171 Shares 2225 views

Elegancki samochód sportowy Mercedes SL55 AMG

W rzadkich przypadkach producent może zamówić strojenia jednego ze swoich modeli z innych firm. Tak więc, na przykład stało się z niemieckim samochodzie Mercedes SL55 AMG. Jak sama nazwa wskazuje, programiści firmy skorzystało z usług AMG, który następnie kupił prawa do samochodu. Od tej chwili dwóch gigantów zaczęła współpracować.


W tym artykule powiemy o Mercedes SL55 AMG. Jest to stylowy kabriolet, lider wśród samochodów sportowych firmy z Niemiec.

Unikalny dach wykonane z metalu – to jeden z najbardziej oryginalnych części. Jest zasilany przez napęd elektryczny, który jest łatwy i wygodny w zarządzaniu. Dach jest w ten sposób całkowicie uformowany w ciągu szesnastu sekund po naciśnięciu odpowiedniego przycisku. Nawiasem mówiąc, większość kabrioletów składany dach zajmuje prawie cały bagażnik. Ale Mercedes SL55 AMG, że nie brakuje. Samochód sportowy w składany bagażnik dachowy 200 litrów.

Nie trzeba dodawać, wydajność szybkiego Mercedes SL55 AMG może wstrząsnąć nikogo! Ponadto samochód jest łatwy w prowadzeniu, to różni się niezwykłą zwrotność. Mercedes SL55 AMG nie będzie trudno zarządzać nawet dla tych, którzy okazało się po raz pierwszy za kierownicą tego modelu. wystarcza na dwie godziny w celu jej opanowania nowicjuszem.

Mercedes SL55 AMG wyposażony w silnik benzynowy 5,5 litra i mocy 469 l.sil. Ze względu na to, że może być łatwo rozproszone do stu kilometrów na godzinę w 4,7 sekundy. Na Mercedes SL55 AMG umieścić pięć-biegowa automatyczna skrzynia biegów dostosowane. Jest możliwe, aby przełączyć się na mechanice.

Unikalny hamulec Nowy Mercedes SL55 AMG pracuje na elektronice. Nawiasem mówiąc, ten sam system został zainstalowany na modelu SL500. W rezultacie, hamulec pojazdu jest kontrolowany przez komputer pokładowy, że nagłe zatrzymanie i pomóc kierowcy, aby zapewnić większe bezpieczeństwo. W przypadku awarii elektroniki (oczywiście, prawdopodobieństwo tego jest mała) w kursie hamulce tarczowe, które działają na hydraulice. Dlatego właściciel Mercedes SL55 AMG może być spokojny o siebie i swojego samochodu.

Salon ten koncert jest oszałamiająco piękny. Tapicerka wykonana jest z najwyższej jakości skóry. Są też piękne i wkładką wykonaną z cennego drewna. Tablica rozdzielcza dodaje trochę zamszu.

Mercedes SL55 AMG – to nie tylko luksusowy kabriolet, ale samochód sportowy. I jak każdy dobry sportowy samochód, model ten posiada odpowiednie zawieszenie i szersze felgi R18, podkreślając modelu członkostwa do motorsportu.

I wreszcie powiedzieć o kosztach Mercedes SL55 AMG. Cena podstawowa konfiguracja będzie kosztować przyszłego właściciela około 160 000 dolarów. Z dodatkowymi opcjami będzie kosztować 50 000 dolarów wyższa. To, oczywiście, dużo, ale Mercedes SL55 AMG warto. W każdym razie, Ferrari samochody sportowe są znacznie droższe w prawie te same cechy.

Mercedes SL55 AMG: Opinie właścicieli samochodów

Plusy: jakość, styl, osobowość, niezawodność, dobry mówca, dobre przyspieszenie, doskonałe hamulce, złożona dach jest miejsce na bagaż, komfort, doskonała zwrotność, gwałtownego przyspieszania do stu kilometrów, dobrą stabilność na drodze.

Wady: drogie utrzymanie, wysokie koszty napraw, niektóre części są dostępne tylko na życzenie, za mało pojemny bagażnik, mały prześwit, wysokie zużycie paliwa.