542 Shares 1484 views

Jak szybko zasnąć – kilka porad dla tych, którzy cierpią na bezsenność.

Masz kłopoty spanie? Jeśli jesteś w wygodnym łóżku pod ciepłym kocem może pozostać na dwie lub trzy godziny w ciemnościach, a sen nie przyszedł, konieczne jest podjęcie działań. Bardzo często zdarza się, że koliduje z ideą, że trudno wspiąć się na głowie i nie dają odpocząć. Przepisy są proste i dobry sen będzie można śledzić je bez większego wysiłku. Ale wkrótce będziesz musiał skonsultować przyjaciół i znajomych, i powiedzieć im, jak szybko zasnąć. Po tym wszystkim, długotrwałe bezsenność może prowadzić do depresji, stałej frustracji, zmęczenia i depresji. Dlatego najlepiej jest zacząć radzić sobie z nim na wczesnym etapie. Kilka wskazówek, które pomogą Ci nauczyć się szybko zasnąć.

Aby rozpocząć, należy spróbować znaną metodę liczenia owiec. Po tym wszystkim, to może naprawdę pomóc. Kiedy psychicznie przeliczyć owce, najważniejsze, że nadal wyraźnie obecny. Więc na pewno rozproszony przez ogromną liczbę pomysłów, które nie dają spać. Nie zauważysz, jak trzeba będzie słodki mówić przez nos.

Jeśli chodzi o odpowiedź na pytanie, jak szybko spać, iść na spacer w godzinach wieczornych. Można dostać psa, to musi być chodzić, więc nie można wziąć wolne od promenady wieczorem. Spacer w parku pomoże Ci zasnąć szybciej.

Po powrocie do domu, nadal można wziąć ciepłą, relaksującą kąpiel. Dodaj olejki aromatyczne lub piany. Tylko należy unikać zapachy cytrusowe, ponieważ wesoło. Lepiej jest dać pierwszeństwo rumianku, mięty lub lawendy.

Jeśli martwisz się o tym, jak szybko spać, nie zapomnij, aby przewietrzyć pomieszczenie. Fug jest najgorszym wrogiem snu. Jeśli nie jest zbyt zimno, można pozostawić okno otwarte przez całą noc. Powietrze w pomieszczeniu powinny być chłodne i świeże.

Innym dobrym sposobem, aby pozbyć się bezsenności – czytać książki przed snem nieciekawe. Zbyt wiele osób zaczyna się zasnąć tak szybko, jak wygodnie usadowić się z książką w łóżku. Niektórzy nawet celowo stosowane zamiast czytać nasenne.

Jeśli wyczerpały się pytanie, jak szybko do snu, spróbuj to bardzo skuteczna metoda – seks. Po wysiłku fizycznym, nie zauważy, jak trzeba będzie drzemać.

Można również pić w nocy herbaty ziołowej. Jej członkowie powinna zawierać rumianku lub melisy. Wyrzucić zielonej herbaty, ponieważ ma wzmacniajace. Można również pić mleko z miodem. Hipnotyczny efekt tej metody jest znana od czasów starożytnych.

Jeśli nie są nawiedzone przez myśl: „Jak szybko zasnąć”, starają się ignorować i robić ćwiczenia oddechowe. Oddychaj w brzuch, klatkę piersiową, a potem wreszcie obojczyki. Trzeba oddychać w tej samej kolejności. Oczywiście, aby dowiedzieć się tych ćwiczeń nie jest tak łatwe, trzeba ćwiczenia.

Ci, którzy cierpią na bezsenność, trzeba zrozumieć, że ostatni Prima jedzenie powinno nastąpić w ciągu dwóch do trzech godzin przed snem. Z żołądkiem pełnym raczej trudno właściwie spać, nie wspominając o tym, że to wpływa na figurę. W zasadzie, wieczorem jest generalnie lepiej porzucić ciężkie i wysokokaloryczne jedzenie. Na posiłek przed snem odpowiednim kefir, jogurt, lekkiej sałatki, warzywa lub krakersy niskotłuszczowych.

Pamiętaj również, że przed pójściem do łóżka nie powinny angażować się w sporcie. Nawet wieczorem jog powinno odbywać się na kilka godzin przed pójściem do łóżka.

Jeśli wykonasz wszystkie wskazówki, ale sen wciąż zwleka, rozejrzyj się dookoła. Może twoja sypialnia posiada twórczy, jasne wnętrze, które jest w pełni wyposażony w żywych kolorach i odcieniach? Następnie trzeba zmienić wszystko. Te kolory są odpowiednie do salonu czy kuchni. W sypialni również powinien być spokojny, kolorystyka tutaj powinien stworzyć atmosferę spokoju i komfortu. Użyj ciepłe, pastelowe i jasne kolory.

W każdym razie, jeśli nie wiem, jak szybko zasnąć i cierpią na bezsenność, nie stracić panowania nad sobą. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, a zobaczysz, życie się poprawi.