116 Shares 5402 views

Podstawą do ringu – ważnym elementem tworzenia biżuterii ręcznie robione

Biżuteria ręcznie jest bardzo popularny. Handmade pierścienie pomaga podkreślić indywidualność i dać obraz pożądanego smaku. I do produkcji takich akcesoriów stosowane okucia specjalne. I, być może, główną rolę odgrywają tu podstawę do ringu. Jakie one są, jak wybrać najlepszy? Kwestia ta zostanie omówiona.

Podstawy pierścieni: różnorodność gatunków

Najczęściej takie konwencjonalne kształtki wykonane z metalu lub stopów jubilerskich. Podstawa pod pierścień może być niemal dowolny kolor – imitujące szlachetne złoto, stare srebro, miedź lub mosiądz … Często nie są również malowane w różnych bazach kolor: różowy, żółty, niebieski.

Najbardziej rozpowszechnioną formą – płaska platforma na obwodzie. Najczęściej podstawy składa się z niepełnych pierścieni do regulowania wielkości pierścienia. Jest to bardzo wygodne.

Co najmniej innym rodzajem popularnego oraz – podstawa pierścień składający się z drobnych rowków, pierścienie. Mogą dołączyć wisiorki i koraliki, tworząc eleganckie akcesoria, dzwonienie jak małe dzwony.

Jak wybrać podstawę pierścienia

Wybór zależy głównie na idei projektowej. Jednak należy zwrócić uwagę przy zakupie powinna nie tylko na tym, co wygląda jak podstawa do ringu. Nie mniej ważne i jak i co to jest. jakości metalowy ma kapitalne znaczenie. Ponadto, ważne jest, aby i realizacji siebie jest. Kto chciałby się drapać palcami na ostrych krawędziach lub umieścić dokręcania na ubrania? Podstawą do ringu musi być dokładnie szlifowane.

Jeśli metal jest pomalowany farbą, należy zwrócić uwagę na to. To nie powinno odpaść i gąbka siebie. Jeśli na nowa podstawa ma pęcherzyków powietrza, oznacza to, że The Reds nie są bardzo wysokiej jakości. Od taki zakup jest lepiej wstrzymać.

Różnorodność technik

Co dalej, gdzie podstawą do ringu już kupiony? A potem można dołączyć fantazji i zacząć tworzyć. Pierścień można ozdobić za pomocą praktycznie dowolnego materiału: gliny, plastiku, wypełnione epoksydowych zioła i kwiaty. Bardzo popularne filcowane ozdoby. Nie traci znaczenia i wiecznie modne korale.

Idealne rozwiązanie może być szczególnie drewniane guziki, ręcznie malowany. Malowanie zwykłego wyglądający kawałek drewna można zrobić dzieło sztuki. Bardzo pięknie wyglądać dzianiny w pierścieniach.

Handmade pierścienie, zwłaszcza te stworzone w jednym egzemplarzu, może być prawdziwym dobrodziejstwem dla każdej mody.