883 Shares 4551 views

Thang Long Nha Trang (Wietnam / Nha Trang): zdjęcia i opinie

Nasz artykuł może być interesujące dla tych turystów, którzy zamierzają spędzić wakacje w Wietnamie. Chcemy mówić o jednym z hoteli w słynnym kurorcie zwanym Nha Trang. Thang Long Nha Trang – gwiazdkowy hotel, położony w pobliżu wybrzeża.


Trochę tego …

Thang Long Nha Trang znajduje się w drugiej linii, 300 metrów od plaży. W hotelu można przypisać do dość młodych instytucji, ponieważ został zbudowany w 2011 roku. Hotel składa się z piętnaście budynku w centrum tzw kwartał Europejskiej.

Hotel oferuje swoim gościom korzystać z usług płatnego promu aby dostać się z lotniska Kamran jest 26 km od hotelu. wygląd odróżnia się od kompleksów całkowitej masy Thang długi Nha Trang. Wysoki wąski budynek coś mgliście przypomina świecy.

pokoje

Thang Long Nha Trang oferuje zakwaterowanie w 57 pokojach, wśród których znajdują się mieszkania w następujących kategoriach:

  1. Deluxe (Deluxe).
  2. ulepszony Pokój (Superior).
  3. Standard (standard).
  4. (Apartament).

Wszystkie pokoje wyposażone są w drewniane meble w tradycyjnym stylu, z klimatyzacją, bezprzewodowym dostępem do Internetu, telewizor z płaskim ekranem, mini-bar, telewizję satelitarną.

Pokoje w Thang Long Nha Trang są małe, ale przytulne. Mają wszystko, co może potrzebujesz odpoczynku. Aby dostać się do pokoju może być w windzie, w sumie z dwóch budynków. Wszystkie apartamenty znajdują się po obu stronach wąskiego korytarza i posiada standardowy układ. To miłe, że pokoje mają okna. Jak wiadomo, w Wietnamie, istnieją przypadki, gdy pomieszczenie jest absolutnie nie ma dostępu do światła słonecznego. W tym sensie, Thang Long Nha Trang 3 * przedstawi żadnych niespodzianek, ponieważ wszystko, co apartamenty wyposażone są w okna.

jadalnia

Thang Long Nha Trang 3 * restauracja, gdzie serwowane jest śniadanie w godzinach porannych. Codziennie w bufecie, goście mogą zobaczyć różnorodne dania kuchni lokalnej i międzynarodowej. Na śniadanie, serwowane zazwyczaj zwykły zestaw żywności: słodka bułeczka, kawa, ciasta, mięsa, kiełbasy, jajka, boczek, jajecznica, zupy, owoce, płatki i więcej. W ciągu dnia Goście mogą zamówić posiłki w menu restauracji.

W bezpośrednim lokalizacji budynku hotelowym znajduje się wystarczająca ilość różnych restauracji i kawiarni, gdzie można zawsze zjeść. Z reguły turyści wolą spróbować jedzenia w kilku miejscach, a następnie, aby dać pierwszeństwo do jednej z instytucji.

Kompleks infrastruktura

Thang Long Nha Trang 3 * (Wietnam, Nha Trang) – to mały zgrabny hotel składający się z jednego budynku. Hotel nie posiada własnego terytorium. Na najwyższym piętrze budynku miał być basen, jego budowa została rozpoczęta, ale do tej pory nie ma możliwości kapania się w hotelu. W piwnicy budynku znajduje się parking, który jest wielki, aby pomóc, jeśli zdecydujesz się wynająć motocykl. Hotel położony jest w obszarze o dobrze rozwiniętej infrastrukturze.

W hotelu znajduje się restauracja, która oferuje posiłki dla gości. Mały, przytulny pokój, oczywiście, nie bardzo patos odpowiada definicji „restauracji”, ale wciąż nie są dobrze przygotowane i są zawsze mile widziane.

wakacje na plaży

Thang Long Nha Trang Hotel (Nha Trang) jest dziesięć minut spacerem od wybrzeża. Nieznaczna odległość od plaży, dość irytujące. Jego miejsce na wybrzeżu hotelu nie ma, dlatego goście mają okazję odwiedzić wybrzeże komunalnych z leżakami i parasolami. Hotel zapewnia ręczniki plażowe dla gości, którzy codziennie dają się w recepcji.

