625 Shares 6507 views

O bólu

Każda osoba używa słowa "ból" w swoim życiu . Ból może być zarówno fizyczny, jak i psychiczny, a ból psychiczny jest znacznie gorszy niż jakikolwiek uraz. Złamane ramię, noga lub złamanie pleców jest nieznaczne w porównaniu do złamania losu lub złamania serca. Słowami ludzie zadają zbyt wiele szkód, a ten ból wciąż pozostaje w ludzkim sercu na zawsze, nie traci czasu i nie ustępuje, osoba pamięta wszystkie słowa i działania, które przyniosły mu poczucie bezużyteczności dla każdego.

Zapobieganie bólem.

Ból może być powstrzymany, przynajmniej szczerze. Ból może zostać pominięty z powodu samokontroli, którą musisz rozwijać w sobie dla każdej osoby i nie można rozwijać samokontroli w jak największym stopniu, nie ma granic doskonałości. "Nie możesz powiedzieć twojego serca", możesz podważyć to zdanie, jeśli kontrolujesz emocje, trzymaj się w pewnej odległości od przedmiotu bólu, miłości, możesz kontrolować swoje uczucia i emocje. Kiedy osoba bezpośrednio mówi Ci, co odchodzi od twojego życia i jesteś związana z tą osobą, wtedy nadejdzie chwila bólu. To dlatego, że takie chwile w naszym życiu powodują, że samobójstwa, przestępczość i inne negatywne przejawy gniewu i nienawiści na świecie zaczynają, ponieważ – jak to było – wczoraj było wszystko w porządku, a dzisiaj jego nie ma, to boli … Główną rzeczą do tego doświadczyć, będzie źle , Bolesne, nieprzyjemne, ale trzeba żyć, bo każda osoba jest stworzona w jakimś celu, każdy musi zrobić coś, co oznacza z góry, a to nie jest samobójstwo albo picie z przyjaciółmi w garderobie i zapomnij o sobie.

Ból fizyczny jest czymś, co łatwo widzi przez ludzi, są wyjątki, kiedy jest naprawdę ciężko, ale głównie drobne urazy i urazy ciała są przenoszone przez ludzi prosto. Na podwórku, często ludzie bolą z powodu kalusji, potarli rąk, zraniły się ranuszkami, nie przechodzą, dlaczego ludzie niepełnosprawni, którzy siedzą na wózkach inwalidzkich, niektórzy z nich są na to sam, nie płaczą i trzymają się, są odważni. To nie na nic, że mówią, że słowo może zranić więcej niż jakąkolwiek broń, słowo siedzi wewnątrz nas, a wystarczy tylko okazać, aby przypomnieć, co się stało, jak zaczynają być rozdarte od środka. W takim przypadku wystarczy mieć możliwość doświadczania takich momentów i powstrzymać się od głupich rzeczy, które mogą źle wpłynąć na przyszłe życie.