813 Shares 6532 views

„Ginos”: instrukcję obsługi, rzeczywiste odpowiedniki

Jakie właściwości są charakterystyczne dla leków „Ginos”? Instrukcje użytkowania, analogi i cech tego leku zostaną omówione poniżej. Ponadto dowiesz się, w jaki sposób i na jakich świadectwo wymieniony lek podawany pacjentom, czy ma on skutków ubocznych i ograniczeń stosowania.


Skład, opis, forma

W jakiej formie jest sprzedawany lek „Ginos”? Instrukcje obsługi, opinie konsumentów poinformować, że wyrób jest produkowany w postaci cegły-czerwonych okrągłych tabletek i soczewkowy kształt, powlekanych. Preparat przekrój poprzeczny wykazały dwie różne warstwy.

Że zawiera lek „Ginos”? Instrukcje użytkowania stwierdza, że substancja podstawowa tego leku jest suchy ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego. Należy także zauważyć, że łączna zawartość flawonoidów w pojeździe 24%.

Oprócz głównego składnika, preparat zawiera dodatkowe składniki w postaci laktozy, poliwinylopirolidon (powidon), skrobia kukurydziana, sól sodowa karboksymetyloskrobi (Primogel), stearynian magnezu i koloidalny ditlenek krzemu (to Aerosil).

W odniesieniu do powłoki, to składa się tylko z Opadry II.

W sprzedaży leku „Ginos” instrukcji obsługi, która jest przechowywana w stosie karton wchodzi do komórek lub profilowanymi brzegami ciemnego szkła.

Farmakologia lek

Co to jest lek „Ginos” (tabletki)? Instrukcje dotyczące stosowania oświadczeń, że lek pochodzenia roślinnego, który poprawia krążenie obwodowe i mózgowe.

Co powoduje, że skuteczność tego leku? Jej wpływ na ludzkie ciało w wyniku substancji biologicznie czynnych w kompozycji. Ekstrakt z Ginkgo biloba, które zostały znormalizowane do zawartości 2,4 mg i 9,6 terpenlaktonov mgginkgoflavonoglikozidov, wzmocnienia i zwiększenia elastyczności ścianek naczyniowych oraz poprawy właściwości reologicznych krwi. Takie działanie leku prowadzi do poprawy mikrokrążenia, co w efekcie zwiększa podaż tkankach obwodowych i mózgu glukozy i tlenu. Należy również zauważyć, że ten lek ma cerebroprotective działania. Zmniejsza obrzęk tkanek i zmniejsza przepuszczalność ścian naczyniowych.

Ogólne charakterystyki leku

Co innego jest niezwykłe narzędzie, takie jak „Ginos”? Instrukcje użytkowania wskazuje, że ten lek jest w stanie znormalizować metabolizm komórkowy, hamują agregację płytek krwi i zapobiec agregacji erytrocytów. Ponadto zgłoszenie przyjmowanie leku wywołuje aktywność fibrynolityczną krwi, jak również w celu wytworzenia wolnych rodników peroksydację tłuszczów i błon komórkowych.

Przygotowanie „Ginos” (A analogi zwrotne zostaną przedstawione poniżej) jest w stanie rozwinąć małych tętnic, naczyń krwionośnych i reguluje krążenie krwi żylnej zwiększyć ton. Oznacza to, że również zwiększa odporność na ludzkim ciele, w tym niedotlenienie mózgu. Ponadto, biorąc go spowalnia rozwój obrzęku pochodzenia toksycznego lub urazowym.

funkcje kinetyczne

Co transportu właściwości są charakterystyczne dla leków „Ginos”? Przewodnik podaje, że takie parametry ekstrakt z Ginkgo biloba jest prawie nie do zmierzenia. Wynika to z jej składu wieloskładnikowego.

świadectwo

Który leczy choroby leku „Ginos”? Liczba specjaliści twierdzą, że to narzędzie jest bardzo skuteczny w:

 • Zaburzenia mikrokrążenia i krążenia obwodowego (w tym arteriopatii stóp), zespołem Raynauda ;
 • encefalopatia naczyniowa różnego pochodzenia (w tym udaru mózgu, urazu mózgu, starość), wykazuje następujące objawy: zaburzenia pamięci, zmniejszonej uwagi, poczucie lęku i niepokoju, zaburzenia zdolności umysłowych, zaburzenia snu;
 • zaburzenia czucia, które są manifestowane przez szum w uszach, zawroty głowy i niepewny chód.

Zakazuje powoływania

Przeciwwskazania do przyjmujących leki uważane są następujące stany:

 • wrzodziejącego zapalenia żołądka;
 • zmniejszyła krzepnięcie krwi;
 • w trakcie ciąży;
 • Wrzody układu trawiennego w ostrej fazy;
 • Okres podawania;
 • wiek poniżej 12 lat;
 • Nadwrażliwość na substancję leczniczą.

