724 Shares 5507 views

Rosyjska komedia romantyczna: lista najlepszych

Ktoś kocha przygody, ktoś na melodramatu duszy. Ale nie jest to kategoria widzów, który jest najbliższy rosyjska komedia romantyczna.

kino Radziecki

Radzieckie kino istnieje wiele komedie, jest uważany za klasyczny. Został stworzony w czasie, filmów rodzinnych, były one przeznaczone dla publiczności uniwersalnej. Wielu z nas pamięta bardzo dobrze i często cytowany słynny gaydaevskie „operacja” Y „”, „Diament Dłoń”, „Kaukaska branka”. Ale to są przykłady z ostatniego stulecia. Natomiast nowoczesny rosyjski komedia romantyczna przeszedł wiele zmian. są one związane przede wszystkim z podnoszeniem ich współczesnych zagadnień i nowych technologii stosowanych w dzisiejszym przemyśle filmowym.

Nikita Athena + =?

Jednym z projektów należących do tego gatunku jest film „Status: Single” (w reżyserii Pawła Ruminov). Główną rolę w nim odgrywa Danila Kozłowskiego i Liza Boyarskaya. Para zakochanych bohaterów wygląda świetnie razem. Dla doskonałego szczęścia mają wszystkie składniki: młodość, uroda, zdrowie. W otaczającej ich związek powodować zupełnie inne uczucie: ktoś jest zazdrosny, ktoś widzi Athena i Nikita nadal tylko jako szczęśliwej rodziny. Ale niewiele sobie sprawę, że kot biegł między kochankami. Młodzi ludzie nie mogą sobie wyobrazić życia bez Aten, starając się zadowolić ją codziennie, co godzinę. Coraz trudniej z dziewczynami. Zajmuje upodobania monotonne stabilne życie. Nikita przestało być interesujące dla niej. Panienka bardzo kocha nadmuchać bar w stosunku do swego towarzysza, on zagłębia się w jego braki.

Tak, mówimy o rosyjskiej komedii romantycznej. Athena powiedział kiedyś o swojej decyzji do wyjazdu. Powodem jej przekonujące – mimo wszystko, nie był człowiekiem, który pod warunkiem, ma wielkie doświadczenie życia w porównaniu z Nikita. Ach tak, elekt Ateny dentysty zawodu. W takich sytuacjach, wszyscy zachowują się inaczej. Nasz bohater udaje się zakończyć po ukochanej obietnicę powrotu ją w ciągu tygodnia. Ale wydaje się, że niektóre serenady śpiewa dla planowanych będzie na tyle …

Gdzie kupić biletu sen?

Film „taryfa” New Year „” Przypomina nam – co tylko cuda się nie zdarzają się w sylwestra! Na przykład, jest to czas, kiedy na zakupy do nowego sprzedawcy telefonu może zaoferować prezent na bardzo atrakcyjne stawki, o nazwie „Nowy Rok”.

U znajomych Andrew (bohater) tradycji: uroczysty noc zdobyć przypadkowy numer telefonu i pogratulować absolutnie obcy. W tej chwili trwa Alena rura, dziewczyna, pozostając singiel to święto. Młodzi ludzie decydują się na kontynuowanie dialogu i spełnienia. Po raz pierwszy Allen ma mieszane wrotkach, po raz drugi w celu wyjaśnienia i zrobił dziwną rzecz: nowe znajomości żyć z niewielkim opóźnieniem. Andrei w stoczni w 2009 roku, Alena – th 2008.

Ale może taki drobiazg stop, który rozpoczął się powieść? Po rozmowie na chwilę na MMC, Andrew postanawia spotkać się z kobietą, w ostatnim roku ten, kto nic nie wie o nadchodzącym wprowadzenia. Znalezienie właściwego adresu, Andrew dowiaduje się, że tragedia: Boże Narodzenie noc dziewczynka zmarła.

Zmienić bieg wydarzeń

Nasza opowieść o rosyjskiej komedii romantycznej, więc nikt w tym filmie nie straci serce. Wręcz przeciwnie, główne postacie i ich przyjaciół opracowali własny plan zapobiegania śmiertelnych zdarzeń. Kto nie będzie wciągnąć w wir kolejnych zdarzeń: a myśli słowa kierowcy cysterny paliwa przez Dmitrija Dyuzheva i silnym kierowca autobusu (w tej roli Mary Aronov), oraz, oczywiście, bohater wypadku – ktoś Barinov (ta rola poszedł Mihailu Porechenkovu) ,

W pewnym momencie wszystko starannie przygotowane przez przyjazny programu muchy w smole-Ta-ra-tury, a sytuacja wymyka się spod kontroli. Ale to nie jest do niczego, że film „taryfa” New Year „”. W końcu, ryzyko obwodnic i Alaina i Andrzeja.

Pięć narzeczonych za noc

Na liście „najlepszych rosyjskich komedii romantycznej” Obejmują one nie tylko filmy, których bohaterowie nasi rówieśnicy, ale filmy, bohaterowie, którzy żyli kilkadziesiąt lat temu. Jeden z nich – film „Pięć narzeczonych”.

Przyszła wojna, wygrywając żołnierze wrócili do ojczyzny. To tylko dla porucznika Aleksiej Kaverina i jego kolegów pilotów jest powrót powojennych Niemiec odłożono na czas nieokreślony. Co najbardziej martwi się o młodych ludzi, gdy niebezpieczeństwo skończyła? Oczywiście, dziewczęta. Co jest nadal walczą towarzyszy, ale prosić o Alexis, który może być bardzo przydatny jest wysyłany w podróży służbowej do ojczyzny, więc jest to pilne, aby wziąć ślub. I, aby mieć więcej niż jeden raz. Na całej miłosnej przygody porucznika dokładnie jeden dzień.

Pięć narzeczonych: czas poszła

Tętniący życiem, przyjazny, wesoły obraz – tak można scharakteryzować filmie „Pięć narzeczonych”. Co tylko zadrapania strzela Alex, aby spełnić swoją obietnicę i musiała uciekać od zły krewnych, a w roli lekarza, aby odwiedzić i siedzieć w areszcie. Po poligamistą w czasach sowieckich – nie jest najbardziej zaszczytnym tytułem. To oni muszą stać się bohaterem i na czas. Na szczęście, jego wysiłki zostały nagrodzone młodej wszystko ssać jak wybór.

Losy przyjaciół ułożone. I co o sobie? „Chumichka” – tak nazwał bohaterkę, graną przez Lizoy Boyarskoy, jednego z przyszłych żon. Było Zoe Alexei podczas wszystkich perypetii. To ona zdobyła serce dzielnego pilota.

Oczywiście, lista ta może być kontynuowana. Po tym wszystkim, rosyjscy pisarze na ramieniu tworzenia filmów jakości w tym samym czasie, aby stworzyć romantyczny nastrój i efekt komediowy.