793 Shares 2301 views

Jak dopasować drzwi z tworzywa sztucznego? Jak wyregulować przednie drzwi z tworzywa sztucznego

Przed zainstalowaniem drzwi z tworzywa sztucznego, konieczne jest nie tylko starannie wybrać producenta, ale również zwrócić uwagę na jej wyposażeniu. Tylko w tych przypadkach drzwi będzie służył przez dziesiątki lat. Ale jakiś czas po instalacji mechanizmów drzwiowych może zawieść. niekoniecznie odnoszą się do kapitanów, aby rozwiązać ten problem. Ustanowić mechanizmy mogą być niezależnie od siebie. Trzeba wiedzieć, jak dostosować przednią plastikową drzwi własnymi rękami.


Najczęstszymi przyczynami awarii

Co do zasady, wszystkie wina drzwi z tworzyw sztucznych są wynikiem naruszenia przepisów płótnie. Z powodu częstego wykorzystywania wszystkich ruchomych mechanizmów nie stopniowo. Dlatego zanim dopasować drzwi z tworzywa sztucznego, niech najpierw zrozumieć, w niektórych przypadkach konieczne jest, aby to zrobić.

  • W dolnej części drzwi ociera się o próg. Zazwyczaj ma to miejsce ze względu na niewystarczającą ilość mechanizmów mocno zaciśnięta. Jest to spowodowane nie jakość drzwi i nieuważny mistrz, który ją zainstalować. Ponadto, panel drzwiowy może uginać się pod własnym ciężarem. Wynika to głównie ze względu na ważonych okna potrójne szyby.
  • W środkowej części drzwi (przy uchwycie) ściera się na plastiku Lutkov. Zdarza się to najczęściej w wyniku gwałtownych zmian temperatury.
  • Drzwi nie zamyka się szczelnie. Powodem takiej awarii nie może być taka sama nagłe zmiany temperatury, ale również przemieszczenie rolki dociskowej po długim okresie użytkowania drzwi tylko.

Zapobieganie problemom w drzwi z tworzyw sztucznych

Wiele osób prawdopodobnie myśleć, że nie wie, jak obsługiwać drzwi z tworzywa sztucznego, nie jest konieczne, aby traktować je ostrożnie. Ale, niestety, tak nie jest. Regulacja drzwi mogą być wykonane kilka razy. Ale po pewnym czasie przyjdzie czas, kiedy ta procedura po prostu nie pomoże. Tak więc, należy zawsze pamiętać, że drzwi do profilaktyki i powinny być poważnie brane pod uwagę, a także do ich doboru lub instalacji.

Tak więc, zanim kupisz konkretny model drzwi, nigdy nie poddawaj się jego wyposażenie, nawet jeżeli miałoby to zwiększyć koszty zakupu. W przeciwnym razie, zanim ustawić pętlę plastikowych drzwi siebie, trzeba będzie ponownie tracić czasu i pieniędzy próbując znaleźć konkretny zestaw.

Narzędzia potrzebne do drzwi z tworzyw sztucznych

Najważniejsze narzędzia do regulacji drzwi z tworzywa sztucznego jest uważane za następujące:

  1. Podnośnik. To narzędzie pomoże rozwiązać dowolny rozmiar i ciężar drzwi. To pomaga zapobiec ugięcia nawet najcięższe paneli drzwiowych. Podnośnik przejmuje części drzwi cargo, ale tylko w pozycji zamkniętej. To może wyglądać inaczej. Najbardziej powszechne rodzaje to – jest w dolnej części wałka lub płytki ruchomej na wierzchu płótna.
  2. Ogranicznik otwarcia drzwi. Mechanizm ten nie tylko zapobiega wiotczeniu drzwi, ale także określa maksymalny kąt otwarcia w taki sposób, że zabezpiecza przed uderzeniem ostrza stokach.

Ponadto, przed wami zatrzymać za wybranie producentem drzwi z tworzywa sztucznego, dowiedzieć się więcej informacji. Fakt, że wiele firm zaniedbać jakości sprzętu, instalacja tańszy, może być również jednym z powodów, dla minimalnej trwałości produktu.

Slack skrzydła drzwiowego

Widzieliśmy, od którego zależy płótno ugięcia, teraz przyjrzyjmy się, jak prawidłowo dopasować drzwi z tworzywa sztucznego z rękami w tej sytuacji.

