795 Shares 9993 views

Zhirafik Sophie opinie rodziców

Teraz w żadnej sklepowych półkach zabawki dosłownie usiane lalek, zwierzęta dziecięce wszelkiego rodzaju, samochody zabawki, grzechotki. Wśród nich wybrać ich dziecko jest jedna rzecz, to nie jest łatwe. Ale nie ma w świecie zabawek, kupić to marzenie każdego troskliwego rodzica. Te gumowe gryzaki „Zhirafik Sophie.” Informacje zwrotne od tych, którzy już dał ją jej okruchy, w większości pozytywne.


Ale są matki i ojcowie, którzy nie są zauważone w pożądane zabawki nic specjalnego. Drobiazgowe rodzice amerykańskich dzieci, które chcą dowiedzieć się, co spowodowało popularność takiego konwencjonalnych Tweeterów gumowych nawet postanowił zbadać go od wewnątrz. Niech nas, a my postaramy się zrozumieć, co jest takiego specjalnego i użyteczne „Zhirafike Sophie”.

Kilka słów o historii

Uważa się, że dzieci za granicę zawsze było mnóstwo wszystko, zwłaszcza zabawki. Jednak nie jest to prawdą. Francuskie dziadkowie pamiętają, w latach 60-tych swoich dzieci, a także nasze własne, byli zadowoleni z miernymi drewnianych młodych zwierząt, szmaciane lalki i wagonów kolejowych. Tylko, że w tych dniach może zaoferować nawet najlepszy sklep z zabawkami.

W 1961 roku w jednym z Vulli pracowników firm zajmujących się produkcją towarów dla dzieci, bliźniaki ur. Szczęśliwy ojciec, którego imię było Monsieur rampa ustaw o próbuje stworzyć dla swoich okruszków z czymś, co nie ma nikogo innego miałem. Od Rampo był specjalistą w dziedzinie wyrobów z gumy, wymyślił zabawki wykonane z tego materiału. Tak narodził Milyaga "Zhirafik Sophie". Odpowiedzi o nim były tak wielkie, że bestia guma szybko stał się niezwykle popularny.

To wykupione nie tylko we Francji, a nie tylko w Europie, ale także w Ameryce. Pierwszy zhirafenka wykonane święto św Sophia, więc nadano mu imię Sophia. Monsieur Rampo wymyślił nie krowy lub świni i zwierząt egzotycznych, jak chciał jego zabawka była niezwykła we wszystkim, łącznie z wyglądem. Podchodzi wokół planety od 55 lat, zdobył serca dzieci i ich rodziców.

Zabawka "Zhirafik Sophie": opis

Ta zabawka jest pusty gumowa figurka słodkie zhirafenka których stopy są jakby jest w ruchu. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach – rozmiar 18 i 21 cm i ciężarze 63 do 75 gramów. Jest przeznaczony dla wieku od 0 do 2 lat, więc wielkość wszystkie jego części są tworzone z uwzględnieniem charakterystyki palcach najmniejszych konsumentów.

Każda stopa Milyagi Sofi dziecko wygodne do długopisu lub trzymać w ustach. Jak przystało żyrafy mają ich dziecko zabawka ma długą szyję, dla których okruchy zbyt wygodne do uchwycenia. Uśmiechnięty pysk Sophie wyjątkowo ładna. Na głowie wystaje uszy i rogi, oczy jasne, dobrze rozwinęła, a jej usta lekko otwarte. zhirafika ciało pokryte brązowymi plamami, kopyta i uszu zbyt brązowych. Zofia piszczenie ponieważ jego boku dodaje piszczałki. Według rodziców, dźwięk sprawia, że nie jest ostry, żeby nie straszyć małe dzieci.

przydatne jakość

Firma twierdzi, że jest Vulli zabawki edukacyjne „Zhirafik Sophie”. Liczba rodzice dostarczają informacji na temat tych świadczeń:

 • Jest niezwykle miękka w dotyku, tak miły dla dzieci, aby wziąć go w ręku.
 • Oprócz doznań dotykowych, zabawka rozwija postrzeganie kolorów, dzięki brązowe plamy na białym tle.
 • Piszczałka w boku Sophie sprawia, że dźwięk, którego intensywność zależy od siły kompresji. Zdaniem ekspertów, to rozwija się u dzieci rozumienie przyczynowo-skutkowego.
 • Squeak okruchy zhirafika przyczynia się do poprawy ich reakcji na dźwięk.
 • nóg i szyi Sophie są wygodne w uchwyt niemowlęcia. To sprzyja rozwojowi zdolności motorycznych.

