444 Shares 7175 views

Tajemnica III Rzeszy. Hitler, okultyzm i kosmici

Powrót w 1920 roku nieznany wówczas Adolf Hitler, A zdemobilizowany żołnierz niemieckiej armii, spotkał dwóch ciekawych ludzi z jakiegoś tajnego Towarzystwa Thule, które wkrótce stało. Jest możliwe, że od tej chwili zaczyna się wspinać po szczeblach politycznej. Wiadomym jest, że członkowie Tuła uzależnieni od okultyzmu i, oczywiście, pracował nad teorią wyższości północnej części rasy nordyckiej. Kilka lat później Hitler czele Narodowego Socjalistycznej Niemiecka Partia Robotników. W latach dwudziestych, tybetański osiadł w Berlinie. Ten człowiek najwyraźniej był bardzo skromny, ale miał zdolność do przewidywania przyszłości. Częstym gościem był Adolf Hitler.


Tajemnica III Rzeszy jest, że jego przywództwo było początkowo związane z tajnych stowarzyszeń, w tym Tula. Korzenie organizacji, według niektórych doniesień, wróć do Zakonu Krzyżackiego. Te tajne stowarzyszenia w latach trzydziestych wprowadzono szereg wypraw na Antarktydę, Ameryce Południowej, Indiach i Tybecie. W rezultacie Niemcy zostały przeniesione niektóre ze starożytnych tekstów wedyjskich. Według niektórych badaczy, w tych dokumentach były informacje dotyczące modeli urządzeń, które zebrał pochodzenie nieziemski. To było kiedyś te informacje – to jest tajemnica III Rzeszy, który, być może, nikt nie będzie wiedział. Tajny Rząd Annenerbe zaangażowany w rozszyfrowaniu jakieś starożytne magiczne klawisze. Kolejna tajemnica III Rzeszy był fakt, że z pomocą tych kodów można zetknąć się z niektórymi „obcych” czy „Minds zewnętrznych.” Zbudowaliśmy specjalne laboratorium, w którym kobiety jako bardziej wrażliwe, instruuje związek z tajemniczymi siłami. Nierozwiązana tajemnica dzisiaj w Trzeciej Rzeszy, którzy byli ci „Minds zewnętrzne” lub „obcy” – zaawansowane istoty z innych planet lub istot duchowych. Jednak warto zauważyć, że informacje o charakterze czysto naukowym i technicznym. W szczególności, zawiera opis niektórych olbrzymich latających dysków. Prace nad ich stworzenia był udany. Być może w naszych czasach diskolety by stały się powszechnym sposobem podróżowania, ale szybki postęp Armii Radzieckiej zmusił Niemców do zniszczenia pierwszym z serii urządzeń i obiektów, na których są one wykonane.

Wiadomym jest, że Niemcy są bardzo zainteresowane zjawiskiem UFO. W związku z tym, w 1942 roku było Zonderbyuro-T13 – Jednostka Research, który był zaangażowany w tej kwestii. Możliwe kontaktów z pozaziemską inteligencją – Tajemnice III Rzeszy, który wielu naukowców są teraz stara się zbadać. Jednak wszystkie powyższe – nie jest najciekawsze tajemnice czasów rządów Hitlera. Być może najbardziej fascynująca tajemnica III Rzeszy – niemiecka ekspedycja na Antarktydę w zimie 1939 roku. Wzięło w nim udział 13 niszczycieli i krążowników czterdzieści samolotów oraz oddział sił specjalnych na morze. Celem tej wyprawy nie są jeszcze znane, jak i jego wyniki. Istnieje nawet teoria „Antarctic Niemiec” ze stolicą w pewnym „New Berlin”, który istnieje do dziś.

Ostatnio Tajemnice III Rzeszy – jest stworzenie Andromeda stacji kosmicznej, która znajduje się pod ziemią, a rozwój pierwszej na świecie międzykontynentalnych rakiet serii FAA. Mogą również zostały strzelania z Berlina do Nowego Jorku.

Z książki „100 wielkich tajemnic Trzeciej Rzeszy”, można dowiedzieć się więcej o tym, co się stało w ciągu tych trudnych lat.