717 Shares 9312 views

Podobnie jak w przypadku „Kontakt”, aby pobrać muzykę do telefonu: instrukcje i wskazówki

Słuchaj ulubionej muzyki w sposób dla zabicia czasu i zadowolić się – co może być lepiej? Po nasi rówieśnicy używane kasety i CD-graczy do tych celów, ale później było więcej kompaktowe wersje, które również zapewniają lepszą jakość dźwięku, – odtwarzacz MP3. Ale wkrótce powtórzył los kamer, a funkcja gracz jest obecnie dostępna na telefony komórkowe – to wspaniale, gdy wszystko, co potrzebne jest pod ręką i nie trzeba nosić wiele urządzeń. Powszechne sieci WiFi i mobilnego internetu doprowadził do tego, co jest teraz znacznie łatwiej pobrać swoje ulubione utwory bezpośrednio do telefonu, ale jak to zrobić za darmo? Możliwe jest pobieranie muzyki z sieci społecznej?

Music Library "VKontakte"

Popularność social network „VKontakte” to na pewno nie tylko ze względu na możliwość wygodnego i natychmiastowej komunikacji z ciekawymi ludźmi, ale także rozległe audio i wideo. Nawigacja jest tak skonstruowany, że każdy użytkownik może indywidualnie zmontować własną bibliotekę muzyczną. „Ale jak z” Kontakt „aby pobrać muzykę na telefon?” – Ludzie często pytają użytkowników, którzy są zainteresowani wygody nawigacji i obecność ciekawych utworów, które następnie są trudne do znalezienia w Internecie, aby znaleźć. Istnieje kilka sztuczek. Fakt, że Apple, na przykład, ma bardzo restrykcyjną politykę dotyczącą praw autorskich do treści, a fakt, że strona „VKontakte” zawiera materiały nielicencjonowanych, doprowadziły do zablokowania tej samej aplikacji nazwa dla smartfonów i późniejszych – w celu ograniczenia możliwości tle słuchania muzyki. Jak ściągnąć muzykę na swój telefon poprzez „Kontakt”? Odpowiedzi – On!

„Lifehack” dla właścicieli smartfonów na systemie operacyjnym iOS

Po ograniczeniu funkcji tło odtwarzacza w oficjalnej aplikacji użytkownicy portalu „VKontakte” Znaleziono kilka dodatkowych opcji ściągnąć muzykę na swój smartfon. Pierwsza opcja – najprostsze i najmniej tudozatratny – odtwarzanie z tła fonoteki poprzez wbudowany w przeglądarce Safari. Wystarczy wejść na stronę, zaloguj się i przejdź do „Playlist” – muzyka będzie nadal gra w tle, gdy jest to konieczne, aby zamknąć aplikację „safari” lub zablokować smartfon. Jedyną wadą tej metody – złożoność nawigacji oraz zdolność do słuchania muzyki wyłącznie w Internecie. Aby ściągnąć muzykę na swój telefon komórkowy z „Kontakt”, aby pomóc użytkownikom ze specjalnymi programami są: odtwarzacz Fonoteca, kolor. Pozwalają one na przechowywanie muzyki bezpośrednio na telefon i wiele wygodniejsze pod względem nawigacji.

Jak pobierać muzykę z „kontakt” na telefonie z systemem operacyjnym Android

Właściciele smartfonów na Androidzie szczęśliwców kilka więcej – twórcy tego systemu operacyjnego mają te same przepiękne widoki umieszczania i używania treści, w Apple i pobierać muzykę o wiele łatwiejsze. Podobnie jak w przypadku „Kontakt” ściągnąć muzykę na swój telefon? Po pierwsze, można użyć zwykłej oficjalny wniosek „VKontakte”, który jest dostępny w Google Play. Dzięki niemu muzyka w tle jest dostępne, a wszystkie niezbędne funkcje. Jeśli z jakiegoś powodu korzystanie z oficjalnego wniosku nie nadaje się, na przykład, potrzebny jest odtwarzacz, który odtwarza muzykę bez podłączenia do sieci, istnieje inny przykład pokazujący, jak pobierać muzykę z „Kontakt” w telefonie. Po pierwsze, za pomocą skryptów do pobierania muzyki można zapisać utwory, które chcesz na komputerze, a następnie przesłać je do telefonu, korzystając z telefonu do podłączenia przez USB. Po drugie, istnieje również wygodne rozwoju rynku Google Play pozwala na pobieranie muzyki bezpośrednio do telefonu i słuchać za pomocą wbudowanego odtwarzacza, na przykład: Pulse muzyki lub Vkontakte Synchronizacja muzyki.

Jak pobierać muzykę z „Kontakt”?

Jak wspomniano wcześniej, za pomocą komputera można pobrać pliki audio z sieci „VKontakte”, a następnie za pomocą połączenia USB-lub iTunes, aby zapisać pliki na urządzeniu do późniejszego odtwarzania w wbudowany odtwarzacz audio. W celu udzielenia odpowiedzi na pytanie, jak „Kontakt”, aby pobrać muzykę w telefonie, można korzystać z różnych rozszerzeń plików lub skrypty. Najbardziej popularny program jest Saver VK – wtyczka pobrane do urządzenia i pozwala na dodawanie możliwość pobierania plików z „Kontakt”, istnieją również miejsc, gdzie można wyszukać utwór tytułowy zainteresowania i pobrać go z VK Biblioteka: VK Muzycznej VK Sound. W ogóle, użytkownik może wypróbować kilka sposobów, aby wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie iw przyszłości, aby wiedzieć, jak „Kontakt” ściągnąć muzykę na swój telefon!