Korzyści z naturalnego kauczuku

Większość rodziców zwrócić szczególną uwagę na jakość zabawek dla dzieci. „Zhirafik Sophie” łapówki, które są wykonane z mlecznego soku z drzewa Hevea, rośliny kauczukowe lepsze Malezji. Soków Hevea lateksu nazywana jest węglowodór i związek jednolity biały kolor. Surowy lateks nie jest dobrze nadaje się do użytku. W przedsiębiorstwach, że przetwarza się w węglowodory aromatyczne, przy czym nie uzyskuje się wysoką sprężystość, elastyczność i twardość.

Te cechy w pełnej mierze ma zabawkę marki Vulli „Zhirafik Sophie”. Dzieci mogą zginać domowych, dziobanie, rozciągający się we wszystkich kierunkach, a jego nogi. Taka obróbka nie powoduje naprężenia w korpusie gumowym zwierzęcia. Informacje zwrotne od rodziców jest bardzo łatwo wycisnąć nawet małe uszy i rogi zabawki.

Inne zalety polegają z naturalnej gumy, że zasadniczo nie ma zapach, nie wchłania wody i nie jest alergenem.

Zalety naturalnych barwników

Nazwa tej wspaniałej zabawki często wymieniono nazwę firmy od jej twórcy, na przykład: „Gryzak Vulli Sophie Zhirafik”. Producent oszczędza nazwę marki, więc pozwala Wszystkie produkty dla dzieci, przy użyciu wyłącznie naturalnych składników.

Odnosi się do zewnętrznej konstrukcji zabawek. Ulubione dla dzieci Zhirafika Sophie”, zapewnień firmy, malować barwników spożywczych, które można bezpiecznie umieścić w jamie ustnej. Istotą zabawki, gryzaczki – masowania dziąseł dzieci w czasie, gdy zaczynają rosnąć zęby. „Zhirafika Sophie” dzieci gryźć i ssać z przyjemnością, a ojcowie i matki docenić fakt, że ich drogie zabawki dla dzieci jest absolutnie nieszkodliwe.

Wady materiałów naturalnych

Ponieważ rozwój zabawka – gryzak „Zhirafik Sophie” – wykonany jest z naturalnych surowców, ma wiele niedociągnięć operacyjnych. Większość rodziców donoszą, że jest ona stopniowo erozji farby i pokrytą oczy. Ponadto, wielu nie podoba barwach nieco wyblakłe plamy i pazur. Niestety, jest to koszt naturalnych barwników, wykonane z soku. Że są dobrze utrzymane, kolor, muszą dodać nie jest naturalne zbrojarzy, i że firma Vulli zrobić. Więc Sophie blaknięcie można uznać raczej za cnotę.

Z kauczuku naturalnego nie jest również proste. Dla wszystkich pozytywnych cech, wymaga ostrożnego obchodzenia. Nie można przechowywać przez długi czas na zimno, przemywa bardzo gorącą wodą (powyżej 50 ° C), pozostawiając w pobliżu źródła ciepła, na przykład w pobliżu kominka. Wszystko to producent ostrzega w załączonym arkuszu.

Mogę umyć zhirafika?

Dzieci mają tendencję do spadku zabawek na podłodze. Odbiera i „Zhirafik Sophie”. Recenzje rodzice mówią, że musi być myte bardzo często, ponieważ, po pierwsze, jest lekki i szybko brudzą się, a po drugie, że wszystkie dzieci grać, należy regularnie kąpać.

Niektóre matki mówią, że po obróbce wodnej zhirafiki zatrzymania beeping dopóki ktoś nie wyrwać całą wodę. To byłoby żadnego problemu, jeśli firma Vulli nie donoszą, że ta zabawka nie mogą być myte w ogóle. Raczej nie możemy pozwolić go przez otwór do wody dostaje wysokotonowymi. Prowadzi to do tworzenia się wewnątrz formy, która jest bardzo szkodliwa dla dzieci. Jeden amerykański rodzic, dziecko jest schowany cienkie nogi zhirafika zbyt głęboko w ustach, postanowił skrócić im trochę. Na otwarciu zabawkę, znalazł wewnątrz formy. Jego przykładem poszła innymi rodzicami. Wiele z nich znajdują się również w zhirafikah formy i służył na dworze Vulli firmy. W odpowiedzi na skargę, producent przedstawia element z zabawkami instrukcje obsługi, który mówi, że to może być czyszczone tylko wilgotną szmatką i spożyciu wilgoci, w tym ślinie dzieci jest surowo zabronione.

Sposób wytwarzania

Przekonanie firmy Vulli „Zhirafik Sophie” jest wykonany ręcznie, jak przystało ecoproducts. Nie należy rozumieć to stwierdzenie dosłownie. Te zabawki tylko we Francji co roku sprzedajemy dziesiątki tysięcy, więc bez mechanizacji nie można zrobić tutaj.

