849 Shares 4560 views

Aktorka Galina Yatskin: życie osobiste i praca

Galina Yatskin, biografia, życie osobiste, zdjęcie, które zostaną przedstawione poniżej, – aktorka, pedagog, reżyser, którego nienaganna smak zawiści. Ona nie działał w każdym filmie, który nie wszedł na złoty fundusz kina narodowego. Wśród jej uczniów – Alexander Gordon, Sergey Makovetskii i Siergiej Zhigunov. A filmy niskobudżetowe, nakręcony na „studiach Kinokontakt”, są tak wysokie komponent moralne, które posiadają aprobatę nie tylko przywódców, ale także Kościoła prawosławnego. Co wiadomo na temat tego wspaniałego kobiety?


dzieciństwo

Galina Yatskin rodem z Machaczkała, ale dzieciństwo przyszłego aktorka miała miejsce w rejonie Wołgi Saratowie. Data urodzenia – 16.06.1944. Rodzina była najczęstszą: matka Zinaida – podnośnik Jan – strażnik. Cztery lata jako dziecko spędzała w łóżku z powodu gruźlicy prawej kostce. Całe życie złe noga będzie znacznie cieńsze niż inne, wizażystka w filmie będzie musiał skorygować tę wadę. Pierwszy rok studiów odbył się w szpitalu, potem o kulach trochę Galia zaczął uczęszczać do szkoły, starając się być jak we wszystkich rówieśników. Kulejąc, przyszła do sekcji gimnastyki sportowej, uderzając jego namową trenera.

Dziewczyna nie tylko wzięli udział w szkoleniu, ale również wykonywane w przypadku, po otrzymaniu poziom Junior. Zostawiła kule i prowadził zajęcia teatralne koło Saratowa Pałacu Pionierów, stały się specjalny talent wśród rówieśników.

Galya Yatskin – członkowie galaxy koło aktorka Natalia Suhostav

Headed krąg kobieta naprawdę wyjątkowa – Natalia losifovna Suhostav, żona i córka represjonowanych w czasach stalinowskich. Od 1944 do 1985 pracowała w Pałacu Pionierów, stawiając występy poziomie miejskim Youth Theatre. aktorka z wykształcenia, który kiedyś zwolniony z teatru, miała talent do talentu, zestaw do przedstawienia nowej generacji twórczej elity. Z jej kręgu było ponad 150 znanych aktorów z przyszłości, z tytułem. Wśród jej uczniów – Vladimir Konkin Oleg Tabakov, Oleg Jankowski.

Doradzała dziewczynie wejść teatru, ale nie w Saratowie iw Moskwie. Ojciec córka zareagowała decyzja jest negatywna, ale siedemnaście Yatskin Galina, osobiste życie aktorki, która jest szeroko omówione w prasie, uczynił swój własny sposób, aby pokazać charakter. Weszła do Shchukin Szkoła, gdzie konkurencja była o 400 osób w miejscu. Nauczyciele egzaminów wstępnych nawet nie zauważy defekt naturalny abiturientki. Wraz z nią studiował Marianne Vertinskaya, Alexander Kalyagin i Nikita Michałkow, do poziomu, który nie miał dotrzeć.

debiut

Jako student pierwszego roku, ona odegrała dojarka w filmie „powódź”, ale prawdziwy sukces przyniosła jej „Kobiety” Alka rolę w filmie fabularnym. Reżyseria Pavel Lyubimov zanim aktorzy wyznaczyła cel, aby być sobą, więc film był bardzo popularny. Writer Irina Velembovskaya podczas filmowania dialogów Przepisane aby obraz bliżej każdego artysty odgrywa szczególny charakter. Film 1966 zagrała wiodące postacie kina krajowych: Valentin Vladimirov, Nina Sazonov, Inna Makarova, Nadieżda Fedosova. Rola syna Katarzyny (Nikolai Sazonov), zakochał się w samotnej matki Alka, grany przez szkolnego wówczas uczeń Schepkinskogo Witalij Sołomin.