Z wielką starannością narzędzie gdy niedociśnienie tętnicze i zaburzenia krążenia mózgowego ostra.

Lek „Ginos”: instrukcje użytkowania

Najczęściej uważane lek przepisywany na leczenie (objawowe) zaburzenia krążenia mózgowego. Z tej diagnozy zaleca się wziąć 1-2 tabletki trzy razy dziennie. Czas trwania leczenia wynosi co najmniej 8 tygodni.

Gdy zaburzenia krążenia (obwodowa) lek przepisywany 1 tabletka z tym samym wielości, przez okres 6-8 tygodni.

Kiedy łamanie neurosensoryczne przyjąć lek, w sposób podobny do 6-8 tygodni. W razie potrzeby leczenie można powtórzyć, ale tylko po konsultacji z lekarzem.

Jak prawidłowo brać „Ginos” tabletek powlekanych? Najlepiej jest zalecane dawkowanie z lekarzem w trzech dawkach podzielonych (rano, po południu i przed snem). Spożywania leku powinna być niezależna od posiłku, połykania w całości i niewielką ilość cieczy ściskany.

W przypadku, gdy lek był brakującym lub niewystarczająca dawka została przyjęta, późniejsze stosowanie leku powinno odbywać się bez żadnych zmian.

Działania po znaku

Oglądane leki tolerowane całkiem dobrze. Jednak w niektórych przypadkach lek ten może nadal przyczyniać się do rozwoju niepożądanych. Wśród nich są przede wszystkim zidentyfikować takie jak:

 • Przewód pokarmowy: niestrawność zjawisko (nie należą do rzadkości).
 • CNS: bóle głowy (występują rzadko).
 • Reakcje alergiczne: świąd skóry i wysypka skórna (czasami).
 • Inne: zmniejszenie krzepliwości krwi.

Przedawkowania i interakcji

Do tej pory nie ma informacji na temat spraw, którymi zajmuje się przedawkowania narkotyków zostały zgłoszone. Jednak eksperci twierdzą, że przyjmowanie leku według własnego uznania i w większych dawkach nie jest zalecane. Stosowanie leku w leczeniu niektórych chorób może być tylko po konsultacji z lekarzem.

Co do interakcji lekowych, oświadczenie w tej sprawie również nie udziela żadnych informacji. Jednakże klinicyści nie podano, że zastosowanie wspomnianego leku wraz z antykoagulantami do podawania doustnego, kwasu acetylosalicylowego nie do przyjęcia.

Ciąża i karmienie piersią

Możliwe w takich warunkach, aby przyjmować lek „Ginos”? Zgodnie z instrukcjami, wspomniany lek jest przeciwwskazany do stosowania podczas karmienia piersią i podczas ciąży. Jeśli stosowanie leku jest niezwykle konieczne, należy przerwać karmienie.

informacje specyficzne

Co jest konieczne, aby ostrzec pacjenta przed lek jest uważany go powołać? Eksperci twierdzą, że pomimo braku informacji na temat przedawkowania, które oznacza przyjęcie go w dużych ilościach jest zabronione.

Według konsumenta, po zastosowaniu tego leku w poprawie ich stanu jest zwykle obserwuje się po upływie 1 miesiąca.

W procesie „Ginos” terapia jest zabronione wziąć alkoholu i innych produktów i narzędzi zawierający alkohol.

okres trwałości, warunki przechowywania

Przez jaki okres od leku jest zdatne do użytku? Zgodnie z instrukcją „Ginos” może być używany przez dwa lata.

Oglądany lek mają być przechowywane w suchym miejscu, chroniąc przed światłem słonecznym i dziećmi (w temperaturze wynoszącej nie więcej niż 27 stopni).

podobne leki

Co oznacza, że można zastąpić leki „Ginos”? Jego odpowiedniki znajdują się następujące leki: "biloba", "Vitrum Memory", "Biloba Forte", "Gingium", "Ginkogink", "Ginkgo biloba", "Ginkoum", "Revaytl Ginko", "Memoplant", "Tanakan".

Recenzje przygotowania

Lek „Ginos” analogi, które zostały wymienione powyżej, zyskał bardzo wydajny i skuteczny lek. Podobna opinia jest podzielana przez wielu konsumentów. Według ich oświadczenia, biorąc ten lek poprawia mikrokrążenie i ukrwienie (obwodowa). Poza tym, ten lek jest dobry traktuje neurosensoryczne utraty wartości, lecz raczej przejawów, takich jak szum w uszach, niepewny chód i zawroty głowy.

Jak dla profesjonalistów, ale także mówić o tym preparacie po dodatniej stronie. Najczęściej lekarze przepisują „Ginos” z objawami takimi jak osłabienie uwagi, zaburzenia zdolności umysłowych, zaburzenia pamięci, zaburzenia snu, uczucie strachu i niepokoju. Raz przeszły terapię wszystkie te objawy są zwykle całkowicie wyeliminowane.