659 Shares 4044 views

Grupa „Duran Duran”, rok utworzenia i zdjęć zespołu

Kto nie zna grupę „Duran Duran”? Jej piosenki często brzmiały i dźwięki ze stacji radiowych. W ciągu ostatnich trzydziestu sześciu latach zespół światowej sławy jest ulubieńcem kibiców. Wielu fanów wiedzieć ciosy grupy.


Ustanowienie i skład znanym zespołem

Powrót w 1978 roku, „Duran Duran” rozpoczął swoją karierę artystyczną. formacja zespół wystąpił w Wielkiej Brytanii, w Birmingham. Legendarna grupa znalazła zawrotną popularnością w latach osiemdziesiątych. Nazwij grupę „Duran Duran” została zapożyczona z filmu „Barbarella”, który ukazał się w latach sześćdziesiątych. Dzięki jasnych i wesołych synth-pop melodii zespołu szybko znaleźć dużą liczbę fanów.

Grupa składa się z pięciu osób: basista – Dzhon Teylor wokalista – Simon Le Bon, Drummer – Rodzher Teylor, klawiszowiec – Nik Rouds, gitarzysta – Endi Teylor. Te utalentowani chłopcy urzekło ludzi na całym świecie. Młodzi mężczyźni są prawie w tym samym wieku. Simon Le Bon starszy od pozostałych członków zespołu, urodził się 27 października 1958. Wynik Rouds – 08 czerwca 1962, najmłodszy wśród dzieci. Rodzher Teylor i Dzhon Teylor 1960, data urodzenia 26 kwietnia i 20 czerwca, Endi Teylor – 16 lutego 1961. Jego twórczość grupy zaczęła się w klubie o nazwie «Rum Runner». Właściciele centrum rozrywki stał szefowie grupy. Po pewnym czasie, klub stał się oficjalną rezydencją „Duran Duran”. Biografia Grupy za cały proces twórczy był pełen jasnych chwil i ciekawych hitów.

Początek Star Trek

Pod koniec 1980 r zwartej zespół udał się na wycieczkę z Hazel O'Connor, to był niesamowity sukces. Następnie grupa „Duran Duran” podpisał lukratywny kontrakt z EMI Records. Więc na początku przyszłego roku (1981) z grupą młodych i utalentowanych chłopaków wydali swój pierwszy singiel. Ten przebój podbite miliony ludzi, również hit Wielkiej Brytanii pierwszej dwudziestce, tytułowy utwór – «Planet Earth».

Kolejny singiel, który został nagrany przez grupę, nie znalazła dużą popularność i uznanie wśród fanów. Skład nie został uwzględniony nawet w top 40, ale zespół nie poprzestał na pierwszym niepowodzeniu. Wręcz przeciwnie, po całkiem udanych trafień. Drugim singlem fani usłyszeli zaraz po nieudanej próbie piosenki. Hit «Dziewczyny na filmie» był w pierwszej piątce najlepszych brytyjskich piosenek. Szczególnie interesujące w tym jednym klipie przyciąga, gdzie dokonał wielu nagich i atrakcyjnych modeli. Taka popularność jest bardzo zaszczycony przez wszystkich członków grupy. Małe dzieci nie chcą, aby zatrzymać postęp, gdyż wkrótce świat zobaczył dwa nowe albumy. Pierwszy nazywa się tak samo jak zespół, «Duran Duran». Dyskografia z wydaniem albumu beginning ostro powiększona o nowe przeboje. Fani słuchali od jasnych singli ulubionych artystów na codzień. Drugi album został nazwany «Rio», najbardziej popularne utwory ze zbiorów: «Zapisz Gracz» i «Głodny jak wilk».

Dyskografia

W 1983 roku „Duran Duran” były już u szczytu sławy, grupa trzech dostał się do amerykańskiej Top 10 hitów. W Wielkiej Brytanii, kompozycja «Czy jest coś, co powinienem wiedzieć» zajęła pierwsze miejsce na listach przebojów.

W latach 1984-1985, już bardzo popularne, zespół wydał dużą liczbę kompozycji uderzające. Niektóre z nich od dwóch lat zajmuje czołową pozycję w pierwszej dziesiątce przebojów w Wielkiej Brytanii i USA. Na przykład: «The Wild Chłopców», «New Moon W poniedziałek». Również zasłynął soundtrack, napisany specjalnie na potrzeby filmu „Dzheyms Bond”, utwór o nazwie «Zabójczy widok».

Tylko fani są przyzwyczajeni do regularnego uwalniania nowych singli swoich idoli, jako grupa „Duran Duran” postanowił zmienić swój zwykły twórczego stylu życia. U szczytu sławy słynny zespół postanowił przerwać swoją działalność na czas nieokreślony. Chłopaki nie siedzieć bezczynnie, starali się angażować w nowe projekty, takie jak «Elektrownia» i «» Arcadia.

Kiedy wokalista „Duran Duran” Simon Le Bon miał dwadzieścia osiem lat, on cudem przeżył po wypadku żeglarskim. To wydarzenie doprowadziło wielu fanów się martwić o swojego zwierzaka.

Nowa kompozycja grupy

W 1986 roku Andy i Rodzher Teylory zdecydował się opuścić zespół. Pozostała trójka kontynuowała pracowitej miłości z producentem Naylom Rodzhersom. „Duran Duran” nagrane płyty pod nazwą «głośnym Duran Duran». Ale grupa traci wielu swoich fanów, nowe kompozycje nie może uzyskać najwyższe oceny w top 20 zarówno w Anglii czy w Ameryce. W 1989 roku trzej członkowie zespołu dołączył Uorren Kukkurullo (gitarzysta), muzyk urodził się 08 grudnia 1956. cała grupa była zjednoczona ponownie dwanaście lat później i wykonali koncert w kompozycji klasycznej.