Yatskin Galina – aktorka (zdjęcia można zobaczyć w tym materiale), która odegrała znaczącą rolę, pięćdziesiąta rocznica malarstwa, który stał się w swoim czasie jednym z liderów walcowanej, nakręcił film dokumentalny o filmie. W nim próbowała znaleźć odpowiedź, dlaczego są tam nadal melodramat o kobietach, które pracują w fabryce mebli dotyczyła nowoczesną przeglądarkę.

Filmografia aktorki

Wśród dwudziestu trzech aktorek najsłynniejszych ról:

  • „Strike! Więcej poncz! „Viktora Sadovskogo (1968). Rola dziewczyną piłkarza o imieniu Siergiej, który odegrał decydującą rolę w zakończeniu meczu piłkarskiego.
  • "Echo odległy śnieg" Leonida Golovni (1970). Rola geolog nazwie Irina.
  • "Koniec Lyubavin" produkt Leonid Opaska Wasilij Szukszyn (1971). Rola Klaudiusza.
  • "Słowo dla ochrony" Vadim Abrashitova (1977). Do roli prawnika Galina Yatskin aktorki, którego filmografia obejmuje 23 dzieł filmowych, otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki ( „”).
  • „French Lessons” autorstwa Eugene Tashkova tytułowego produktu Walentin Rasputin, gdzie zagrała matkę głównego bohatera (1978).
  • "Wezmę twój ból" Mihaila Ptashuka (1981). sługa rola Tasi.
  • "Burn" Giennadij Glagolev (1989). Rola Lydia. Film zdobył nagrodę na festiwalu w Niemczech (1989).
  • "Provintsialka" Borys Kvashnova (1990). Rola Lidii Andreevny.

Galina Yatskin przestał pojawiać się w 2009 roku, ale od lat dziewięćdziesiątych była rzadko zgadzają się na roli, biorąc pod uwagę, że kino ma pochodzić wymienić przemysł filmowy, a także uczestniczyć w projektach komercyjnych nie jest w jego regulaminie.

Leonid Golovnya w życiu aktorki

Filmowanie w smut reżyser, autor jednego z uznaniem filmie działa na podstawie powieści W. Zakrutkina „Matki Man”, młoda kobieta została już żonaty. Jej pierwszy mąż – inżynier w dziedzinie eksploracji kosmosu o nazwie Władimir. Ale zaloty reżysera też wtedy żonaty z córką oficera wojskowego, był zbyt nachalny. Yatskin Galina – aktorka, której życie osobiste jest interesujące dla wielu, nie mógł oprzeć się atakowi utalentowanego mistrza kina rosyjskiego. Obaj opuścili starą rodzinę zjednoczyć swoje przeznaczenie. W 1972 roku, stały się mąż i żona mieszkają razem przez 4 lata. Kobieta nadal pragnie opuścił swoją pierwszą żonę, która po opuszczeniu jej pijany i zmarł wcześnie.

Leonid smut małżeństwo nie było szczęśliwe. Po urodzeniu syna Bazylego w 1972 roku ponownie wszedł w szpitalnym łóżku z diagnozą „gruźlica”. To była zapłata za decyzję, aby stać się matką. Na szczęście okazało się, że dziecko po prostu wziął kości. Problem został rozwiązany w klinice dr Ilizarowa, którego aktorka mówi, że jej ratownika. Ona zrobić film o nim „Doktor ostateczności.”

Kiedy Basil był 4 lat, rozwiedziony, Galina Yatskin smut, zabierając ze sobą tylko ubrania dla dzieci. Tylko rok urazy ustąpi. Życie w USA tylko ojciec syna Yatskin czasami nazywane gratuluje. W 2012 roku wybitny reżyser nie ma.

nauczanie

Podczas jego pobytu w szpitalu młoda kobieta, poruszając się o kulach, myślałem o zmianie zawodu. W gabinecie lekarskim spędzała czas pisania pracy magisterskiej rejestrując się w rodzimej Shchukin podyplomowe Szkoły. Wszystkie mają czasu ze względu na fakt, że w 1975 roku, usiadł za kierownicą samochodu, który nigdy nie rozstawał. Od 1979 roku, na początku nauczania, co dało 17 lat. Yatskin Galina, aktorka, dziś jest tylko PhD, stworzył nową dyscyplinę w teatrze uniwersyteckim. Aż do 1991 roku produkowane w kursach równolegle z pracą na scenie iw strzelanin filmowych.

