278 Shares 4346 views

Avril Lavigne: Biografia, życie osobiste i praca

Avril Ramona Lavigne – kanadyjska piosenkarka, autorka tekstów i aktorka, która stała się popularna w latach młodzieńczych lat, a od ponad dziesięciu lat dużym powodzeniem ze względu na jego styl muzyki pop, która pod wpływem punk rocka. Z biegiem lat, zaczęła nowe trendy, w tym założyła własną linię ubrań.

Avril Lavigne: Biografia Wczesne lata

Urodził się 27.09.1984, w Kanadzie, w mieście Belleville w rodzinie Jean-Claude Joseph i Judith Rosanna Lavigne. Większość swego dzieciństwa w Napanee. Ma siostrę Michelle, a brat Matthew. Ku ich rozczarowaniu, Avril Lavigne (Picture podane w dalszej części tego artykułu) jako dziecko śpiewała cały czas. Dorastała rodziców głęboko religijne i pierwszy zaczął występować w chórze kościelnym. W ciągu 12 lat, Avril nauczył się grać na gitarze i zaczął komponować własną muzykę. Ojciec wspiera ją: kupił jej mikrofon, perkusji, pianinie i kilka gitar, i dostarczyć ją parterze.

Avril pierwszy koncentruje się na muzyce country, a ostatecznie zmieniła styl. W wieku 14 lat zaczęła występować w konkursie karaoke i zdobyła, występując w duecie z Shania Twain przed 20000th publiczności. W 16 lat, pozostawiając za zgodą rodziców z liceum, ona i jej brat udał się do Nowego Jorku, a następnie do Los Angeles, aby współpracować z Arista Records.

pierwsze kroki

Profesjonalne muzyczna biografia Avril Lavigne rozpoczęła się, gdy miała 17 lat. Pojawiła się na scenie jako dziarski pop punkowej dziewczyny, która odmówiła angażować publiczność swoim ciele, wolą używać do tego celu potężnym głosu i melodii energicznych i tekst prosty. Niezachwiana lojalność wobec siebie i zasadą jest zawsze na pierwszym miejscu muzykę, a nie wygląd, wysiłki opłaciły się dziewczynkę z Napanee. Szacowane krytyków i sukces komercyjny.

W 2002 roku 6 razy platynową płytę, puścić, Lavigne doprowadzone do gwiazdy światowej muzyki pop. To było śledzone przez: potrójnej platyny Under My Skin w 2004 roku, platyna The Best Damn Thing, 2007, a od 2011 roku płyty Goodbye Lullaby, który sprzedał się na całym świecie w ponad 2 milionach egzemplarzy. Podczas swojej długiej kariery Lavigne wydała kilka singli międzynarodowych, podróżował po świecie, odwiedzając liczne podróże światowych, 8 razy był nominowany do nagrody Grammy i otrzymał nagrodę Canadian Juno.

zawrotny sukces

Samoukiem muzyk, który gra na gitarze, pianinie i perkusji, która pisała każdą piosenkę Avril Lavigne śpiewał i występował przez kilka lat przed wydaniem płyty puścić, która obejmuje takie popularne single tak skomplikowane i Sk8r Boi, który sprzedał – ponad 16 milionów egzemplarzy. Następny Under My Skin 2004 debiutancki album roku na pierwszym szczeblem na liście Billboard Top 200.

Druga płyta w biografii Avril Lavigne opinie niektórzy słuchacze (takie jak witryny allmusic) opisany jako „niezdarny”. Ale mimo to, na całym świecie zostało sprzedanych ponad 8 milionów egzemplarzy dzięki singli nie mów mnie i mojego szczęśliwego zakończenia. 4 lata później przyszedł Best Damn Thing z hitem numer 1 dziewczyną. Jest to najlepszy post-rock singer dzisiaj, który stał się najlepiej cyfrowy tor 2007 pobrany ponad 7,3 miliona razy. Oto To Never Growing Up, pierwszy singiel z tej samej nazwie nowego albumu Avril Lavigne, wydany w kwietniu 2013 roku zadebiutował w 22 krajach i jest jednym z 10 najlepszych singli w 44-tych. W ogóle, piosenkarz rockowy otrzymał 221 nagród i był nominowany 301 razy.

Współautorstwo i praca filmowa

Ponadto Lavigne jest współautorem piosenek pisanych dla innych artystów, takich jak Kelly Clarkson (piosenki Breakaway), a także utwory dla Demi Lovato i Leona Lewis. Jej kompozycje zaszczycił ścieżek dźwiękowych do takich filmów jak „Eragon”, „Sweet Home Alabama» (Sweet Home Alabama), «Bruce Wszechmogący„, „Legalna blondynka 2» (Legalna blondynka 2), «Pamiętnik księżniczki 2», „to chłopiec Wykonawca »(The House Bunny) oraz "Alicja w Krainie Czarów". Ponadto, jest to głos Heather w animowanym filmie "Over the Hedge" (2006) i zagrał w filmie "Fast Food Nation" (2006), "Stado" (2007), "Going the Distance" (2004).

Sabrina, nastoletnia czarownica (2002) był pierwszym doświadczenie filmowania w biografii Avril Lavigne (w języku rosyjskim serialu znanego jako „Sabrina – nastoletnia czarownica”). W 2010 roku napisał „Alice” piosenkę do filmu, wyobraźni Tima Burtona, który został zawarty w zbiorze Almost Alice. Ponadto, stało się najlepiej sprzedającą się moda i styl marki Abbey Dawn stworzył kostiumy do „Alicji w Krainie Czarów”, które sprzedawane w sklepach ze względu na premierze filmu.

