699 Shares 3869 views

Vladimir Efremov (fizyk) – człowiek, który przeżył śmierć kliniczną: sensacyjne rewelacje

Zazwyczaj historie o bliskiej śmierci w większości przypadków podobnych do siebie. Prawie zawsze, ludzie widzą to samo: światło na końcu tunelu, długiego korytarza, spokojny, zmarłych krewnych, aniołów i Boga. Ktoś mówi, że był w niebie, ktoś zdołał zanurzyć się w mrocznym świecie piekielnego królestwa Lucyfera. Wśród ogromnej liczby pośmiertnych opowiadań przedstawić bardzo nietypowy i różni się od reszty. Są to przypadki nadzwyczajnych zmian w funkcjonowaniu ciała po śmierci.

Co się stało z Efraima?

Fakt, że cała światów, nie ma oficjalnego potwierdzenia mogą istnieć poza granice ludzkiej percepcji. Naukowcy nie przestają powtarzać: życie po śmierci nie może być. Aby dowiedzieć się prawdy i wiarygodności opowieści, które są podzielone na ludzi, którzy doświadczyli śmierci klinicznej, na poziomie badań jest niemożliwe. Do niedawna większość naukowców była kategoryczna w swoich wyrokach jak do znanego rosyjskiego fizyka Vladimir Efremov nie był jeden.

Jako jeden z czołowych ekspertów w dziedzinie projektowania biura „Impulse”, człowiek stał się znany na całym świecie. O tym, co się stało krewni wielokrotnie twierdził. Vladimir Efremov, zgodnie z ich historii, zmarł niespodziewanie. I zakaszlał, a potem usiadł na sofie. Pomimo faktu, że człowiek nagle zamilkł, jego rodzina nie zdawał sobie sprawy, co się stało.

Jako siostra Natalia G. wrócił go do „porządku” światła

siostra Efraima, Natalia, pierwsza wyczuła, że coś jest nie tak. Dotknięcie ręki brata i zaczął prosić o to, co się z nim stało. Zamiast odpowiedzi nieświadome bułki ciało na bok. Natychmiast sonda impulsu, a nie znajdując go, Natalia zaczęła wykonywać awaryjnego CPR. Zrobiłem kilka metod sztucznego oddychania, ale tubylcy nadal pozostał martwy. Ze względu na obecność edukacji medycznej i konkretnych umiejętności, siostra wiedziała, że w każdej minucie szanse przeżycia bliskiej osoby są ograniczone. masaż piersi, przeznaczone do „uruchomienia” mięśnia serca, dał swoje wyniki dopiero w dziewiątej minucie.

Po zapoznaniu się słabą odpowiedź ponownie włączone w sercu procesu życiowego, Natalia głębokiego oddechu. Fizyk oddychania na własną rękę. Każdy, kto tam był w tym momencie podbiegła do niego z otwartymi ramionami i łzy w oczach, ulgę, że żyje, i to nie koniec. Do której człowiek odpowiedział: „Nie ma końca, nie jest też życie. Jest to kolejny, lepszy … "

odkrycie naukowe podziemi

Dowody zebrane przez Włodzimierza G., nie ma ceny. Te dane mogą być podstawą wielu studiów i badań naukowych. Jak wszystkich ludzi, którzy doświadczyli śmierci klinicznej, nagrał wszystko, co było możliwe, aby zobaczyć, w najdrobniejszych szczegółach. W istocie więc, przeszli Efremov, to można nazwać pierwsze badania naukowe. Opis tego, co się stało fizyk dał redaktorów publikacji naukowych i technicznych w Petersburgu. Wielokrotnie z jego obserwacjami podzielił się z kolegami na specjalistycznych kongresach naukowych.

Efremov mógłby wynaleźć wszystko co koledzy mówią?

Sam fakt pracy naukowej na temat życia po śmierci jest nonsens. Żaden z naukowców nie budzą wątpliwości co do wiarygodności informacji, która została podzielona Vladimir Efremov. Jego sława i chwała w najwyższych kręgach badań była przejrzysta i bez zarzutu. O najbardziej profesjonalnych zasługi i drobnych ludzkich cech i wielokrotnie mówił Efraima współpracowników. Był znany jako:

  • największym wysokiej klasy specjalista w dziedzinie sztucznej inteligencji;
  • odpowiedzialny pracownik z dużym doświadczeniem;
  • partia uruchomić statek kosmiczny z YA Gagarin.;
  • ważkie specjalista w rozwoju innowacyjnych struktur rakietowych;
  • szef zespołu naukowego, który stał się zwycięzcą czterokrotny Nagrody Państwowej.