Thang Long Nha Trang (Wietnam): Opinie

Aby mieć lepsze wyobrażenie o hotelu, spójrzmy na opinie turystów, że odpocznie. To dzięki ich zdaniem, można uzyskać bardziej realistyczne wyobrażenie o instytucji. Warto zauważyć, że wiele pozytywnych opinii już mówić tomów. Według podróżnych, hotel Thang Long Nha Trang 3 * (Wietnam) – Opinie o potwierdzenie – jest zgodny z trzema gwiazdkami na jego szyld. Oczywiście, jak w każdej instytucji, istnieją wady, ale nie są one tak duże, że nie można ignorować. Ale pomówmy o wady i zalety w sposób bardziej szczegółowy …

Przy wyborze hotelu na odpoczynek, oczywiście, turyści zwracają uwagę na cenę i lokalizację. Nie jest tajemnicą, że najbardziej popularne hotele, znajduje się na pierwszej linii. Nie każdy będzie chciał spędzać cenne chwile relaksu na długie spacery nad morzem.

Thang Long Nha Trang Hotel 3 * (Nha Trang) znajduje się w drugiej linii, droga do wybrzeża nawet najwolniejszy etap trwa od siedmiu do dziesięciu minut. Jeśli nie zmęczyć mniejsze spacery, można zwrócić uwagę na ten kompleks. Położenie budynku w samym sercu dzielnicy europejskiej oferuje pewne zalety, ponieważ istnieje wiele przystanków autobusowych, sklepów spożywczych, restauracji, kawiarni, bankomatów. Opuszczenie hotelu, goście są natychmiast w centrum kurortu życia. Ale w tym samym czasie, hotel nie słychać szum tła, więc gwarantuje spokojny wypoczynek.

Recenzje Hotel Room

Który oferuje zakwaterowanie Thang Long Nha Trang (Wietnam)? Recenzje dają podstawy do powiedzenia, że w złożonym licencji funduszu jest do zaakceptowania dla instytucji budżetowych. Jako, że hotel jest dość młody, jej mieszkanie jest wyposażone w nowoczesne urządzenia i meble.

Wszystkie pokoje są dość niewielkie, ale w tym samym czasie, mają wszystko, czego potrzeba. Każdy pokój ma okno, które jest ładne, jak w Wietnamie, jak już wspomniano, jest często otwory okienne w mieszkaniu brakuje lub w korytarzach biurowych. Niektóre apartamenty oferują piękny widok na Długi Shon pagoda z Buddą i góry. Z drugiego pokoju można podziwiać krajobraz miejski. Według opinii, jedyną rzeczą, której brakowało w pokojach, więc to balkony. Nawet w poprawie własności nie posiadają tarasy, ale są panoramiczne okna.

Łazienki w pokojach są małe, ale czyste i piękne, a wszystkie instalacje są w dobrym stanie. Codzienne aktualizacje detergenty pokojówka. Zamiast zwykłych pantofli oferując gościom łupki (mamy but nazwie japonki).

Pokoje są sprzątane codziennie, zmiana ręczników. Ale pościel zmieniane co kilka dni. Mieszkanie w doskonałym stanie dzięki wysokiej jakości czyszczenia. Według podróżnych, pokoje wymagają remontu, a ślady otarć. Ale ogólnie rzecz biorąc, pokoje są przytulne i idealne na relaks, jeśli nie planujesz spędzić cały dzień w nich.

Przeglądowi jedzenie,

Ten hotel serwuje śniadanie w formie bufetu. Sama restauracja jest dość mały, ale wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich. Każdego ranka serwowane jest standardowy zestaw dań, wśród których są: mięso, ryż makaron, ryby, owoce morza, owoce, sałatki i pyszne wietnamskiej kawy. Nawiasem mówiąc, tradycyjna zupa Pho gotowy rację, kiedy masz miłą kobietę, która uśmiechnęła Serviced wszystkich gości.

Niektórzy turyści narzekają na monotonię jedzenia na śniadanie. Ale pozostać głodny mimo wszystko nie będzie możliwe, ponieważ stoliki są zawsze wystarczająco dużo żywności. Jeśli coś się kończy, pracownicy szybko uzupełnia.

Na obiad i kolację można również zjeść w restauracji, można udać się do najbliższej kawiarni. Wszystkie rodzaje lokali gastronomicznych w pobliżu hotelu znajduje się całkiem sporo, więc użytkownicy zawsze mają wybór.