Studiowała Michael Shirvindt, Sergei Chonishvili, Nikita Dzhigurda. Niewiele osób wie, że w szkole aktorskiej doprowadziły aktorkę w Afganistanie, w studiu „Afganfilm” podczas operacji wojskowych. Była pierwszą kobietą, pomiędzy sztuką, będąc w gorącym miejscu, i mówił przed rosyjskich żołnierzy w szpitalach wojskowych. Widząc młodych ludzi zostało rannych, aktorka zaniemówił. Za kulisami, nalała wódki i poradzono, aby zorganizować spotkanie na pozytywnym świetle, bez pokazywania litości dla żołnierzy, czekających na spełniać bardzo różne. Z pieniędzy była w stanie zbudować domek, bo życie jest uporządkowane w taki sposób, że tylko sam mógł liczyć Galina Yatskin aktorka.

Prywatne zdjęcia życiu syna

Dziecko urodzone wbrew radom lekarzy, uważa się, że stan zdrowia aktorki poważnie zranić – Teraz najbliższą osobę do Yatskin. Po Leonid Golovnya jest ona dwukrotnie żonaty więcej. Felix, który pracuje w KC Komsomołu, zastąpił swojego ojca bazylia, ale wkrótce zmarł bez przeżywa atak serca. Ostatnio mąż był biznesmenem z Finlandii o nazwie Mattie, produkuje film Nikity Mihalkova „Urga”. Wybitny reżyser był nawet drużbą na weselu, a mistrz ceremonii na ucztę. Przez pięć lat, para Podróżowaliśmy samochodem wszystkie Skandynawii, ale małżeństwo jest, niestety, zakończyło się rozwodem.

Bazylia w dzieciństwie był bardzo żywy dziecko, więc nauczyciele powinni pokazać go do psychiatry. Natychmiast postawić diagnozę „schizofrenia”. Chłopiec trafił do szpitala, gdzie on jest w żaden nie chciał się zatrzymać. On uratował koleżankę aktorkę Nikolai Burlyaev. Radził psychologa, aby określić główną przyczynę zachowań dewiacyjnych Man. Na lekcji, które były banalne nudne. I szybko rozwiązać sytuację pomogło to, że Yatskin Galina – aktorka. Dzieci często filmowcy są zapraszani na przesłuchanie w sprawie roli nieletniego. Więc Basil dostał główną rolę w filmie „Ludzie i delfiny”, z udziałem wybitnych aktorów: Natalia Fateev, Vladimir Talashko, Jewgienij Leonow-Gladyshev. Był partnerem w filmie, a jej własna matka. Kino fascynowało chłopca.

Tough 90

Na ekrany kina w 90 przeniknął chernukha i bandytyzm. Do działania w takich filmach, aktorka nie była gotowa. Tworząc wraz z synem swoje własne studio „Kinokontakt” w 1991 roku, szukała sposobów zarabiania pieniędzy na produkcję filmową. Aby to zrobić, on zaangażowany w biznesie: sprzedam rynki ubrania chińskich Saratowie. Po otrzymaniu realizację ciężarówki z piwem, skontaktowałem oszuści wdał się w trudnej sytuacji. Właściciele piwa zażądał pieniędzy, która nie miała. Poprosiła o upływie sześciu miesięcy, obiecując w pełni zrekompensować stratę. Zaskoczony odwagą kobiet, twardziele dowiedział się, że Galina Yatskin – aktorka. Prywatne życie syna, który potrzebuje pomocy, pchnął ją do podjęcia takiego kroku. Biznesmeni obiecali pomóc w odwijania studiu filmowym. Obecnie bierze film niskobudżetowy, uwalniając jeden film rocznie.

