237 Shares 6246 views

Malachiasz – jest to, że w elemencie garderoby?

Moda zawsze zainteresowany patrząc w przeszłość, to pożycza od dawna zapomniane przedmioty i oferuje społeczeństwu nową lekturę. Początkowo pod malakhai rozumiemy szeroki płaszcz, noszony bez pasa. Powłoki te były akcesoria, zarówno płci męskiej i żeńskiej szafa. Imię kapelusze Malachiasz wynikły z analogii: Kirgizi czapce i wiercone z częściami długo przepływających, zakryj uszy, przypominający rosyjskiego Coat-razletayku. Zatem zarówno darmowe płaszcz i czapka zimowa z nausznikami – to malakhai. Czyli jak ubranie się zmieniło. Jednak ma też znaczenie graficznego. Tereny były cechy konstrukcyjne sukienka pługa ostrze w fly-away i trzy wyróżniający cap-malakhai. Znaczenie tej interpretacji stosuje się, gdy dana osoba chciałaby powiedzieć, że jest bardzo otwarty i, jak mówią, duszę do pługa, lub po prostu razzyava. więc nie mów teraz zaakceptowane. Teraz malakhai – to tylko czapka z nausznikami i wariant starego płaszcza. Oba elementy garderoby są popularne.

Mężczyzna malakhai

Człowiek w malakhai bardzo brutalne. To nie przypadek tego rodzaju kapelusza przez długi czas był mundury wojskowe należące. Dla wojska został wykonany z owczej skóry. Były lotnicy skóry, odkrywcy i widniał duży puszyste malakhai wilka lub sierści psa z tej samej untami na nogach – wyglądała bardzo ładnie i męski.

Ciepła czapka malakhai – jest wszechstronny i bardzo wygodne nakrycia głowy. Swing uszy na dolnych końcach mają plecionek, z której mogą łączyć ciasno pod brodą, a nie boi się mrozu. Jeśli je związać, aby wznieść się na szczycie głowy, predstnet nakrycia głowy w wersji Lite. Malachai – kapelusz z osłony, który może być okrągły lub prostokątny. Prostokątne kilku szwów zwykle przymocowane do górnej części. Czasami nie ma daszek. Malachi – jest w rzeczywistości nasadki z nausznikami. W latach 70. doszło do modelu vogue z „szkopuł” – Malachiasza imitacji z uszami – bardziej ekonomiczny, ale absolutnie bez opcji noszenia.

Samica malakhai

Samica malakhai – bałamutny nauszniki, często z puszystym sobole futra, szop, czarnym i brązowym lub czerwonym lisa, lisa polarnego. Slim dziewczyna w nakryciu głowy, mocno krótki płaszcz kożuch i buty z obcasami wyglądać niezwykle kobieca i niezwykle skuteczne. Nowoczesne modne futra malakhai – objętościowy cap, i patrzeć harmonijny, musi być noszone z ubrań dostosowanych prawo na rysunku, neutralnym kolorze i gładkiej fakturze.

wszechstronność Malachi

Czasami malakhai uszyte w całości z jednego materiału, ale bardziej prawdopodobne, aby łączyć. Na wewnętrznej stronie ostrzy, które odwracają się na zewnątrz, jest tylko jeden materiał, taki jak futro, a na głowie – skóry, zamszu, tkaniny, dzianiny, sztruks, itp i żeńskiej i męskiej malakhai bardzo piękne z krótkiego futra, takich jak norki lub fretek .. , Taka fryzura, jeśli jest odpowiedniej wielkości, nadaje się zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Sable lub inny puszyste futro malakhai uzupełniać ogon szyć z tyłu, pompony. Produkt bardzo dobrze pasuje do różnych stylów odzieży. To jest właściwe i pełne przypadkowy i sportu. Wiązany z tyłu głowy, taka czapka ma nawet nazwę – malakhai „na nartach”, ona nie obejmuje przegląd sportowiec i jednocześnie mocno siedzi na głowie. Dziane nauszniki z jasnymi i pięknymi ozdobami będzie dobry z krótką kurtkę i dżinsy, można odebrać dla niej są takie same legginsy, szalik i rękawiczki. Kapelusz z latania długie uszy wygląda bardzo gorąco, a nawet lekkomyślny.

Co rosyjska zima bez malachit buty?! Projektanci mody to zrozumieć i stworzyć nowoczesny, piękny i wygodny model. Nawet niemiecka policja włączyła czapkę z nausznikami na standardowy zestaw ubrań, który spowodował burzę kontrowersji i oburzenia, mówią, nie unseemly Niemców w mundurach kapelusz żołnierzy Armii Radzieckiej.