Ogólne wrażenie z hotelu …

Według turystów, do hotelowej wadą jest brak basenu. Oczywiście, spędzać więcej czasu odpoczynku na plaży, ale podczas burz sztuczne jezioro może być dobrą alternatywą.

Kompleks personel nie mówi po rosyjsku i bardzo słabo po angielsku, więc czasem jest to trudne do wyjaśnienia. Reszta personelu hotelowym gościom nie powstają roszczenia. W momencie odbioru depozytu podjęte paszportu. Jego powrót po przekazać numer. Podejście to jest w pewnym sensie nawet użyteczne, ponieważ nie ma potrzeby, aby śledzić dokumentów w sejfie w recepcji będą w pełni nienaruszone.

Tutaj personel można wypożyczyć motocykl, która będzie przydatna w podróży wokół ośrodka, jeśli chcesz zobaczyć zabytki siebie. W hotelu znajduje się parking, na którym będzie można zostawić swoje pojazdy. Na całym terytorium z bezprzewodowego Internetu. W holu znajdują się trzy komputery, które można użyć w razie potrzeby. Jednym z nich jest nawet wyposażony w rosyjskiej klawiaturze.

W odniesieniu do oddalenia od hotelu od wybrzeża, droga do plaży zajmuje trochę czasu, i przechodzi przez ciekawej dzielnicy mieszkaniowej, w której jest coś do zobaczenia. Wybrzeże komunalnych wyposażone w leżaki i parasole premium, i ręczniki plażowe można przyjmować w hotelu. Piaszczysta plaża i ciepłe morze – główne atrakcje ośrodka. Woda jest czysta i jasna, z wyjątkiem okresów, gdy wiatr i burza zaczyna, potem z morza przynosi wiele śmieci. W takich chwilach, woda jest lepiej nie iść.

miejsc

Jeśli planujesz podróż do Nha Trang, warto pomyśleć wcześniej o tym, co chcesz zobaczyć. Wietnam – niezwykle ciekawy kraj, morze i plaża – to nie wszystkich jego atrakcji.

Do najbardziej znanych świątyń w dzielnicy Nha Trang są Po Nagar Wieża. Trudno jest sobie wyobrazić, że te budynki mają ponad tysiąc lat. Gdy wieża była częścią jednego kompleksu świątynnego, zbudowany w okresie Królestwa Champa. Wietnamczycy wierzą, że to wspaniałe miejsce jest obdarzony wielką mocą duchową. Dlatego istnieje buddyjska ceremonia.

W Nha Trang, turyści nie przychodzą tylko na wakacje na plaży, tutaj można również korzystny wanny i błota. W sąsiedztwie ośrodka działa słynne kąpiele błotne tzap Ba. Centrum odnowy biologicznej ma bardzo ładny, pełen kwiatów. Tutaj goście mogą kąpać się w gorącej wodzie mineralnej basenie, kąpiel błotna.

Nie tylko dorośli, ale także dzieci będą ciekawe do odwiedzenia Instytutu Oceanografii. Pod jego dachem znajduje się również ośrodek badawczy, akwarium i muzeum. Instytut został otwarty w 1922 roku do badania na Morzu Południowochińskim. Przez lata zgromadził wiele elementów morskich, które wyniosły ekspozycji, powitanie gości od 2005 roku.

Jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w Nha Trang można uznać pagoda Długi Shon. To miejsce jest uważana za jedną z najpiękniejszych, a ponadto posiada status głównego pagoda świątyni buddyjskiej w całej prowincji Khanh Hoa.

Turyści będą również ciekawe do odwiedzenia Monkey Island, znajduje się około dwudziestu kilometrów od Nha Trang. Obecnie mieszka tu na dziko około 1500 małp. Zwierzęta pokazując niezwykłą życzliwość dla gości, ale mogą też czasem płatać figle, kradzież z głowy Panamie i okulary.

Zamiast epilogu

Podsumowując wyniki wywołania, można polecić turystom jako miejsce do odpoczynku Thang Long Nha Trang (Wietnam, Nha Trang). plaża Trang uważana jest za stolicą Wietnamu. Tu zbudował wiele hoteli, wśród których możemy znaleźć zarówno kosztowne, jak i instytucje bardziej budżetowych. Hałaśliwe i zabawy miasta z pięknych plaż i czystego morza – jedno z najlepszych miejsc na wakacje nad morzem w Azji Południowo-Wschodniej.