370 Shares 6499 views

Krótka historia i zaprosił aktorów „Czerwony Perl of Love” – opowieść o jasnym ale krótkiej miłości

W 2007 roku reżyser Andres Puustusmaa usunięte ekscytujące melodramat, w którym znany rosyjski aktorzy zostali zaproszeni. „Czerwony Perl of Love” – opowieść o jasnym uczucie, co nie jest koniec, niestety, happy end.

Twórcy obrazu

Petersburger Konstantin Murzenko napisał scenariusz do filmu w 1998 roku. Dobrze znana w wąskich kręgach dziennikarza i filmowca nadzieję uzyskać fundusze na realizację projektu, ale mapa nie mylić domyślną serią. W tym czasie, nie ma środków do życia w lewo i reżyserów oraz producentów i aktorów.

„Czerwony Perl of Love” udało się rozpocząć produkcję dopiero w 2007 roku wspólnie przez trzech firm produkcyjnych: rosyjski „Filmokom” produkcji ukraiński Aurora i estońskim Wszystko filmowej LTD.

W fotelu reżysera usiadł estoński Andres Puustusmaa który również skierowany thriller thriller „White Sand” „Red Merkury” oraz nowoczesna wersja spektaklu Ostrowskiego „Bez posagu”.

Za kamerą stanął Finn Timo Salminen, który pracował w wielu projektach europejskich, mówimy o dramacie „Jauja” Thriller „szczur-pułapkę” i tragi-komedia „Le Havre”.

Kręcenia filmu „Red Perl of Love” odbył się w Kijowie w celu ratowania budżetu. Tytułowy utwór do filmu była piosenka „Boombox” o nazwie „portier”.

podsumowanie działki

Gdy Maria przyszła do zdobycia kapitału, myślała, że będzie to znana aktorka, będą żyć w luksusie i obfitości, dzięki swojemu talentowi i naturalnych darów. Ale okazało się, że żaden szczególny talent, z Instytutu wyrzucony, kariera nie wyszło. A teraz, po prawie dziesięciu lat, mieszka w bogatej mieszkaniu, jeździ drogim samochodem. Jednak to wszystko Maryja otrzymała żona biznesmenem.

Maria żyje życiem, które wydaje się być poza Wszystkie jasne i szczęśliwy. Ale w środku – samo pustki. Jej mąż naprawdę nie martwi kobiety. Zaloty był przynajmniej jakiś pozór romansu, ale ostatecznie Fedor zaczął znikać na całe dnie w pracy. Dzieci nie mają pary, a wszystko, co pozostało z Maryją – jest cierpieć z powodu lenistwa.

W poszukiwaniu emocji Mary pierwszy odwiedził szamana, a następnie czeka na to samo stanie się z jej przewidywane oszałamiający miłość. Wspaniałe uczucie to szybko, ale to nie staje się łatwiejsze dla każdego. Oto historia opowiedziana na widowni przez 90 minut aktorów.

„Czerwony Perl of Love” nie jest wypłacane za budżetem pół miliona dolarów, ale zdobył fanów żarliwych w wielu krajach WNP. W oknie obraz zebrał zaledwie 300 tysięcy dolarów.

"Czerwony Perl of Love": aktorzy, fotografia. Oksana Fandera jako Maria

Oksana Fandera pochodzi z Odessy. Jej ojciec był aktorem, więc mogę powiedzieć, Oksana – dziedziczny artystę.

W ciągu 15 lat Fandera matką przeniósł się do Moskwy, a później ukończył GITIS i była żoną znanego aktora reżyserii Filippa Yankovskogo.

W 1989 Oksana pojawiła się w filmie „Stalingrad”, wraz z gwiazdami takimi jak Arcził Gomiaszwili, Michaił Uljanow, Siergiej Nikonienko, Siergiej Garmash, etc … W 1995 Fandera przyjął główną rolę w filmie kryminalnym „Na rogu koło patriarchy” , Potem, kiedy zaczął popularność aktorki spadać.

W latach 2005 i 2008. Thunder wystartował w filmach „Państwo Counselor” i „Rock Head” Filipp Jankowski. Rama świeciły Konstantinom Habenskim, Oleg Mienszykowa, Nikitoy Mihalkovym i Nicholas Valuevym. Również udział w projektach Fiodor Bondarczuk, Emilia Spivak, Mikhail Efremov i innymi podmiotami.

„Czerwony Perl of Love” aktorka pozwoliła, aby potwierdzić swoją rolę ekscentryczna dama że Oksana Fandera produkuje wiele lat. Jej bohaterka Masza – namiętny, silny i emocjonalny. I, oczywiście, kombinacja tych cech nie mogą jednak budzić sympatię.

"Czerwony Perl of Love": aktorzy i role. Jewgienij Tsyganov jak Grigorija

Do 2007 roku podejście Evgeny Tsyganov jest już dość znany aktor. Udało mu się zdobyć nagrodę festiwalu filmowego „Kinotavr” za rolę w melodramacie „kochać” odgrywa główną rolę w legendarnym projektu „Children of the Arbat”, jak również w popularnym filmie młodzieżowym „Peter FM».

Następnie, wiele wybitnych ról był jeszcze w Tsyganov karierze. W dramacie „Brest Fortress”, pojawił się w scenie z Andrei Merzlikin i Pavel Derevyanko, grając porucznika Pochernikova. W komedii „Nieodpowiednie ludzie” Tsyganov dostał rolę cynicznego psychologa. Ale przede wszystkim pamiętać o roli publiczności w dramacie Tsyganov Valeri Todorovski „odwilży” – w tym projekcie aktor grał kamerzystę Victor Khrustalyova.

Igor Yatsko jak Fedor

W filmie "Red Perl of Love" aktorzy Oksana Fandera i Igor Yatsko grał małżonków. W końcowym obrazie Maria zostawiła bogatego męża, a on z kolei wentylowane gniew na pierwszy przyszedł do ręki dziwkę, za który został skazany.

Igor Yatsko gra głównie w teatrze. Ale w filmie, on również otrzymał kilka przyzwoitą rolę. W 2004 roku artysta wraz z Anastazja Wołoczkowa ukazał się w serii "A Place in the Sun".

Igorya Yatsko również można zobaczyć w filmach „PiraMMMida”, „Biała gwardia” i „Antidur”.

Inne role wykonawców

Aktorzy z filmu "Red Perl of Love" – to Jurij Stiepanow, Irina i Natalia Rakhmanov Surkov.

Jurij Stiepanow, który wystąpił w dramacie biograficznym „Dostojewskiego” i melodramat „Morning”, wylądował rolę wapna szamana, którego przewidywania absurdalnym wypadku się spełniło.

Natalia Surkov, mówiąc w roli bogatego kochanka Gregory, znanego z serialu „Wielki”, „Long Way Home” i „Gregory R.».

Irina Rakhmanov – gwiazda serialu „Viola Tarakanova” – tym razem było tylko niewielką rolę w tanim hotelu concierge.