491 Shares 7335 views

Co zrobić, aby pozostać kochający ukochany?

Świetnie, jeśli masz ukochanego mężczyznę. Ale jak zachować gwałtowność uczuć, które było pierwszym, w najbliższych latach?


Jest to nie tylko ulubiony, ale także przyjacielem

Staraj się stworzyć atmosferę, w relacji pełnej zaufania. Zrób to tak, że ukochana może po prostu być sobą wokół siebie, tak, że nie musi pojawić się silny i potężny. W każdym razie, to jest coś być słaby. Ale różnica jest taka, że jeśli pozwoli mu pokazać słabość, będzie miał bardziej zaufać. On będzie z wami podzielić moje myśli, plany, lęki i wątpliwości, bez obawy potępienia i pogardy. Jeśli pokażesz, że potrzebny jest doskonały człowiek bez wad, jego słabości nadal nie idzie nigdzie. Wystarczy, że jest ostrożny, aby je ukryć, nie poświęcając do swoich myśli i uczuć.

Jeśli uważasz, że ukochany człowiek zawinił „w tym” innym. Wyobraź sobie, że Twoje słodkie – po prostu Twój dobry przyjaciel. Jak byś się zachowywać w takiej sytuacji? niezbyt Generalnie ludzie potrzebują porady, starają się rozwiązać wszystkie problemy na własną rękę. Tylko manifest wsparcie. Możesz powiedzieć coś takiego: „Tak, oczywiście, nie były całkiem w porządku, ale to, co odbywa się nie odstanie Teraz, zacznijmy od tego, że mamy teraz w każdym razie, jestem po twojej stronie Nie martw się, będziemy …. radzić sobie z tą sytuacją. Jesteś silny / mądry / … człowiek. Wszystko będzie dobrze. " Jeśli „cut” słodki, to niczego nie zmieni. Jeśli człowiek rozumie, że to nie tak, że nie będzie musiał skarcić się z niewłaściwych działań. Nie ma potrzeby, aby dodać oliwy do ognia , a także nacisk na jego samoocenę. Być sprzymierzeńcami. Niech Twój ulubiony facet wie, że jest kochany i doceniany ze wszystkimi jego problemami.

Nie bądź „mama”

Instynkt macierzyński położył w nas, ale nie obniżyć swoje niewykorzystane miłość mężczyzna. On jest dorosły i niezależnych ludzi, choć pozostaje więc. Jeśli się zbyt miło zająć wkrótce mógł, jak mówią, „siedzieć na szyję i nogi zwisają.” Lub zmęczony swojej nadmiernej opieki i powstaną przeciwko tobie. Obie opcje nas nie odpowiadał. Niech twój ukochany podejmuje decyzje samodzielnie i ponosi odpowiedzialność za ich konsekwencje. Nawet jeśli widzisz, że jego działania będą prowadzić do smutnego końca, nie nalegam. Wyrazić swoją opinię i pozostawić mu swobodę wyboru. W przeciwnym razie, zamiast wsparcia dostaniesz jeszcze jedno dziecko. Człowiek nie jest w stanie żywych uczuć do kobiety, która zachowuje się jak matka.

Skręć uczucie pełności

Pozwolić sobie na miłość! Kochaj siebie i dając uczucia, troski i pasję do ich ukochanego. Nie pozwól, by twój związek staje się „słaby schizofrenia”. Niech będzie rozrywka, hobby wspólna przygoda. Nie pozwól życie „skwaśnieć”! Eksperymentuj!

Nie zapominaj także o różnego rodzaju „przyjemności”. Na przykład, napisać mu łagodny lub namiętny SMS, kiedy nie są okolice. Można myśleć o jakimś oryginalnym osobisty prezent dla ukochanej. Utwórz swoje tradycje – na przykład rano pić kawę i rozmawiać o czymkolwiek. Tworzyć swoje życie sam! Nad nim pracować.