685 Shares 8693 views

Blond włosy na uroczym obrazie

Współcześni badacze podkreślają, że liczba naturalnych blondynek stale spada. W ciągu ostatniego półwiecza liczba właścicieli blond włosy opadały niemal trzykrotnie. Ale jest dobra wiadomość: aby radykalnie zmienić kolor ich włosach jest dziś każdy przedstawiciel płci pięknej. Nowa generacja kolorów włosów nie tylko nie szkodzi włosy, ale również do opieki nad nimi. Według badań marketingowych, mają blond włosy marzenie co piąty mieszkaniec Rosji.

Czy ty też uważasz że blondynki są bardziej atrakcyjne i młodzieńczy? Następnie nadszedł czas, aby pomyśleć o zmianie wizerunku.

Aby rozpocząć, należy zdecydować, jaki kolor będzie Ci odpowiadać więcej. Najprostszym sposobem, aby spróbować na nowym obrazie – perukę. Aby zobaczyć, który najbardziej Ci odpowiada używać kilku różnych odcieni. Zrób to najlepiej bez makijażu i ze światła naturalnego. Jedynym sposobem, aby złapać wszystkie niuanse koloru.

Jeżeli wyjeżdżamy na bok subtelności, odcienie blond podzielone na dwie kategorie: na zimno (jesion, platyna) i ciepłe (złote). Poznaj swoje tsvetotip, można łatwo określić odpowiedni kolor do koloru.

Drugą, równie ważną kwestią, jak osiągnąć pożądane rezultaty, bez szkody dla włosów w tym samym czasie. Oczywiście, można włączyć z blondynka do brunetki w jednym kolorze. Specjalne triki w tym. Nadtlenkiem 33%, łyżeczkę sody, tę samą ilość amoniaku i czterdzieści minut czasu. Po takich egzekucji nawet gruba sierść spalanie czarne loki przekształcić kolorze pszenicy. Jednak trzeba być bardzo śmiały szczególności, aby odsłonić swoje włosy do takiego barbarzyńskiego testu. Dlatego transformacja ciemnowłosą młodej damy w nimfy złotowłosej lepiej podzielić na kilka etapów.

Jeśli masz naturę światła koloru włosów, aby stać się blondynka nie będzie trudne. Jednakże, jeśli nie wolą uciekać się do profesjonalnej pomocy, konieczne jest, aby pamiętać o kilku zasad.

Wiadomym jest, że blondyn jest na tyle naturalnie cienkie. Tak nie boli barwy, należy wybrać barwniki, które nie zawierają amoniaku. Na przykład, Casting Cream Gloss na "L'Oreal".

Przed malowaniem należy wykonać test na alergię. Nałożyć mieszankę na łokciu i pozostawić na pół godziny.

Fryzjer polecić farbować włosy unwashed, ponieważ w tym przypadku skóra głowy jest chroniony w sposób naturalny. Jeśli zastosujemy się do tej zasady, podrażnienie nie zagraża ci.

Kolorystów w salonach kosmetycznych są w pełni świadomi, że włosy z twarzy nieco lżejsze wszystkich innych. Dlatego też, w celu osiągnięcia równomiernej wysokości tonu, zaczynają stosując mieszaninę ze strefą odcienie potylicznej a dwa są stosowane do barwienia.

Nie stosować do mieszania i nakładania barwnika metalowej artykułu. W wyniku reakcji utleniania może być również zielonkawy odcień włosów.

Podczas malowania regenerować korzenie muszą być bardzo ostrożny z resztą włosów. W przeciwnym razie, granica może wyglądać nienaturalnie. kolorystów profesjonalne zastosowanie w tym przypadku małej ilości konwencjonalnych szamponu. Aby rozpocząć, kompozycja jest stosowana do korzeni włosów. Po wymaganym czasie, stosuje się do całego ruchu masażu głowica mieszaninę szamponu i barwnika. Tak więc, nadmiar przemywa się i odcień koloru uzyskuje się doskonale jednorodna.

Młode dziewczęta uciekają się do procesu barwienia eksperyment. U kobiet starszych problem jest bardziej poważny – w celu skorygowania zmian związanych z wiekiem.
Uważa się, że blond włosy pani zrobić wizualnie młodsza. Jednak wraz z wiekiem, skóra większość z nas staje się bledsza. Dlatego rozjaśniania włosów, który jest nazywany białości, ryzykujesz patrząc jak ćma w omdleniu.

Według stylistów, piękne średnim wieku już zmierzyć się naturalne odcienie. Marzysz, aby mieć jasne włosy, wybierz naturalne odcienie brązu. Sedin zbyt mało zauważalny w nich, a włosy wygląda jakby nigdy nie został poplamione.

Należy zauważyć, że długie blond włosy wyglądają świetnie, nie tylko w instalacji, ale także luźne. Jednak noszenie fryzurę „oraz – Syrenka” lepiej młodych dziewcząt. Dla pań po czterdziestce korzystnym krótkie włosy o jasnych włosach. Przypomnijmy wieczne blond Meg Ryan lub Sheron Stoun, który stale zwrócony z ramion fryzury do wesołych, krótki frezowanych nici.