610 Shares 9205 views

Psy Commander – idealne strażnicy

Przez wiele wieków na Węgrzech, w jej areałów. były trzy rodzaje psów pasterskich, z których najbardziej znany jest dowódca psa. Są one uważane za najbardziej bezpośredni potomkowie Pasterza, że węgierskie plemiona podczas migracji znajdujące się w południowej części dawnej Rosji, w stepy.

Psy Commander – silne i potężne zwierzęta. Ich wysokość w kłębu wynosi 80 cm, wielkość i grubość koce wełniane optycznie wzmacnia imponującej wymiary giant.

Ta rasa Owczarek. Commander to jeden z tych zwierząt, które po prostu nie przejdzie na ulicy – wyczuwając niebezpieczeństwo, nie wahał się przez chwilę, pozostawiając walkę, chroniąc gospodarza. Jednak trudno jest wyobrazić sobie dzielnego człowieka, który ośmiela się podejść do tego ogromne inną osobę.

Psy Commander jest tak odważny, że nie mylić rozmiary wroga. Będą walczyć aż do śmierci, nawet jeśli są one lepsze w siłę. Ta jakość w nich wypracowane na przestrzeni wieków. Od tamtej pory, kiedy były one używane jako stado owiec z obrońców drapieżników leśnych.

To jest niesamowite rasy psów! Dowódca (przedstawiony w artykule zdjęcia, pomogą stworzyć obraz zewnątrz czworonożnego przyjaciela) ma gęste włosy, które rośnie przez całe życie. To stopniowo tworzy się w długą „dredy”, którzy grzebień niemożliwe. Ale właściciel będzie musiał podzielić ją na nici – w przeciwnym razie po prostu zmierzwione wełny. Całkowicie „dredy” stanowić będą tylko dwa lata. Te zwierzęta nie grzebienia i szczotki ręce tylko podzielić włosy na sznury.

Kąpać Ten olbrzym powinien wynosić nie więcej niż dwa razy w roku, przy użyciu specjalnych szamponów. Niezwykłe wełniana pokrywa pozwala pies łatwo przelać zimną i złą pogodę. Wełna tworzy efekt termos – peremerzaet zwierzę zimy i niezbyt ucierpiała z powodu letnich upałów. Jego futro jest tak gęsty, że trudno zranić zwierzę, nawet maczety.

Zgodnie z obowiązującymi normami, pies może być tylko kolor Commander – biały. Szczenięta rodzą się z falowane włosy śmietaną. Zobacz zmiany wełny całkowicie dziewięciu miesięcy, w tym samym czasie i zmienia kolor i zaczynają tworzyć „dredy”.

Wszyscy ci, którzy chcą nabyć szczenię powinien mieć świadomość, że ten pies nie jest przeznaczony na mieszkania. Ona musi żyć w domu, często z dużym podwórku. Dowódca nie będzie w stanie chodzić na smyczy na chodniku – potrzebuje wolności! Pies musi biegać i igraszki na tyle, aby być w dobrej formie fizycznej.

W znanym im środowisku psy Commander jest dość ciche, bardzo kochający zwierzęta z ich mistrzów. Są idealne dla dzieci niań. Zwierzęta różnią się silny charakter, a zatem powinny być wychowywane w surowości. W bardzo młodym wieku, szczeniak próbuje przechytrzyć właściciela i ustalić kolejność. Ale kiedy zdaje sobie sprawę, że tak się nie stało, to bezwarunkowo akceptować zasady postępowania w ich nowym domu, i nigdy nie będzie złamana. Dowódca Psy są bardzo inteligentni, świadomi swego pana, a nie tylko na pierwszy rzut oka, ale również poluvzglyada. Jej oddanie – jest nieograniczona … W związku z tym można stwierdzić, że pies będzie stać się prawdziwym przyjacielem – lojalny, miły i wierny.