Biznes i charytatywna

Dzięki Lavigne Abbey Świtu został niezwykle udany przedsiębiorca. Marka młodzież sprzedaje ubrania i dodatki inspirowane jej życia, muzyki i podróżować po całym świecie; i 3 Smak: Black Star ( «Black Star»), Forbidden Rose ( «Forbidden Rose") i dzikiej róży ( «Dzika róża"). Przez lata ona opracowała specjalne akcesoria i dokonywania wpłat do „Avril Lavigne” Foundation, która działa we współpracy z takimi organizacjami charytatywnymi jak Easter Seals, Erase MS i Make-A-Wish. Ponadto brała udział w ALDO firmy, aby zebrać fundusze dla świadomości społecznej na temat AIDS. Do tej pory, Avril Lavigne Foundation zebrała ponad pół miliona dolarów na rzecz dzieci i młodzieży żyjących z poważnymi chorobami lub osób niepełnosprawnych, poprzez inicjatywy mające na celu podniesienie świadomości i dotacji.

najnowszy album

Pomimo faktu, że biznes i filantropia zająć dużo czasu dla muzyki skale piosenkarza wciąż jest na pierwszym miejscu. W listopadzie 2013 roku przyszedł 5. miejsce w biografii Avril Lavin albumu Avril Lavigne. Nad nim pracowała z nowymi kolegami (Chad Kroeger i David Hodges, z którym napisał 8 piosenek, i Martin Johnson, J. Gotówka, Matt Squire i innych.), Eksperymentowanie z szerokiej gamy dźwięków, od nostalgicznego beztroskiej muzyki pop (Tu jest nigdy Dorastać się, kłótni, Lato, 17) do bezceremonialną rocka (rock N roll, Bad Girl wyposażony Marilyn Manson) iz bezczelny dubstepu (Hello Kitty) do swoich ballad znaków towarowych – "Hush Hush" i "Let Me Go" w duet z Kroeger z Nickelback grupy, którego poślubiła w lipca 2013 r.

Avril Lavigne Biografia: Życie osobiste

Po trzech latach małżeństwa, pierwszy mąż Lavigne i Derik Uibli zostały rozwiedli się w 2009 roku. Następnie, od lutego 2010 roku do stycznia 2012 roku, spotkała się z modelem i gwiazdą reality Brody Jenner.

W sierpniu 2012 roku, Lavigne zaczęła współpracować z muzyk Chad Kroeger, wokalista zespołu rockowego Nickelback. Wprowadzili jej kierownika, którzy uważali, że byliby to dobry zespół. W procesie tworzenia albumu Avril i Chad kochać siebie. Według Lavigne, pomysł współpracy z Czadu wydawało się jej dobry pomysł, bo myślała, że byłoby miło, aby napisać wypracowanie wspólnie z innymi artystami. „On wie, co to znaczy sprzedać piosenkę dużą rzeszę słuchaczy. Jest gitarzystą. On jest gwiazdą rocka. On przechodzi co się martwię. Jesteśmy zarówno z Kanady. To ma sens, aby umieścić dwie osoby, które żyją tym samym życiem w tym samym pomieszczeniu. Po raz pierwszy spotkaliśmy się w studio. Staliśmy się bliżej poprzez muzykę. Studia były Czad, ja i Deyv Hodzhes. Nazwaliśmy się statyw. To jest dokładnie to, co rozpoczął nagrywanie ". W Lavigne właśnie zakończył podróż dookoła świata, a jej zadaniem było iść na co dzień w studiu z tymi facetami. Umieszczono na cylindrach, palili papierosy, zamówił pizzę, leżącego na podłodze codziennie i pisać piosenki po prostu śmiał się serdecznie. Czad i wszystko było fajnie.

Lavigne i Kroeger spotkali się w lutym 2012 roku i pobrali się w 2013th lipca podczas ceremonii, która odbyła się w południowej części Francji. Ale rok później, 2 września 2015 r oznajmiła, że nie rozstał.

Biografia Avril Lavigne został przyćmiony przez walkę z chorobą z Lyme w ostatnich latach. Zapowiedziała w kwietniu 2015 roku magazyn People. Według niej, była obłożnie przez 5 miesięcy. W czerwcu tego samego roku Lavin wspólne dodatkowych informacji w swoim pierwszym wywiadzie telewizyjnym od momentu rozpoznania choroby. Wyjaśniła, że przed, aby uzyskać niezbędną pomoc, to ankietowanych dużo lekarzy. Lavigne powiedział ABC News, która jest w połowie drogi i spodziewa się ożywienia 100 procent.

być sobą

W marcu 2017, Avril podpisała kontrakt z BMG Records studio nagrań. Wcześniej pracowała z Sony Music Entertainment. Firma ogłosiła również plany wydania nowego albumu jeszcze w tym roku. Według niektórych szacunków Lavigne fortuna szacowana jest na 55 milionów dolarów. W ogóle, to udało się sprzedać 50 milionów singli i 30 milionów albumów na całym świecie.

Lavigne przypisuje swój sukces do tego, co zawsze pozostał wierny sobie. Pytany, co powie 17-letni Sam, kiedy dopiero zaczynała profesjonalnym muzykiem, ona powiedziała, że radzę po prostu być sobą, robić to, co chce zrobić i nie pozwala nikomu się zmienić. Trzeba poznać siebie jako artysty i stylu, trzymać się go i walczyć o to, co masz.