Jeśli zauważysz, że materiał przylega do progu, należy jak najszybciej wyeliminować ten problem. Aby to zrobić, należy otworzyć drzwi i zajrzeć w górnej pętli małego ślimaka. Zazwyczaj jest sześciokątny. W niektórych przypadkach może przybrać formę gwiazdką. W szczególnym przypadku, trzeba będzie odebrać klucz do śruby.

Tak, skręcić w prawo śrubę. Zrobić dwa lub trzy obroty. Pokrycia drzwi. Teraz musi zamknąć się swobodnie.

Jeśli tkanina jest bardzo luźny, a te czynności nie rozwiąże usterkę, eksperci dać następujące zalecenia, w jaki sposób dostosować wysokość drzwi z tworzywa sztucznego. Zlokalizowania śrubę regulacyjną pod osłoną ochronną dolnej osłony i obracać je kilka razy w kierunku ruchu wskazówek zegara. Te kroki pomogą Ci rozwiązać problem z drzwiami ugięcia.

Usuwanie bocznych drzwi liść zacierania

Przetrzyj drzwi bocznych jest również łatwo zapobiec. Jak dopasować drzwi z tworzywa sztucznego, w tym przypadku? Aby to zrobić, znajdź niższe baldachim ma teraz inną śrubę, która nie jest z dołu, ale z boku, to jest od wewnętrznej strony w internecie. Ponownie, to kręci w prawo, można umieścić panel drzwi do żądanej lokalizacji. nie będzie już trzymać się o framugę drzwi i może być łatwo zamknięty.

Jeśli ta metoda nie rozwiąże tarcie strony drzwi, dostać górny baldachim, o który został napisany powyżej, należy wykonać te same czynności.

Ustanowienie szczelność drzwi

Jeśli zauważysz, że drzwi nie zamyka się szczelnie, to rozwiązywanie problemów artykuł – dla Ciebie. Zastanówmy się, jak dopasować drzwi zacisk z tworzywa sztucznego.

Na początek uwaga startujący na końcach drzwi. Istnieją specjalne krzywki. Ich obrót można ustawić tryb drzwi w prawo. Jedynym problemem tutaj – znaleźć odpowiednie ekscentryków. Typowo, górny, boczne i dolne zestawy po trzy. Wszystkie z nich należy stopniowo obracać się w tym samym kątem tak, że drzwi zamykają się. Ale ponieważ będzie pasować tylko w pobliżu uchwytu, trzeba być jeszcze skorygowane daszki specjalne śruby.

Regulacja klamkę

Mamy już pokryty jak dopasować drzwi z tworzywa sztucznego. Ale co, jeśli to nie funkcjonuje prawidłowo obsługiwać przy otwieraniu? Nie martw się, aby wyeliminować takie problemy, można również obsługiwać z ich rąk.

Aby przesunąć dekoracyjny talerz 90 stopni. Pod nim znajdziesz uchwyty mechanizm i śruby montażowe. Zamocować śruby i uchwyt na płytę drzwiową zostanie wyznaczona silniej. W ten sposób jesteś w stanie dostosować swoją gęstość mocujący, który umożliwia wyeliminowanie problemu mechanizmu otwierania drzwi jest napięty.

Wymiana klamki w drzwiach z tworzyw sztucznych

Teraz, gdy wiesz, jak dopasować drzwi z tworzywa sztucznego własnymi rękami. Ale powoduje większe trudności zastępując jego uchwyt. Po tym wszystkim, meble są najbardziej narażone. Należy również zauważyć, że jego żywotność jest znacznie mniejsza niż określona przez producenta.

Główną przyczyną niepowodzenia klamki drzwi plastikowe – jest słaba jakość materiału. Stała przewiduje jego stosowanie w szczelinach, aw przyszłości – z faktu, że uchwyt całkowicie zerwane.

Jeśli masz do czynienia z tym ostatnim problemem, najpierw trzeba odebrać gałek analogowych. Wybierz jedną lub inne akcesoria muszą być starannie, zwracając szczególną uwagę na tożsamość wielkości części i elementów złącznych. Z reguły wszystkie te urządzenia są prawie identyczne, ale pewności w tym przypadku byłoby zbędne.

Mocowanie uchwytu biegnie bezpośrednio do metalu, tworzywa sztucznego profilu ukrytym pod podstawą za pomocą śrub, które są następnie zamykane przez dekoracyjnych czapki.

Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogły. Teraz, gdy wiesz, jak ustawić przednią plastikową drzwi na własną rękę.