739 Shares 6759 views

Teatr Jermołowej: Przedstawienia, adres, opinie

Teatr Jermołowej jest jednym z najbardziej postępowych współczesnego teatru. Została założona jako studio przez absolwentów Teatrze Małym i został zaprojektowany dla aktorstwa eksperymentalnej i kierowanie doświadczeń młodych talentów. Od momentu powstania, studio stało się schronieniem dla najbardziej utalentowanych i poważnych poglądach filmowców, reżyserów, aktorów. Jest to nie tylko kreatywny sposób. Tam stał się prawdziwymi VIP, idole w całym kraju. Aktorów i reżyserów teatru osiągnął wielki sukces w karierze, inspirowany przez jedynego Muse – Ermolovoy Mariey Nikolaevnoy, na którego cześć i nadano nazwę studio.

historia

Yermolova teatr powstał z powrotem w 1925 roku. Jego głowa stała E. Leshkovska. 1933 upłynął pod znakiem fuzji z zespołem Studio Lunacharsky, którego organizatorem był wówczas MA Tereshkovich. W 1937 roku nastąpiła kolejna fuzja – już w studiu, pod kierunkiem znanego N. P. Hmeleva. Połączone studio i nazwano Teatru Yermolova.

nazwa aktorka nie była tylko nazwa teatru. Wspaniały i niezrównany Mariya Nikolaevna Ermolova stał się inspiracją i muzą w całej firmie. Jej talent został bodźcem dla rozwoju i poprawy działania.

Teatr dziś

Do tej pory wiele się zmieniło. W całej swojej egzystencji, teatr został zastąpiony Yermolova obsada, reżyseria, został on grał wiele ról, przedstawień, spektakli. dyrektorem artystycznym jest dziś Oleg Menshikov, który objął stanowisko wiosną 2012 roku. I pod jego kierownictwem, ponieważ nie jest dalszy rozwój teatru.

Ale, mimo istotnych zmian, które zostały poddane teatr w historii swojego istnienia niezmiennie najważniejszą rzeczą – jest to podstawowa koncepcja organizacji. I to podstawa pierwszego dnia wtedy studio było eksperymentowanie, innowacyjność, chęć do wszystkiego, co nowe i ciekawe.

Yermolova teatr jest ciągle ulepszane, otwierając nowe projekty, takie jak małej scenie. Ten krok został podjęty w celu zapewnienia, że młodzi filmowcy mogą umieścić na nim swoich sztukach, aktorzy – rozwijanie talentów i umiejętności. Po próbach młodzi pracownicy twórczy może umieścić swoje występy w foyer teatru i sali z sukcesem projektów.

Również Yermolova teatr ustanawia komunikację i dalszą współpracę z muzeum poświęconym Marii Ermolovoy do tworzenia wspólnych wystaw i projektów. Ponadto, planowane jest nawiązanie połączenia z „butelki” – fabryki projektanta w Moskwie wzajemnie korzystnej współpracy.

Obsady Teatr Jermołowej

Obecna firma obejmuje do aktorów na wysokim poziomie. Takie aktorzy-men grać w produkcjach teatralnych: Aleksander Kowaliow, Vladimir Andreev, Vsevolod Boldin Valery Eromichev, Vladimir Zaitsev, Boris Bystrov Sergey Badichkin Paul Botvinovsky Serhij Vlasenko Rodion Jurin, Sergey Kempo Anton Kolesnikow i Dmitry Pawlenko, Sergey Pokrovskiy , Jurij Kazakow, Eugene Shlyapin Herman Entin Oleg Menshikov Andrei Kałasznikow, Alexander Petrov, Wiaczesław Jakushin, Aleksey Sheynin, Georgi Nazarenko, Jaroslaw Ros.

Aktorka Ekaterina Kuznetsova, Christine Asmus, Olga Volkova, Alice Zavenyagin Tatiana Argunova, Irina Borodulin, Maria Bortnik, Natalia Selivyorstova Elena Silin, Natalya Arkhangelskaya Elena Puris, Ludmiła Shmelev, Vasilisa Piavko, Irina Savina Olga Selezneva, Anna Skvarnik, Lydia Shubin, Natalia Sychev, Evgeniya Uralova, Olga Fomichova, Tatyana Rudina Tatiana hałas.

Lista zakończył trupa Yermolova zawiera znacznie więcej znanych aktorów. Teatr jest również zaprosił wielu innych utalentowanych ludzi, którzy nie są częścią trupy, ale często działają w sztukach. Dlatego każdy wydajność nie ma sobie równych, unikalne, nowe. Widzowie cieszyć patrząc na nowe twarze, a aktorzy dostać zupełnie nowe doświadczenie oraz zdolność do nawiązania komunikacji z kolegami na scenie.

produkcja teatru

przedstawienia teatralne Yermolova zadziwiająco zróżnicowane. odtworzeń scenariuszy opartych na dziełach rosyjskich i zagranicznych klasyków i współczesnych autorów. Wszystkie reprezentacje są pełne akcji, duch eksperymentów i innowacji. Na scenie można zobaczyć teatralne wcielenie Lermontowa „Demon”, „Hamlecie” Szekspira, „Gracze” Gogola, „Spring Storm” autorstwa Tennessee Williamsa, „1900”, Alessandro Barik „Odessa 913” Isaaka Babelya i wielu innych niezwykłych spektakli, z którego przyjdzie zachwyca sobie Mariya Nikolaevna Ermolova.

Teatr: adres, numer telefonu. Inne kontakty i informacje

Teatr Yermolova się w Moskwie w: Twerską, budynek 5.
Dowiedzieć się ciekawych informacji o sztukach, liczbę pozostałych biletów, zamówić je lub zarezerwować miejsce bez wizyty w kasie teatru. Aby to zrobić, wystarczy zadzwonić pod jeden z numerów: +7 495 628-08-83, 495 629-05-94 +7, +7 495 697-73-41 w kasie lub administracji teatru, gdzie króluje popyne Yermolov. Teatr, adres, który jest nie tylko fizyczne, ale również e-mail, przyjąć opinie, komentarze i sugestie dotyczące poprawy poprzez e-mail. Nie można również wysłać swój własny scenariusz spektaklu, jak teatr jest otwarty na współpracę z młodych utalentowanych autorów.

Teatr Yermolova: Opinie

Ważne w każdej organizacji artystycznych, czy to studio dramat, załoga film lub jakikolwiek zespół artystyczny, to jest uznanie publiczności. Rzeczywiście, właśnie dlatego, że społeczeństwo działa na przedstawieniach teatralnych. Przez wzgląd na widowni aktorzy są lepsze, pisarze pochodzić z nowych niezwykłych opowieści. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, w jaki sposób pozytywne opinie i krytyka jego boku coś wiedzieć pracować.

Opinie są ważne także dla samych widzów. Po wybraniu sposobu spędzenia wieczoru, trzeba wiedzieć, w którym teatr może uzyskać estetyczną przyjemność, w której tylko stracony czas. Jednak zhealyuschie odwiedzić teatr Yermolova mogą być pewni, że będą zachwyceni oglądane produkcje i utalentowanych aktorów w grze. Po tym wszystkim, to bezkonkurencyjny trupa nie obchodzone tylko przez zwykłych widzów, ale także znanych krytyków.