487 Shares 9015 views

Jak korzystać z opalania w domu

Bronzing – znakomity wynalazek ludzkość, co pozwala na kilka godzin, aby uzyskać efekt opalania, które osiąga się przez długie przerwy dalej na plaży lub powtarzającego wizyt opalania i szkodliwych promieniowaniem ultrafioletowym, a w trybie offline. Uważa się, że skuteczne stosowanie środki samoopalające do profesjonalnej pomocy, ponieważ istnieją przypadki, kiedy obiekt pojawia się nierówna. W rzeczywistości, można użyć samoopalające w domu, trzeba tylko wiedzieć jak to zrobić poprawnie. Ponadto, ważne nie tylko i nie tyle jest, aby wiedzieć , jak stosować samoopalacze poprawnie, ale również przygotować skórę do zabiegu, jak większość z nich związana jest z błędami.

Tak więc, przed jak używać samoopalające w domu, skóra powinna być dokładnie oczyszczone. Nie wystarczy po prostu wziąć prysznic – to najlepiej zrobić to z żelem złuszczającym i za pomocą sztywnego, na przykład, naturalne, loofah. Nie przeszkadzają, a stosowanie nie jest zbyt szorstki zarośla. Wszystko to odbywa się w celu zapewnienia, że powierzchniowa warstwa skóry stały się gładkie jak to możliwe. Kilka dni przed zabiegiem trzeba zrobić depilacji włosków, które nie gromadzą się pod niedostrzegalne dla oka, ale to wystarczy pomalować szereg krem. Ponieważ przyczyną opalanie w domu nie jest tak łatwe do własnych, wskazane jest, aby poprosić kogoś, aby pomóc, zwłaszcza jeśli środek jest stosowany do całego ciała.

Jaki jest najlepszy sposób, aby stosować samoopalacze? Oczywiście najwygodniej byłoby to zrobić gołymi rękami, ale istnieje ryzyko, że narzędzie zacznie pokazać do momentu zatrzymania go zastosować, i rąk, naskórek i zmarszczki na dłoniach malowane w bogatych kolorach czerwonym, eliminuje to byłoby bardzo trudne. Najlepiej użyć do tego celu cienkie nieprzemakalne rękawice takie jak te stosowane w barwienia włosów.

W celu tan w domu dał sprawne i piękne efekty, konieczne jest zastosowanie kremu starannie, okrężne ruchy masujące, tak aby nie pominąć żadnego, nawet małe, skórę. Wszystkie miejsca, w których opalanie może zbierać, takich jak fałdy skórne, blizny i miejsc, pokryte roślinnością, wytrzeć krem ochronny, i upewnić się, że nie tworzy się żadnych nadmiernych środków, aw przypadku przeciążenia usunąć je suchą szmatką.

Nie każdy wie, że jeśli wiesz jak korzystać z opalania w domu, możliwe jest dostosowanie figury drobnych usprawnień. Na przykład, jeśli boki powodują dodatkowe garbowania warstwy, można dokonać talii już wizualnie, a także można dopasować do kształtu stopy, na przykład, jeśli nie są one idealnie dopasowane.

Po opalaniu wykonane, powinny być przechowywane co najmniej 15 minut, tak aby obszary ciała wysmarowane sposób z niczym dotykania lub z ubrania lub meble, lub do innych części ciała. Jest to ważne, ponieważ samo opalanie może pochodzić z papieru z nadrukiem, a na innych powierzchniach mogą pozostać ślady – w przypadku mebli czy odzieży, aby wydobyć nie jest takie proste.

Po tych 15 minut bohaterski przekazywane i garbowania została zaabsorbowana, to należy wziąć miękką suchą lub, na przykład, rękawica lub rękawiczkę i łagodnie, bez nadmiernego wysiłku, również chodzić na traktowane części ciała ruch kołowy dostosowanie warstwy środka i usunąć nadmiar. Następnie można ubrać i zrobić resztę.

Jeśli zasady te były obserwowane, a środki dla samoopalające nie ma wątpliwości, wynik całkowicie usprawiedliwia wszelkie nadzieje. Jeśli to był pierwszy raz, i nadal nie działa – nie martw się, wszystkie błędy mogą być zmywane w kilka razy to był dobry peeling, i nie bój się powtórzyć doświadczenie – to prędzej czy później uda.