679 Shares 3228 views

piękno damski lub na bieżąco

W naszych czasach, kobieta może sobie pozwolić na taką procedurę, o istnieniu których nawet nie mógł myśleć o przed. Teraz, po pierwsze, kobieta powinna być zadbana i piękna powinna być nie tylko widoczne we wszystkich dziedzinach, ale w miejscach odludnych dostępny ukochanej.


twarz biorevitalization

Każda kobieta w swoim życiu może nadejść czas, gdy nie chcesz, aby spojrzeć w lustro – skóra wygląda stare, nieelastyczne, pierwsze zmarszczki powstają. Nie używać chirurgii plastycznej w celu poprawy stanu, można użyć biorevitalisation procedury.

Biorevitalization oznacza wstrzyknięcie śródskórne specjalnych preparatów dla życia tworząc idealne warunki w komórkach skóry. W wyniku tego, właściwości tkanki skóry są odzyskiwane i wzmocniony efekt zewnętrzny.

Procedura obejmuje dwa rodzaje wyników:

  • szybko – zauważalne wygładzenie zmarszczek;
  • powolny – po jednym lub dwóch tygodniach komórki skóry zaczynają rozwijać własne kwas hialuronowy, po którym skóra jest „przywrócony”.

Przygotowania do biorevitalisation

Istnieje wiele leków dla procedury biorevitalisation. Jednakże, każda baza jest kwas hialuronowy (w większości przypadków pochodzenia zwierzęcego). Wybór leku jest wykonany w zależności od problemu, który trzeba rozwiązać kobiety. Piękno ekspert klinika zalecane podczas przygotowań http://hitechcosmo.ru/biorevitalization/ biorevitalisation które wykazują działanie poprawiające zdrowie.

Dwa najbardziej popularne narkotyki – IAL systemu AKP i IAL system produkcji włoskiej charakteryzują się całkowitym brakiem bezpieczeństwa i działań niepożądanych. Wynik będzie trwać około 5-6 miesięcy. Aplikacja jest możliwe dla dziewczynek od trzydziestu lat.

Dalej jest RestylaneVital – preparat na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego. Idealna dla kobiet powyżej 40 roku życia, a także mających objawy fotostarzenia. Nie mniej słynny są uważane skóry R i Meso-Wharton. Są one również charakteryzuje się dobrym skutkiem i długotrwałe rezultaty.

Teraz pomówmy o tzw ukryte przed wzrokiem ciekawskich piękno. Bardzo niewielu mężczyzn wyróżniają miłości do gęstej roślinności w miejscach intymnych. Dlatego kobiety są stale do czynienia z pytaniami o depilacji i epilacji.

Depilacja laserowa głęboko bikini

Ten rodzaj depilacji jest najczęściej stosowaną metodą. Łączy i wysoką wydajność, oraz stosunkowo bezbolesne. Zapomnij o roślinności w intymnym miejscu od dłuższego czasu, to pomoże laser Depilacja bikini głębokie http://hitechcosmo.ru/lazernaya_epilyaciya/.

Procedura ma swoje własne cechy:

  • aby w pełni pozbyć się włosów może potrzebować średnio więcej niż 8-12 zabiegów w porównaniu z innymi regionami;
  • między procedury powinny mieć miejsce, o jeden miesiąc;
  • od ponad 40 lat, liczba sesji może wymagać mniej;
  • Po pełnym Oczywiście powinny być przeprowadzane raz procedury konserwacji lat.

metoda laserowego usuwania włosów składa się z trzech etapów:

  1. Przygotowanie: 3-4 dni jest konieczne w tym obszarze, aby zgolić włosy, które mają czas, aby rozwijać się o kilka milimetrów.
  2. usuwanie włosów laser usuwa tylko widoczną włosy. W związku z tym stosuje się następującą procedurę przeprowadza się po pewnym czasie.
  3. Po zabiegu: kilka tygodni nie może być opalania, sauny i łaźnie.