438 Shares 4186 views

Jak usunąć Multibar kilka minut

Nie jest tajemnicą, że Internet – ogromna platforma reklamowa. Metody promowania danego produktu mogą się różnić. Od wyszukiwania i reklamy kontekstowej do wprowadzenia komputerów użytkowników specjalistycznego oprogramowania i spamu za pośrednictwem wielu kanałów.


W tym artykule będziemy poruszyć tzw Malware, graniczące na złośliwego oprogramowania oszukiwać ruchu i kontroli zainteresowań użytkownika. Takie oprogramowanie jest inna obsesją. Dużo wolnego oprogramowania podczas instalacji pliku jest prowadzony w tym samym czasie, że oferuje zainstalować dodatek do przeglądarki lub na pulpicie, które zwiększą wygodę przedstawiający prognozę pogody, wskaźnik zagęszczenia ruchu, a nawet pozwalając na zapytanie z wyszukiwarki.

Niektórzy użytkownicy używali innowacji, ale większość woli wrócić do starego dobrego wyglądu. Ale tak łatwo malware nie pokonać, tak popularne wniosek, jak usunąć Multibar. Istnieją całe systemy oprogramowania, specjalizujący się wyłącznie na gruz czyszczenia z reklamy, jak Search & Destroy, Ad-Aware, AVZ (najdoskonalszy program do ręcznego czyszczenia systemu z dominacją takiego zła) i tak dalej.

Zilustrujmy które należy podjąć, aby oczyścić system od przeciętnego złośliwego oprogramowania. Przede wszystkim, jeśli program jest mniej lub bardziej „cywilizowany”, spróbuj znaleźć go w aplecie Windows „Dodawanie lub usuwanie programów” znajduje się w „Panel sterowania”, a po prostu usunąć. Przynajmniej odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób usunąć Multibar tikno i kilka innych rodzajów złośliwego oprogramowania, np.

Jeśli tego nie zrobisz, a następnie pobrać i zainstalować AVZ. Decydując się na tego narzędzia jest zasadne, gdy chcesz minimalny czas, aby pozbyć się tych programów. Fakt, że skanowanie w trybie automatycznym, jak Search & Destroy jest katastrofalnie powolny i uzasadnione tylko wtedy, gdy znaczący wpływ adware (silne hamowanie). Dlatego lepiej, aby oczyścić system w ciągu kilku minut i odpowiedzieć na palące pytanie: jak usunąć Multibar, prawda? Zaczynajmy.

1. Aktywacja AVZGuard funkcji i AVZpm. Zapobiega to przed malware przepisywane w procesie uruchamiania po usuwamy go stamtąd. Uruchom ponownie komputer.

2. Starannie czytać Obsługi Manager i sterowników (menu „Narzędzia”) na temat zapisów w kolorze czarnym, a nie zieloną czcionką. Jeśli zamiast spójnej nazwy usługi w języku angielskim kilka bezsensownych, wtedy zatrzymać i usunąć.

3. Następnie przejdź do menu "Narzędzia" > "Startup Manager". Na pierwszej karcie, należy usunąć wszystkie programy podświetlona w kolorze czarnym. Jeżeli usunięcie jest zasłonięta, należy uruchomić Edytor rejestru (pre-menu wybierz „Narzędzia”> „Wyszukiwanie danych w rejestrze”) i spojrzeć na zacienionym aplikacji według nazwy.

4. Jeśli używasz IE BHO menedżera rozszerzeń, sieć i ją (menu "Narzędzia"> "IE Extensions Manager"). Najczęściej Multibar przepisywane tutaj. W związku z tym pytanie, w jaki sposób usunąć Multibar, można uznać za niemal przesądzony.

5. Menedżer również nazywany rozszerzeń przewodowych.

Po zakończeniu czyszczenia reboot, a następnie wyłączyć następujące usługi: AVZGuard i AVZPM. To tylko kilka minut, bez czekania na nieporęczne i antiadvarnye kompleksów antimalvarnye będą chodzić w systemie, ty i ja zorientowali się, jak usunąć Multibar a tym samym zaoszczędzić sporo czasu.

Można również chodzić Antivirus Zaitseva automatycznie. Wystarczy wybrać cały dysk C, a działania, które muszą być prowadzone na wszystkich szkodliwych programów. Warto również wyposażone w system Windows sieci odzysku stosu, ponieważ wiele szkodliwych programów może się zakorzenić nawet w nim.