Fizyk i ateista, który był w królestwie zaświatów

Sam Władimir Grigorevich Efremov powiedział, że przed śmiercią kliniczną, nie uznają żadnej religii, był kompletnym ateistą. Wyroki i argumenty tego człowieka opiera się wyłącznie na sprawdzonych faktach. Wszystkie założenia i głęboka wiara w życie pozagrobowe, według niego, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, nie miałem. W tym czasie, kiedy to się stało, fizyk nie myślę jeszcze raz o śmierci. Kariera miał mnóstwo niedokończonych spraw, intensywny rytm życia nie może nawet wziąć własne zdrowie, pomimo skarg. W ciągu kilku ostatnich lat, czuł ból w moim sercu, cierpiał na przewlekłe zapalenie oskrzeli i innych chorób.

Jak to wszystko się zaczęło: śmierć kliniczna

Sensacyjne doniesienia, że wspólne ze światem Efremov, hit do dziś. Trudno jest sobie wyobrazić, że czuje się w tym momencie człowiek, biorąc pod uwagę, że do niedawna jego mózg pracował. Gdy był w domu Natalia Efremova siostry, miał kaszlu. Według niego, płuca przestają działać. Fizyk próbował oddychać, ale próba była daremna. Wrażenie, jakby ciało było bawełna, serce przestało bić. Władimir G. usłyszał nawet, gdy światło pochodzi z ostatniej powietrza, świszczący oddech i pianki. Wtedy dotarło do mnie, że to ostatnie sekundy.

Następnie ciało i umysł stracili kontakt ze sobą. Zrozumienie tego, co się dzieje w celu oceny sytuacji dozwolonych. Bez powodu w ogóle przyjść Efraim uczucie niezwykłej lekkości. Nie było nic: nie ma bólu, nie ma emocji. Wnętrzności, jak nie, nic nie przeszkadzał. Poczucie komfortu jak dziecko pozwoliło cieszyć się niezrównaną błogość – całe życie uczucie jak człowiek, nie zdarza się ani razu.

Lekkość i błogość lot w innym świecie

Tymczasem ciało jego Vladimir Efremov nie czuł lub widział, ale wiedział, pamiętał, filc, pozostał z nim. Fizyka, który zna wszystkie prawa natury lotów i lądowań, wydawało się, że teraz on pływa w niewiarygodnie wielkiej rury, ale to uczucie było mu znane. W ten sam sposób jak w przypadku już się we śnie.

A następnie postanowił zwolnić, zmienić kierunek swojego niezwykłego lotu. I do wielkiego zaskoczenia, nie było najmniejszej trudności. To wszystko okazało. Nie było strachu, horror – tylko ciszy i spokoju.

fizyk doszła do żadnych wniosków?

Vladimir Efremov – fizyk, i jest znany wszystkim uczonych tendencję do analizowania tego, co się dzieje. On nie był wyjątkiem, próbując wyciągnąć wnioski na temat świata, który był. Natychmiast stało się jasne, jedno – to nie istnieje, a jeśli Efraim był w stanie skoordynować swój kierunek lotu i spowolnić jej postęp, to jego istnienie nie jest w wątpliwość. Możliwość wyszukiwania dla związku przyczynowego – znak wspólnej racjonalnego myślenia.

Moc świadomości i brak granic rzeczywistości zza grobu

Rura, która poleciał Efremov, interesujące było, jasna i świeże. Świadomość i rzeczywistość nie ma już nic wspólnego. Myśli były zupełnie inne. Wydawało się, że po prostu myśleć o wszystkim, nie ma granic istnieje: czas, dystans – oni po prostu nie mają. Niezwykle piękny świat był jak zwinięty cewki, wewnątrz którego nie było słońca, ale wszędzie krąży, nawet światło, które nie powoduje pojawienie się cieni. Zrozumieć, co jedzie, i że – na dole, było to niemożliwe.

W celu zapamiętania terenu, nad którym Vladimir Efremov Flew, odkrył, że wielkość jego pamięci są naprawdę nieograniczone. Tak szybko, jak zdecydował się powrócić do poprzedniej lokalizacji, nad którym leciał więc natychmiast znalazłem się tam. To bardziej przypomina teleportacji.

Spojrzenie do „porządku” światła

Fizyk był zaskoczony, gdy przypomniał swoje doświadczonych doznania. Starał się nauczyć jak najwięcej, aby wpływać na świat wokół nas i będzie możliwy powrót do przeszłości. Natychmiast wpadł na pomysł starego telewizora zakaz pracy w domu. Kiedy Efraim zobaczył tę rzecz z każdego kierunku i był przekonany, że wie o nim wszystko: od rudy, gdzie został wyprodukowany, a ostatnia problemów rodzinnych asemblera projektanta.