Proces tworzenia zhirafikov wygląda następująco: w specjalnych formularzach przygotowanych przez maszynę lateks wypełnia i wysyła do hartowania i wypalania. Zhirafiki oni stają się białe, z widocznym szwem pośrodku. W przyszłości, każda postać naprawdę działa Strojenie ręczne maszyny.

Gotowy zveryata wprowadzić dział sztuki. Tam każdy z nich pracuje na przemian zastosować szablon i natryskowych nakładane plamy. On również malowane na nogach i rogami. Oczy malowane specjalnego urządzenia podobne do tych, które umieszczone prasy. Policzki i usta farby pędzla.

Oryginału lub fałszywe?

Wielu kupujących są sceptyczni, czy kupili oryginalne „Zhirafik Sophie”. Jak odróżnić fałszywy tę zabawkę?

Niektórzy powinni sprawdzić numer serii, dostępna jest u podnóża każdej figury. Jeśli jest w depresji, to oryginalna zabawka, a jeśli wypukły – jest fałszywy. Przedstawiciele Vulli firmowe donoszą, że są one obecnie stosowane technologie laserowe i mechaniczne umieszczanie stempla, więc to niby nie można powiedzieć na pewno, oryginalny produkt, czy nie. Podobnie, tylko że francuski zhirafikov nie dzieje bez numeru partii.

Indywidualni nabywcy donoszą, że zhirafiki zaproponowany przez niego w sklepie, mają inny kolor i jasność niewielkich różnic w kształcie ciała. To też nie może wskazywać na oryginale lub fałszywy, ponieważ firma ma kilka różnych form odlewu. Niewielkie różnice w formie zhirafikov możliwe.

Ich kolor może się różnić, ponieważ zależy od tego, jak skoncentrowany robotnicy wykonane barwnik. Być może najważniejsze, na co zwrócić uwagę przy zakupie zabawki – jest obecność lub nieobecność swojego pokoju, i, oczywiście, ich wrażeń dotykowych. kauczuk naturalny musi być miękki i przyjemny w dotyku, łatwo się kurczyć i wyprostować. Ponadto zabawka nie zapach chemikaliów.

Inne produkty Vulli

Obecnie sklepy oferują szeroki wybór zabawek, zhirafiki przez Vulli. Piramida jest bardzo popularny ze zwykłą słodką twarzy zwierzaka Sophie, pięć jasnych pierścieni, które mogą być również gryzących, plastikową podstawkę i pręt.

Firma produkuje również dane Sophie jako okrążeń pływania dla dzieci, breloki, zestawów kąpielowych, grzechotki, gryzaki, pierścienie wszelkiego rodzaju z uchwytem i bez nich. Są to zestawy, które zawierają tylko dwa długą szyjką Handsome – duży i mały, lub zhirafik i innych kształtach gryzak. Ponadto firma Vulli opanował produkcję dziecięce ubrania, naczynia, ubrania, kremy i inne produkty ze słodkim twarzy zwierzaka Sophie.

cena

Każdy sklep zabawki stara się mieć w swoim zakresie „Zhirafikov Sophie”, ponieważ istnieje duże zapotrzebowanie. Cena dla nich, że tak powiem, nie jest mała. Jedna zabawka jest obecnie wart 1400 rubli. Zestaw 2 figur może kosztować 1900 rubli. Komplety naczyń, w tym dwa plastikowe talerze, łyżka, widelec i picia misce, oferowane w cenie 2200 rubli. Według rosyjskich odbiorców we Francji „Zhirafik Sophie” jest warta 10 euro, aw USA – 25-30 dolarów.

Vulli Zabawka "Zhirafik Sophie" – opinie rodziców

Małe konsumenci nie można powiedzieć o zaletach i wadach swoich ulubionych zabawek. Podobnie jak to, czy nie, mama i tata jest określona przez fakt, ze pewnego chęci do zabawy z dziećmi. Wiele dzieci po prostu nie wypuściła z rąk zhirafika szczęśliwie gryźć go, spać z nim. Ale są też dzieci, które nie zwracają uwagi lub dorogushchuju Sophie nie odróżniają go od innych jego zabawek.

Rodzice zgłosić takie zalety zhirafika:

 • przyjemny w dotyku;
 • wygodne do jej dziecka w uchwycie;
 • pomaga dzieciom łatwo przenieść proces ząbkowania;
 • Kwestia ta nie jest zbyt ostre dźwięki;
 • bezwonne sztucznych barwników i gumy.

Postrzegane braki:

 • zbyt wysoka cena;
 • zdarza się, że mieści się mechanizm wysokotonowy;
 • Erased farby.

Wniosek, że „Zhirafike Sophie”, można to zrobić: ta zabawka jest przydatna dla rozwoju dzieci, czyste i bezpieczne, więc jest to warte zakupu. Czy ona jak dziecko? Wszystko zależy od indywidualnych preferencji dziecka.