Pomimo trudności, udaje mu się utrzymać Yatskin początkujących talentów. Razem z Karen Shakhnazarov pod warunkiem pomocy finansowej Tigran Keosayan, z udziałem w pracy 1992 „Katka i Shiz” otrzymał nagrodę na festiwalu w Jugosławii. Wiedziała, że pieniądze nie wróci, ale uznał za konieczne, aby przyczynić się do rozwoju kina. Od 2005 roku studio rozpoczęła produkcję serii „pod słońcem”. Z filmów na temat prawosławny Wasilij Yatskin – reżyser, aktor, dziennikarz i pisarz – on podróżował po całym kraju, nazywając swoją działalność misyjną lekcje wideo. Studio posiada duże wsparcie nie tylko do Ministerstwa Kultury, ale także kościół. Matka i syn zostali ochrzczeni jako dorosły, kiedy dotarli do prawosławia.

Droga do Boga

Galina Yatskin – aktorka, zdjęcia, które wcześniej były często publikowane w mediach – doszedł do wiary całe życie. Jej rodzina nie była religijna, a sama aktorka był człowiekiem stroną. Wizyta w Syrii i podróż do pustyni, która przypomina obraz I. Kramskoy, produkowane na niej duże wrażenie. Podczas wizyty w starożytnej świątyni jej głos, winę za to, że przyszła do siedziby nieochrzczony Boga. Przybywając w Moskwie, kobieta zdecydowała się naprawić ten błąd. Wraz z synem, oni byli w świątyni w Rydze, gdzie był sakrament chrztu. Aktorka była około czterdziestu lat.

Syn zanim ten próbował wielu kierunkach, będąc wśród Hare Kryszna i na medium. W drodze do kościoła pod wpływem Alla Andreeva, żonę poety-filozofa. Daniel Andreev przeszedł represji w czasie rządów Stalina, ale ani separacja ani pozbawienie nie mógł wstrząsnąć jej uczucia do męża. Nie bała się o tym otwarcie deklarują na Łubiance, a po jego śmierci, co było jego wiersze rozpatrywane utrwalać pamięć o żonie i promować swoją pracę na wieczory literackie. Bycie niewidomym ostatnich 8 lat swojego życia, wystąpiła w Instytucie Literackim, a wielu nie miał pojęcia, że przed nimi – osoba niewidoma.

Zainspirowany życia wielkiej kobiety, Galina Yatskin z synem wykonane dokumentalny „Allah i Daniel”, który opowiada o tym, jak kobieta religijnych błagała niewierzącego męża. Film nie mógł przedostać się na szerokim ekranie, który określa tworzenie zajęć kulturalnych i edukacyjnych. Odwiedzając więzienia, domy dziecka, uniwersytety, Basil Yatskin uważa jego najważniejszych odbiorców tych, którzy są odpowiedzialni za edukację: nauczyciele, pedagodzy, urzędnicy.

Folie studio "Kinokontakt"

Wśród filmów partia studio pracy wiąże się ze wspaniałych ludzi napotkanych przez aktorkę w życiu. Film dokumentalny „Nathalie” (2012) jest dedykowany Natale Suhostav, wielu aktorów dał bilet do wielkiego życia. Pokazano kanał telewizyjny „kultura”, miał dobre opinie. Pięć razy aktorka udała się do Afganistanu, który doprowadził do filmu o kobiecie w stanie wojny „wojna ma twarz kobiety.” Do kontaktowania się nowy wątek na międzynarodowym festiwalu „Stalker” w roku 2015. Film otrzymał dyplom.

Smutne losy filmu o Kurt Cobain, 27-letni lider zespołu rockowego „nirwana”, nakręcony w tak młodym wieku, „Błogosławieństwo czy przekleństwo”. Planuje się usunąć serię 4, ale centralne kanały chciał pokazać obraz, ponieważ, ich zdaniem, filmy prawosławne dziś – ciekawostki. Jeśli obraz został nakręcony w gatunku dziennikarstwa śledczego, to chętnie nabył, ale już 8 lat pracy były nieużywane TV. Wyciąć wzór do usunięcia materiału na zrozumienie problemu, autorzy nie są gotowe. Cała ta aktorka Galina Yatskin. Osobisty dramat każdego człowieka jest postrzegana przez pryzmat dialogu moralnej z publicznością, która ma na celu sprawić, że sztuka lepiej.

Ona twierdzi, że marzenia o pokoju i chce przejść na emeryturę, ale to ze względu na jego położenie aktywne, trudno jest uwierzyć.