzedawane w dużych centrach handlowych w mieście, uciekają się do trzech.

hotele

Hotele w Ein Bokek w Izraelu różnią luksusowe wysoki poziom usług i różnorodność świadczonych usług. Większość kompleksów hotelowych mieć cztery i pięć gwiazdek, zostały one zbudowane w ciągu ostatnich pięciu lat, więc są najnowsze w Izraelu.

Prawie każdy hotel jest wyposażony własnym centrum odnowy biologicznej z masą procedur, na podstawie Morza Martwego błoto. Niektóre hotele w leczeniu takich kompleksów jest wolny, ale w innych jest cena oddzielnie. Jestem zainteresowany w tym momencie, rezerwując pokój w hotelu w internecie.

Warto zauważyć, że Ein Gedi nie odnosi się do drogich kurortów, więc kosztów zakwaterowania w hotelach miasta znacznie powyżej średniej w Izraelu. Na przykład, hotel Isrotel Dead Sea Hotel oferuje pokoje w szesnastu tysięcy rubli dziennie. Do tej kwoty, turyści mogą dostać pięć posiłków, zaplecze odnowy biologicznej oraz doskonałą obsługę.

Jeśli szukasz tańszego hotelu, a następnie przyjrzeć Hotel Spa Club Dead Sea – tutaj można zarezerwować pokój dla dziewięciu tysięcy. Zatem projekt kompleksu hotelowego zadowolony z orientalnym smaku, ale jedzenie i obsługa zadowolą nawet najbardziej kapryśnego klienta.

Należy pamiętać, że najlepsze i tanie hotele, turyści zdemontowane w zimie, więc muszą być zarezerwowane w ośrodku w marcu. Później, nie można znaleźć wolnych miejsc w całej latem i jesienią sezon w Ein Bokek.

Oferuje touroperatorów

Wycieczki do Izraela w Ein Bokek są bardzo popularne wśród Rosjan, ponieważ mogą one znacznie zaoszczędzić na przelot i zakwaterowanie. W przypadku Ziemi Obiecanej jest o wiele bardziej opłaca się podróżować w zorganizowanej grupie, niż przyjść do samych ośrodków.

Na przykład, wycieczka na osobę w Ein Bokek w lipcu na dwa tygodnie z wyjazdem z Moskwy kosztuje około czterdzieści siedem tysięcy rubli. W sierpniu, kwota ta wzrośnie o jeden lub dwa tysiące rubli średnio.

Już we wrześniu, koszt wycieczek znacząco spadną, czternaście dni w ośrodku będzie kosztować około czterdziestu tysięcy. Nie zapomnij o wczesnym rezerwacji wycieczki, to jest bardzo ważne dla Izraela. Jeśli planujesz wakacje w góry i kupić wycieczkę w czerwcu, na przykład, w lutym, to będzie kosztować dwadzieścia procent tańsze niż kupowanie na wiosnę lub latem.

Ein Gedi / Izrael Liczba wakacje

Wszyscy podróżni, pozostawić swój komentarz w Internecie o wypoczynku w Ein Bokek, mówią, że chcieliby, aby wrócić jeszcze raz. Po tym wszystkim, ośrodek znajduje się w wyjątkowej strefie klimatycznej, rzadko pozostawia nikogo obojętnym.

Zaskakująco, analizując opinie, wakacje w Ein Bokek, nie mogliśmy znaleźć ani jednego negatywnego komentarza. Każdy starał się szczegółowo opisać wspaniałe piaszczyste plaże, przytulne restauracje na nabrzeżu, nowoczesnych klubach i licznych centrów handlowych. Urlop spędzony w tym ośrodku można uznać za idealny, ponieważ łączy w sobie wszystkie rzeczy, które przeciętny turysta dostanie od reszty morza.

Na podstawie całości powyższych rozważań, możemy śmiało polecić Ein Gedi wszystkie kategorie turystów:

  • ludzie starsi, którzy szukają spokoju i prywatności;
  • młodzież marzy o wesołych spotkań towarzyskich;
  • par, które chcą zwiedzić wiele atrakcji w ośrodku;
  • lone planowanie w celu poprawy ich zdrowia.

Jeśli chcesz spędzić wakacje w wyjątkowym otoczeniu planety, przyjść do Morza Martwego. Ein Gedi czeka na Ciebie!