467 Shares 6637 views

Fryzura z „obwarzanek” – szybko i łatwo!

Volumetric belki – trend sezonu. Są one nie tylko bardzo stylowy, ale również bardzo proste w konstrukcji, która jest ważnym czynnikiem w zakresie stałego zatrudnienia. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zrobić fryzurę z „obwarzanek”, nasz artykuł będzie przydatna.

szkolenie

Przed rozpoczęciem budowy z wiązki włosów należy uważnie przeczytać listę wszystkiego, co jest przydatne do nas.

 1. Grzebień.
 2. Gum. Lepiej jest wybrać te, które są odpowiednie do koloru włosów.
 3. „Obwarzanek”.
 4. Środki do mocowania fryzurę – lakier.
 5. Niewidoczne, barrettes, spinki do włosów.
 6. Akcesoria. Można zdecydować się na łuki, kwiaty i tak dalej.

Fryzura z „obwarzanek”. instrukcja

Otocz wiązka włosów można zrobić na kilka sposobów. Będziemy rozmawiać o najbardziej podstawowe.

Pierwsza metoda

Fryzura z rezinkoy- „obwarzanek” musi być przeprowadzona na czyste włosy, inaczej nie będzie trwał długo. Po włosy płucze się i suszy się, można przystąpić do tworzenia wiązki. Aby rozpocząć dobry grzebień do włosów i zebrać je w „ogonie”, używając zwykłego żucia. Jej wysokość określa gdzie umieścić belkę. Klasyczna fryzura z wysokim „ogona”, ale dopuszczalne odchylenia. Gdy włosy są zbierane, konieczne jest, aby wziąć „pączka” i umieścić go na górze gumy. odda taką samą ilość włosów. Ponadto, w celu pokrycia jego włosy, bierzemy inną gumę i stawia go na szczycie „cukierka”, poprzednio wyprostowanego na powierzchni całej powierzchni włosów. W efekcie powinniśmy uzyskać belka wystaje z niego i końce włosów. Mogą być również umieścić na kilka sposobów. Na przykład:

 • podzielić pozostałe nici na dwie części i każdą z oplotu warkocz, co w przyszłości tylko owinąć wokół wiązki, zabezpieczając bazowej za ukrycia;
 • Wystające nitki podzielona na pół, owinąć i zabezpieczyć Spinki gumy.

Druga metoda

Fryzura z „obwarzanek” może być również wykonany z wszystkimi włosami. Do jego powstania, również szczotkuje włosy i zmontować je z gumką. Ponadto, „ogon” ma stanąć wyprostowany, trzymając końcówkę z jednej strony, a drugie do podjęcia „pączka” i wkręca się kończy włosa. I teraz zaczyna się najtrudniejsze. „Obwarzanek” trzeba przewijać w kierunku głowy tak, że jej włosy były na nim. Działania są prowadzone tak długo, jak cała głowa z włosami nie będzie na belce. Bezpańskie kosmyki fryzury mogą być zabezpieczone i Niewidzialni jeśli chcesz ozdobić ozdobiony zapięcie lub PIN.

Wskazówki

 • Nie bój się eksperymentować z wysokości ogona i jego lokalizacji. Bardzo popularne nieporęczne zestawy, znajdujące się na stronie bliższej szyi.
 • Fryzura z „pączkiem” musi być koniecznie ustalona przy użyciu lakier do włosów.
 • Dla bardziej delikatnego i romantycznego obrazu zaleca się pozostawić kilka pryadok o osobie, która będzie później zwinięty.

Fryzura z „obwarzanek” – to zawsze szybki, prosty i piękny. Kup ten żucia może być w prawie każdym sklepie, który sprzedaje akcesoria.