718 Shares 7233 views

Łyska prezerwatywa: nowe emocje i niezapomniane wrażenia

"Uprawianie seksu z prezerwatywą jest takie samo jak oddychanie zapachem kwiatów przez maskę gazową". Prawdopodobnie wielu stało w obliczu tego zdania. Osoba, która ją wynalazła, najwyraźniej nawet nie myślała o konsekwencjach seksualnych bez prezerwatyw: możliwych chorób przenoszonych drogą płciową lub niechcianej ciąży. Ponadto najprawdopodobniej nie wiedział nawet o nowoczesnych prezerwatywach, które są wytwarzane nie tylko przez ultratynę w najbardziej naturalnych odczuciach, ale także wyposażone w dodatkowe "skręty" w celu zwiększenia wrażliwości i zwiększenia przyjemności.


Rodzaje prezerwatyw

Porozmawiajmy krótko o głównych i najbardziej popularnych rodzajach prezerwatyw.

  • Classic prezerwatywy. Nazwa tutaj mówi sama za siebie. Są to gładkie wyroby lateksowe o standardowym kształcie, które różnią się od siebie tylko rozmiarami. Zwykle klasyczne prezerwatywy są smarowane żelem silikonowym, co zmniejsza tarcie i zwiększa właściwości ochronne.
  • Anatomiczną (nadmierną) prezerwatywę z poprzednich gatunków wyróżnia cieńsza warstwa lateksowa i kształt zbliżony do struktury anatomicznej penisa. Takie produkty dają partnerom najbardziej naturalne wrażenia.
  • Prezerwatywa z efektem wydłużania. Ten gatunek różni się od reszty tylko rodzajem środka poślizgowego. Zawiera środek znieczulający, który zmniejsza czułość głowy, co powoduje zwiększony czas trwania stosunku płciowego.
  • Prezerwatywy kolorowe i smakowe. Wszystko jest jasne pod nazwą gatunku. Z klasycznych prezerwatyw różnią się tylko kolorem, smakiem lub obydwoma.
  • Łyska prezerwatywa. Główną cechą tego typu jest powierzchnia falista, dzięki której przeprowadzana jest dodatkowa stymulacja. Prezerwatywne prezerwatywy są bardzo popularne. Dlatego powinniście zwrócić na nich szczególną uwagę.

Łyska prezerwatywa: jego odmian i cech

Łuszczone lub teksturowane, prezerwatywy są podzielone na trzy grupy:

  • Ząbkowany – z małymi żebrami w postaci pierścieni.
  • Szorstki – z wypryskami.
  • Połączone – żebra i pryszcze. Kombinacja może występować w różnych odmianach: pryszcze u podstawy, żebra w głowie, żebra wzdłuż całej długości prezerwatywy i tak dalej.

W tym przypadku pryszcze są znacznie lepsze niż żebra. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że ich działanie jest bardziej agresywne, więc ten rodzaj prezerwatyw nie będzie dobrym wyborem, jeśli dziewczyna ma bardzo wrażliwe i cienkie ściany pochwy lub małe smarowanie zostanie uwolnione. Chociaż w tym ostatnim przypadku można używać specjalnych środków poślizgowych.

Dla tych, którzy nie wiedzą, jak wyglądać żeberkowe prezerwatywy, zdjęcie jest przedstawione poniżej.

Jeden skok dwóch ptaków jednym kamieniem

Żebra prezerwatywy zostały stworzone przez producentów w celu dodatkowej stymulacji podczas stosunku, co pozwala doświadczać nowych, wcześniej nieznanych wrażeń. Ale jednocześnie dobrze radzi sobie z pierwotną i podstawową funkcją – ochronę przed niechcianą ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową. Korzystając z żebrowych prezerwatyw, można zabić dwa ptaki jednym kamieniem naraz: zadbać o swoje zdrowie i dać partnerowi niezapomniane wrażenia. Warto zauważyć, że ta metoda antykoncepcji zapewnia maksymalną ochronę przed niechcianą ciążą.

Prezerwatywy żeberkowe: opinie klientów

Opinie o tak szczególnym rodzaju prezerwatywie w większości przypadków, pozytywne. Zadowoleni klienci pamiętają, że żeberka prezerwatywy pomogły przynieść różnorodność do intymnego życia, aby zwiększyć przyjemne doznania podczas seksu. Ponadto takie produkty nie dają jednoznaczności z ich wiarygodną ochroną, ponieważ warstwa lateksowa jest nieco grubsza, w porównaniu z klasyczną wersją.