Dla vospritiya była dostępna absolutnie wszystko na raz może to być związane z nim. Globalna świadomość w tym samym czasie wszystkie szczegóły pozwoliło mu do zrozumienia, że nadal nie działa w telewizji, że naprawdę się wyróżniał w mieszkaniu przez kilka lat. Jakiś czas po śmierci klinicznej Yefremov naprawić: technologia zyskała dzięki „sprawozdania” od świata.

Porównanie życia na Ziemi z innego świata

Gdy zjawisko znane w społeczności naukowej, Efraim spadła jedna po drugiej pytań o jak mógłby opisać życie pozagrobowe. Specjalista starał się go nawet za pomocą formuł matematycznych i fizycznych, przepisów i warunków. Jednak, według jego słów, aby opisać świat i porównać z czymś, co jest w tej rzeczywistości, byłoby błędne, a zatem jest to niemożliwe. Główną różnicą jest to, że w życiu pozagrobowym absolutnie wszystkie procesy nie są na linii, a nie w sposób liniowy. Wszystkie zdarzenia są rozłożone w czasie.

Każdy obiekt przedstawia się poniżej w oddzielnej jednostki informacyjnej, a wewnętrzna zawartość jest określana przez jej położenie i właściwości. Tak więc wszystko jest połączone ze sobą. Absolutnie wszystkie przedmioty i wszystko, co związane jest z nich weszła w ujednoliconym łańcuchu informacyjnym. Wszystkie procesy odbywają się w następnym świecie według prawa Bożego, które Bóg – który jest wiodącym podmiotem. Granice tego, co jest przedmiotem, jest to niemożliwe do oszacowania. On może pojawić się lub zmienić dowolny proces, celem jest, aby pozbawić go wszelkich właściwości i cech, niezależnie od czasu.

Man – blok informacji w systemie Bożego świata

Człowiek w pewnym stopniu jest absolutnie wolny w swoich działaniach, świadomości. Jako źródła informacji, może również wpływać na obiekty, które są dostępne w okolicy na niego. Pobyt w innym świecie można porównać z niezwykłej gry komputerowej, ale, w przeciwieństwie do zabawki, dwa światy są rzeczywistością. Pomimo wyraźnego oderwaniu od siebie, regularnie współdziałają, tworząc razem z Bogiem jednolitego systemu intelektualnego. W przeciwieństwie do innego świata, nasza ludzka dużo łatwiejsze do zrozumienia i zaakceptowania. Jest on oparty na dobrze zdefiniowanych stałych, które zapewniają jędrność naturalnymi prawami.

W świetle stałej – koncepcja całkowicie nieznany. Jest albo żadne rośliny lub ich liczba nie pozwala bezpiecznie powiedzieć, że są one w ogóle. Jeżeli podstawą do budowy podziemnego można bezpiecznie założyć, że fragmenty informacji, to świat jest w jakiś sposób można porównać do zasady działania komputera. Krótko mówiąc, człowiek w inny świat może zobaczyć, co chce. Stąd różnice w opisie ocalałych pozadoczesnych śmierci klinicznej.

Biblia i życie pozagrobowe: istnieją mecze

Również Efremov powiedział, że uczucia i emocje, które udało mu się wystąpić w następnym świecie, nieporównywalne z żadnym radości na ziemi. Przywrócony do życia w bardzo niedalekiej przyszłości fizyka i ateista, który odwiedził inny świat, od razu wziąłem się do czytania Biblii. I muszę powiedzieć, że był w stanie znaleźć, choćby pośredni, potwierdzenie swoich przypuszczeń. Ewangelia mówi, że „Na początku było słowo …”. Czy nie jest to świadectwo, że „słowo” jest bardzo sens globalnej informacji, która jest włączona we wszystkich istniejących treści?

„Podróż” w zaświaty Efraim przyniósł wiele doświadczenia i wiedzy, które następnie są w stanie zrealizować w praktyce. Nie trudne zadanie, aby podjąć decyzję, że nie mógł przed śmiercią kliniczną, została rozwiązana po powrocie z martwych. Władimir G. przekonany, że przyczynowość zachodzi dla myślenia każdego człowieka, ale nie każdy o tym wie. W każdym razie, normy życia reprezentowanego przez Biblię, nie ma po prostu. Te kanony – zasady bezpiecznego pobytu całej ludzkości.